Profesionalios didžėjų ausinės

  Profesionalios didžėjų ausinės

  Profesionalios didžėjų ausinės

  Sukurtos bendradarbiaujant su vienu garsiausių didžėjų – Arminu van Buurenu, kuris pripažįstamas geriausiu 5 metus iš eilės. A1PRO ausinės pagamintos elektroninei muzikai. Kiekvienas takelis per šias ausines skambės galingai tiek keliaujant, tiek dirbant prie miksavimo stalo. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Profesionalios didžėjų ausinės

Profesionalios didžėjų ausinės, ant ausų uždedamos, Minkštos ausų pagalvėlės, Sulankstomos A1PRO/00 Surasti panašius produktus

Profesionalios didžėjų ausinės

bendradarbiaujant su Arminu van Buurenu

 • 40 mm, 2 500 mW garsiakalbiai užtikrina neiškraipytą garsą

  40 mm, 2 500 mW garsiakalbiai užtikrina neiškraipytą garsą

  Didelės galios 40 mm, 2 500 mW galios neodimio garsiakalbiai sukuria švarų, dinamišką ir neiškraipytą garsą, net klausantis dideliu garsumu arba pasirinkus didelę garso įvesties galią.

 • Uždaro galo konstrukcija ir izoliuojančios pagalvėlės visiškai izoliuoja garsą

  Uždaro galo konstrukcija ir izoliuojančios pagalvėlės visiškai izoliuoja garsą

  Dėl uždaro galo konstrukcijos pagerėja žemųjų dažnių kokybė ir muzikos galima klausytis bet kokiu garsumu, jos nepaskleidžiant aplinkui. Specialios pagalvėlės užsandarina tarpą tarp ausų ir ausinių, todėl garsas visiškai izoliuojamas.

 • Nuimamos, keičiamos ir patogios ausų pagalvėlės

  Nuimamos, keičiamos ir patogios ausų pagalvėlės

  Kruopščiai pasirinkta ausinių medžiaga užtikrina patogumą ilgai dėvint bei pagerina garso kokybę. Prašmatnios orui laidžios ausų pagalvėlės užtikrina optimaliai ergonomišką prigludimą bei puikią žemųjų dažnių kokybę ir aplinkos triukšmo izoliaciją.

 • Dvigubos sukamos svirtys ausiai stebėti

  Dvigubos sukamos svirtys ausiai stebėti

  Apie profesionalius didžėjus galvojant sukurtos ausinės gali būti apsuktos, kad būtų galima girdėti, kas vyksta aplinkui, nesvarbu, ar muzikos būtų klausomasi judant ar norint išgirsti publikos šūksnius.

 • Keičiamos pagalvėlės

  Keičiamos pagalvėlės

  Dėl tokio paties tvirtinimo mechanizmo, koks yra naudojamas kamerų objektyvams, įstatomas ausų pagalvėles patogu apsukti ir įstatyti į vietą. Dėl minkštų ausų pagalvėlių ausines bus malonu dėvėti net ir ilgą laiką.

 • Minkšta ir patogi lankelio pagalvėlė

  Minkšta ir patogi lankelio pagalvėlė

  A1-PRO profesionalių didžėjų ausinės turi minkštą lankelį, dėl kurio galima net užmiršti, kad jas dėvite net ir po daugybės miksavimo valandų.

 • Daugiau laisvės judant suteikia 1,8 m ilgio spiralinis laidas

  Laisviau judėkite su 1,4 m ilgio laidu, kurio spiralinė dalis laidą pailgina iki 1,8 m. Spiralė taip pat sumažina įtempimą, atsirandantį patraukus už laido bei leidžia jį patogiai pailginti, nesukuriant laidų raizgalynės.

 • Puiki garso izoliacija naudojant triukšmingoje aplinkoje

  Minkštos užsandarinančios pagalvėlės izoliuoja ausis nuo išorinio pasaulio, todėl savo dėmesį galima sutelkti į ritmą.

 • Dėl sulankstomos konstrukcijos ausines patogu laikyti ir nešiotis

  Sukurtos geriausiems pojūčiams judant užtikrinti, šios „Philips“ profesionalių didžėjų stiliaus ausinės gali būti sulankstomos, todėl jas patogu nešiotis ir laikyti. Sumani konstrukcija ir rūpestingai parinkti komponentai, pavyzdžiui, puikios konstrukcijos lankstai, užtikrina ausinių dalių mobilumą.

 • Tikslus garsas leis mėgautis įrašyta muzika

  Tikslus garso atkūrimas leidžia klausytis muzikos tokia kokybe, kokia ji buvo įrašyta studijoje, jos neiškraipant ir nepakeičiant. Girdimas garsas bus originalios kokybės.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • 72 mm keičiamos ausų pagalvėlės yra parduodamos atskirai adresu shop.philips.com ir armadashop.com

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti