Fidelio

Philips Fidelio

„Nano“ namų kino sistema

  Philips Fidelio

  „Nano“ namų kino sistema

  Mažas ir galingas

  „Philips Fidelio B1 nano“ namų kino sistemos garsiakalbis atkuria galingą, tikrovišką, jaudinantį garsą, nors jo korpusas yra itin mažas. Belaidis ryšys ir tvarkinga konstrukcija leidžia jam nepastebimai įsilieti į namų kino sistemos aplinką. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Fidelio „Nano“ namų kino sistema

5.1 kanalų belaidė žem. dažnių kolonėlė, „Bluetooth® aptX“ ir AAC, 1 HDMI įvestis ir HDMI išvestis, ARC, „Microbeam“ technologija B1/12 Surasti panašius produktus

Mažas ir galingas

Stulbinamas kino salės garsas

 • „Microbeam“ technologija atkuria tikrai galingą garsą

  „Microbeam“ technologija atkuria tikrai galingą garsą

  Pritaikius „Microbeam“ technologiją kompaktiškos formos garsiakalbis gali atkurti galingą ir tikslų garsą. Keturi itin jautrūs pagrindiniai įrenginiai (du šonuose ir du centre) išdėstyti kryžminiu būdu, kad garsas sklistų 180 laipsnių, išplečiant geriausią klausymosi zoną. Šis kompaktiškas ir dinamiškas namų kino sistemos garsiakalbis įtrauks jus į patį veiksmo sūkurį.

 • Aukštųjų dažnių garsiakalbio bangolaidis padės išgirsti kiekvieną garsą

  Aukštųjų dažnių garsiakalbio bangolaidis padės išgirsti kiekvieną garsą

  Dėl garsiakalbio viršuje esančių dviejų aukštųjų dažnių garsiakalbio bangolaidžių atkuriamas tikroviškesnis „Hi-Fi“ kokybės garsas. Kiekvieną bangolaidį sudaro minkštas aukštųjų dažnių garsiakalbis su neodimio magnetų sistema, kuri veikia naudodama atskirą stiprintuvą ir derinimą. 18 bangolaidžio angų skersmuo yra tolygiai didėjantis, kad kiekvienos jų perteikimas būtų tolygus. To rezultatas – virtualus aukštųjų dažnių garsiakalbių rinkinys, kuriame kiekviena anga veikia kaip atskiras garsiakalbis, nukreipiantis aukštuosius dažnius į sieneles, nuo kurių garsas atspindimas į klausytoją.

 • „Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

  „Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

  „Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

 • Itin kompaktiškas ir neužima daug vietos

  Itin kompaktiškas ir neužima daug vietos
 • Plonas belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis gali būti statomas tiek vertikaliai, tiek horizontaliai

  Plonas belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis gali būti statomas tiek vertikaliai, tiek horizontaliai
 • 5.1 kan. garso išvestis

  B1 turi 5.1 kanalus su 6 integruotais stiprintuvais, todėl gali atkurti puikios kokybės garsą. Šioje 5.1 kanalų sistemoje naudojami tie patys garsiakalbių kanalai ir konfigūracija – priekiniai kairysis ir dešinysis, centrinis kanalas, du erdvinio garso kanalai ir žemųjų dažnių garsiakalbis. Palaiko „Dolby digital pro-logic 2“.

 • Kompaktiškas žemųjų dažnių garsiakalbis atkuria sodrius žemuosius dažnius

  Dideli ir daug vietos užimantys žemųjų dažnių garsiakalbiai jau praeitis. Šie, tik 86 mm gylio garsiakalbiai, lengvai ir paprastai pritaikomi įvairių dydžių namų kino sistemoms. Mažesnis dydis nereiškia prastesnės garso kokybės. Šiame kompaktiškame žemųjų dažnių garsiakalbyje naudojama 6 eilės siaurajuostė konstrukcija su vidiniu garsiakalbiu, kurio skirtingus dažnius nustato du žemųjų dažnių vamzdeliai, kad galėtumėte mėgautis platesniu dažnių diapazonu.

 • Prisijunkite prie vienos HDMI jungties, užtikrinančios puikią vaizdo ir garso kokybę

  Mėgaukitės įspūdingesniais 3D vaizdais ir itin aiškiu 5.1 ar 7.1 kanalų garsu tiesiog prijungę mūsų leistuvo garso HDMI išvestį prie jungties savo ne 3D AV imtuve.

 • „Dolby Digital“ ir DTS

  Išnaudokite visus skaitmeninės muzikos ir filmų privalumus. Net stereo muzikos įrašai puikiai skamba, nes „Dolby Digital“ ir DTS erdvinis garsas patobulina skaitmeninę muziką ir vaizdus, todėl jūs išties pasineriate į savo namų kino garsiakalbių erdvinį garsą.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti