Fidelio

Philips Fidelio

„SoundAvia“ belaidis garsiakalbis

  Philips Fidelio

  „SoundAvia“ belaidis garsiakalbis

  Mėgaukitės natūralaus garso sodrumu

  Per šį „Philips Fidelio“ garsiakalbį AD7000W/12 belaidžiu ryšiu (naudodami „AirPlay“ technologiją) galite leisti muzikos įrašus tiesiai iš „iPod Touch“, „iPhone“, „iPad“ ir kompiuterio „iTunes“ programos. Šis elegantiškas ir kompaktiškas garsiakalbis jūsų namus pripildys puikios muzikos. Peržiūrėti visus privalumus

 • Mėgaukitės natūralaus garso sodrumu

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Fidelio „SoundAvia“ belaidis garsiakalbis

su „AirPlay“, Du atkūrimo / įkrovimo USB prievadai, 10 W AD7000W/12 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės natūralaus garso sodrumu

su šiuo belaidžiu garsiakalbiu

 • „SoundAvia“ įspūdingam, kambarį užpildančiam garsui

  „SoundAvia“ įspūdingam, kambarį užpildančiam garsui

  Sukurtas tam, kad patenkintų reikliausius muzikos mėgėjus, „SoundAvia“ pripildys kambarį įspūdingos kokybės garso iš kompaktiško įrenginio. Viso diapazono priekiniai garsiakalbiai ir galiniai žemųjų dažnių vamzdeliai optimizuoja garso balansą, o šiek tiek išlenkta konstrukcija praplečia optimalią klausymosi zoną.

 • „FullSound“ pagerina garso detalumą ir sukuria sodrų ir galingą skambesį

  „FullSound“ pagerina garso detalumą ir sukuria sodrų ir galingą skambesį

  „Philips“ originali „FullSound“ technologija naudoja naujausios kartos skaitmeninio signalo apdorojimą, pagerinantį muzikos atkūrimą. Muzikos turinys dinamiškai analizuojamas ir optimizuojamas, kad galėtumėte mėgautis raiškesniais ir šiltesniais muzikos garsais.

 • Siųskitės muziką su belaide „AirPlay“ technologija

  Siųskitės muziką su belaide „AirPlay“ technologija

  Naudodami „AirPlay“ galite siųstis visą „iTunes“ muzikos kolekciją į savo „Philips Fidelio“ prisijungimo stoteles. Ji gros belaidžiu būdu iš „iTunes“ programos jūsų kompiuteryje, „iPhone“, „iPad“ ar „iPod Touch“ – per bet kurį „AirPlay“ garsiakalbį jūsų namuose. Viskas, ko jums reikia, – prijungti garsiakalbius prie „Wi-Fi“ tinklo. Naudodami „AirPlay“ galite vienu metu leisti muziką per bet kurį garsiakalbį bet kuriame kambaryje. Tegul jūsų mėgstamos melodijos pasklinda po visus namus.

 • „SoundStudio“ programa, skirta visiškam garso nustatymų kontroliavimui

  „SoundStudio“ programa, skirta visiškam garso nustatymų kontroliavimui

  Klausykitės muzikos taip, kaip patinka. „SoundStudio“ suteikia galimybę patiems valdyti muziką. Ji leidžia keisti kiekvieną per „iPhone“ girdimo garso aspektą intuityviais ir paprastais valdikliais. Dabar galite derinti, pritaikyti ir kurti norimus garsus ir prikelti mėgstamiausias dainas naujam gyvenimui. „SoundStudio“ taip pat suteikia galimybę klausytis tūkstančių interneto radijo stočių visame pasaulyje ir dar labiau praturtinti muzikos klausymosi potyrius.

 • Grokite ir įkraukite savo „iPod“ / „iPhone“/ „iPad“ per USB prievadą

  Grokite ir įkraukite savo „iPod“ / „iPhone“/ „iPad“ per USB prievadą

  Ši garsiakalbis turi USB prievadą, per kurį galite patogiai įkrauti savo „iPod“, „iPhone“, „iPad“. Paprasčiausiai prijunkite savo „Apple“ įrenginį USB laidu prie garsiakalbio gale esančios jungties. Galite leisti muziką iš savo „Apple“ įrenginio, kol jis įkraunamas.

 • AUX įvestis lengvam beveik visų elektroninių prietaisų prijungimui

  AUX įvestis lengvam beveik visų elektroninių prietaisų prijungimui

  Naudodami AUX įvesties lizdą galėsite tiesiogiai leisti MP3 įrašus iš nešiojamųjų medijos leistuvų. Šalia galimybės mėgautis mėgstama muzika garsiakalbio užtikrinama aukščiausia garso kokybe, naudotis AUX įvesties lizdu itin patogu, nes viskas, ką turite daryti, tai prijungti nešiojamąjį MP3 grotuvą prie garsiakalbio.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti