Laikrodis-radijas

  Laikrodis-radijas

  Pabuskite lengvai

  Tegul jūsų vaikai pabunda pagal jiems patinkančią melodiją ar balsą, skambantį iš „Philips“ laikrodžio-radijo AJ3138/12. Keičiamos melodijos ir mygtukai suteikia išskirtinumo, o naudodami laikmatį laikrodį galite užprogramuoti nepakeisdami žadintuvo nustatymų. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Laikrodis-radijas

Įrašantis žadintuvas, Snaudimo laikmatis, Spalvoti žiedai ir rankenėlės, Maitinimas iš baterijos ar tinklo AJ3138/12 Surasti panašius produktus

Pabuskite lengvai

naudodami šį laikrodį-radiją

 • Darbo dienų ir savaitgalių žadintuvo nustatymus pritaikykite savo gyvenimo stiliui

  Darbo dienų ir savaitgalių žadintuvo nustatymus pritaikykite savo gyvenimo stiliui

  Atsižvelgiant į šiuolaikišką gyvenimo būdą, šis laikrodis-radijas turi dvigubo žadintuvo funkciją, kuri leidžia nustatyti skirtingus žadinimo laikus darbo dienoms ir savaitgaliams arba net keisti žadintuvo nustatymus poroms. Žadintuve gali būti nustatytas vienodas žadinimo laikas visai savaitei nuo pirmadienio iki sekmadienio. Arba galite nustatyti žadintuvą įsijungti anksti darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio ir leisti sau patinginiauti šeštadieniais bei sekmadieniais. Kad ir ką pasirinktumėte, ši patogi funkcija apsaugos nuo gaišaties keičiant žadintuvo laikus kiekvieną vakarą.

 • Skaitmeninis išankstinis stočių nustatymas ypatingam patogumui

  Skaitmeninis išankstinis stočių nustatymas ypatingam patogumui

  Paprasčiausiai pasirinkite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Su iš anksto nustatyta radijo stotimi, kurią galima išsaugoti, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį ir nereikia kiekvieną kartą iš naujo nustatyti dažnių.

 • Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Pradėkite dieną maloniai nuo švelnių iki palaipsniui stiprėjančių signalo garsų. Įprasti žadintuvo signalai su iš anksto nustatomu garsu arba skamba per tyliai, kad jus pažadintų, arba taip garsiai, kad atsikeliate piktas. Galite pasirinkti nubusti su mėgstama muzika, radijo stotimi ar signalu. Švelnus žadinimo garsas palaipsniui garsėja nuo subtiliai tylaus iki protingai garsaus, kad maloniai jus pažadintų.

 • Didelis LCD ekranas – patogu peržiūrėti informaciją tamsoje

  Didelis LCD ekranas – patogu peržiūrėti informaciją tamsoje

  Yra apšviestas LCD ekranas, todėl vos pažvelgę galėsite aiškiai peržiūrėti informaciją ir naudotis prietaisu net esant prieblandai.

 • Veikia iš elektros lizdo arba baterijų, todėl galėsite pastatyti bet kur

  Veikia iš elektros lizdo arba baterijų, todėl galėsite pastatyti bet kur

  Savo „Philips“ radijo imtuvą maitinkite baterijų ar elektros tinklo energija ir mėgaukitės patogumu bei lankstumu. Kai nėra maitinimo laido ar nenorite, kad mėtytųsi nepatraukliai atrodantys laidai, naudokite baterijas. Kai reikia nuolatinio ir stabilaus maitinimo, įrenginį prijunkite prie sieninio elektros lizdo. Dabar galite iš tikrųjų mėgautis klausymosi laisve, kad ir kur būtumėte.

 • Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės jums nuspręsti, kaip ilgai prieš užmigdami norite klausytis muzikos ar pasirinktos radijo stoties. Nustatykite laiko limitą (iki 2 val.) ir pasirinkite CD ar radijo stotį, kurios norite klausytis prieš užmigdami. Prietaisas gros pasirinktą laiko tarpą ir tada automatiškai persijungs į energiją taupantį budėjimo režimą. Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamiausio CD ar radijo laidų vedėjo, o ne skaičiuojant avis ar jaudinantis dėl švaistomos energijos.

 • Foninio apšvietimo mirksinti šviesa lengvesniam prabudimui

  Kai suskamba žadintuvas, tuo pačiu metu pradeda mirksėti foninis apšvietimas. Jaunesniems vaikams tai būna aiškus ženklas, kad reikia keltis, net jei jie nepažįsta laiko. Šviesa mirksės vieną minutę ir užges, kol žadintuvas suskambės dar kartą.

 • Keičiamų spalvų ratukai ir mygtukai, kurie atitinka jūsų asmenybę

  Keičiami mėlynos ir rausvos spalvos ratukai ir mygtukai yra smagūs ir suteikia laikrodžiui-radijui išskirtinumo. Sukurkite savo stilių arba priderinkite jį prie kambario. Pasirinkite du mygtukus viršuje ir ratuką priekyje.

 • Snaudimo laikmatis, kad trumpai pasnaustumėte nekeisdami žadintuvo nustatymų

  Daugybė tyrimų patvirtina, kad trumpai pasnausti dienos metu yra sveika. Snaudimo laikmatis leis įprasti trumpai snustelėti nesibaiminant, kad miegosite per ilgai; taip pat nereikės kiekvieną kartą nustatyti žadintuvo iš naujo. Tiesiog paspauskite vieną mygtuką ir mėgaukitės sveiku miegu nuo 15 minučių iki dviejų valandų, kol vėl įsisuksite į dienos darbus. Snaudimo laikmatis automatiškai skaičiuos iki nulio ir iš anksto nustatytu laiku pradės skambėti signalas, kuris jus pažadins.

 • Reguliuojamas pasikartojantis signalas suteiks daugiau laiko pasnausti

  Kad nemiegotumėte per ilgai, „Philips“ laikrodis-radijas turi reguliuojamą snaudimo funkciją. Jei nuskambėjus žadintuvui norėsite pasnausti šiek tiek ilgiau, tiesiog spauskite „Repeat alarm“ (pakartoti signalą) mygtuką ir toliau miegokite. Po penkių minučių žadintuvas vėl skambės. Jei norite miegoti ilgiau, paspauskite „Snooze“ (snaudimo) mygtuką du kartus, kad miegotumėte 10 minučių, arba tris kartus, kad miegotumėte 15 minučių.

 • Atsibuskite išgirdę mėgstamą įrašytą garsą arba balsą

  Atsibuskite, kai pradeda skambėti įrašytas arba mėgstamas garsas. Tiesiog paspauskite „Record“ (įrašymo) mygtuką ir įrašykite 10 sekundžių trukmės garsą, tada spauskite „Play“ (leidimo) mygtuką ir perklausykite jį. Panaudokite šį įrašą kaip priminimą sau ar savo vaikui, kai jūsų nebus šalia.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti