Fidelio

Philips Fidelio

„SkyQuake“ garsiakalbis

  Philips Fidelio

  „SkyQuake“ garsiakalbis

  Įženkite į naują dimensiją

  Su „Philips Fidelio SkyQuake“ pasinerkite į naują audiovizualinį 3D garso pasaulį. „Dolby Atmos®“ ir „Ambisound“ suteikia galimybę mėgautis išskirtinėmis pramogomis, nes suteikia aukščio dimensiją garsui ir 3D garsas skamba labai tikroviškai. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Fidelio „SkyQuake“ garsiakalbis

5.1.2 kan. belaidė žemų dažnių kolonėlė, Dolby Atmos®, „Ambisound“ technologija, „Bluetooth® aptX“, AAC ir NFC B8/12 Surasti panašius produktus

Įženkite į naują dimensiją

Mėgaukitės 3D kino salės garsu su „Dolby Atmos®“

 • Tikroviškas daugiakanalis 5.1.2 3D kino teatro garsas

  Tikroviškas daugiakanalis 5.1.2 3D kino teatro garsas

  „Philips Fidelio B8“ yra 5.1.2 kanalų garsiakalbis, kurį sudaro 18 garsiakalbių (10 labai jautrių takelių pagrindinių įrenginių ir 8 dengti aukštųjų dažnių garsiakalbiai), atkuria itin kokybišką garsą ir išsiskiria dizaino forma. Be įprastų 5.1 kanalų, dar yra pridėti du papildomi patentuoti garso pridedantys garsiakalbiai (kurių kiekvieną sudaro 2 takelių pagrindiniai įrenginiai ir 3 aukštųjų dažnių garsiakalbiai), kurie nukreipia garsą aukštyn į lubas ir taip suteikia garsui aukščio pojūtį. Pritaikius „Dolby Atmos®“ ir „Philips“ patentuotą „Ambisound“ technologiją, B8 atkuria itin tikrovišką 3D garsą.

 • „Dolby Atmos®“ sukuria visiškai kitokį erdvės pojūtį

  „Dolby Atmos®“ sukuria visiškai kitokį erdvės pojūtį

  „Dolby Atmos®“ sukuria iš aukštai sklindančio garso iliuziją. Šis naujas iš aukštai sklindančio garso pojūtis įtrauks jus į patį veiksmo sūkurį. 3D garso aplinka tikroviškai atkuria garsą virš jūsų, kad aiškiai išgirstumėte tylius ir greito veiksmo fone vykstančius pokalbius ir galėtumėte mėgautis sodriu ir giliu garsu. Visą tai sukuria išties išskirtinį namų kino garsą ir įsuka jus į patį veiksmų sūkurį.

 • „Ambisound“ technologija – plačiai pasklindantis erdvinis garsas

  „Ambisound“ technologija – plačiai pasklindantis erdvinis garsas

  „Philips“ patentuota „Ambisound“ technologija atkuria kokybišką kelių kanalų erdvinį garsą, kad galėtumėte mėgautis išskirtine kokybe. Šiam 5.1 kanalų garsiakalbiui netaikomi griežti išdėstymo reikalavimai, jam nesvarbus kambario dydis, o jo sąranka labai paprasta. Jūsų kambaryje nebus jokio garsiakalbių ir laidų raizginio. Pritaikius „Ambisound“ technologiją erdvinis 5.1 kanalų garsas atkuriamas naudojant vieną grakščios konstrukcijos garsiakalbį, kuriame yra suderintos trys pagrindinės funkcijos – psichoakustika, masyvų apdorojimas ir tikslus garsiakalbio kampas.

 • Specialus centrinis kanalas, kad aiškiai girdėtumėte balso skambesį

  Specialus centrinis kanalas, kad aiškiai girdėtumėte balso skambesį

  Daugumoje garsiakalbių centrinis kanalas suliejamas su 2.1 kanalais. Dėl to balsas skamba neaiškiai. „Philips Fidelio B8“ garsiakalbyje naudojami du specialūs įrenginiai, kurie sukuria centrinį kanalą su atskiru stiprintuvu ir perduoda kitaip apdorotą garso signalą, kad žiūrėdami filmus, televizijos laidas ir klausydamiesi žinių galėtumėte mėgautis aiškiu garsu.

 • Aukštos kokybės minkšto kupolo aukštųjų dažnių garsiakalbiai – išskirtinai aiškūs aukštieji tonai

  Aukštos kokybės minkšto kupolo aukštųjų dažnių garsiakalbiai – išskirtinai aiškūs aukštieji tonai

  Kokybiški dengti aukštųjų dažnių garsiakalbiai atkuria itin aiškų aukštųjų dažnių garsą be jokių iškraipymų. Plačiau aukštų tonų garsus atkuriantys „Philips Fidelio B8“ du vienodi aukštųjų dažnių garsiakalbiai nukreipti 45 laipsnių kampu, kad garsas sklistų plačiau. Suderinus priekinius įrenginius su kampu pakreiptais aukštųjų dažnių garsiakalbiais ir „Ambisound“, B8 atkuria itin platų garso efektų diapazoną.

 • Aptakaus ir aukštos kokybės dizaino korpusas puikiai dera prie televizoriaus

  Aptakaus ir aukštos kokybės dizaino korpusas puikiai dera prie televizoriaus

  Grakščios ir elegantiškos formos „Philips Fidelio“ B8 garsiakalbiai ir jų apdaila pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl juos lengvai pritaikysite savo namų kino sistemai. Iš autentiškų medžiagų pagamintą korpusą sudaro vientisa viršutinė dalis, priekinės grotelės ir rombo formos aliuminio mygtukai. Vos 52 mm storio garsiakalbį lengvai patalpinsite po televizoriumi. Šis stilingas ir universalus įrenginys lengvai pritaikomas įvairioms pramogų sistemoms ir jis papuoš jūsų namų interjerą.

 • HDMI 4K2K praėjimas, kad galėtumėte mėgautis „Ultra HD“ turiniu

  HDMI 4K2K praėjimas, kad galėtumėte mėgautis „Ultra HD“ turiniu

  HDMI 4K2K standartiškai įdiegta HDMI 1.4. Dėl to yra palaikomas itin didelės raiškos (UHD) vaizdo įrašų turinys. Šiuo metu tai yra 4K, didžiausias jų yra 4096 pikselių į plotį ir 2160 pikselių į aukštį, o tai net keturis kartus daugiau, nei standartiniame 1080p HD ekrane. Čia kalbama ir apie truputį mažesnius 4K raiškos 3840 x 2160 pikselių ekranus. Abu šie formatai palaikomi per HDMI 1.4. Dėl 4K ekranų pažangios namų kino sistemos gali būti lyginamos su komerciniuose kino teatruose naudojamomis sistemomis. Jos greitai nepasens, nes šis standartas yra pritaikytas augančiai 4K televizijai.

 • „Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

  „Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

  „Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

 • Valdymas vienu palietimu naudojant NFC su išmaniaisiais telefonais, skirtas susieti „Bluetooth“ ryšiu

  Valdymas vienu palietimu naudojant NFC su išmaniaisiais telefonais, skirtas susieti „Bluetooth“ ryšiu

  Paprastai susiekite „Bluetooth“ įrenginius vienu palietimu, naudodami NFC (artimo lauko ryšio angl. „Near Field Communications“) technologiją. Tiesiog spustelėkite išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį su NFC funkcija NFC srityje, kad įjungtumėte garsiakalbį, paleistumėte „Bluetooth“ siejimą ir pradėtumėte srautiniu perdavimu leisti muziką.

 • Galinga 220 W belaidė žemųjų dažnių kolonėlė – sodrūs ir galingi žemieji dažniai

  „Philips Fidelio B8“ garsiakalbyje naudojamas galingas 220 W belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis su 8 colių žemyn garsą nukreipiančiu pagrindiniu įrenginiu, kuris atkuria galingus žemuosius dažnius. Garsą skleisdamas 360 laipsnių kampu, kupolo formos žemų dažnių reflektorius perteikia stipresnius ir sodresnius žemų dažnių garsus. Dėl tokios konstrukcijos, žemųjų dažnių garsiakalbį pastačius ant kilimo garsas nenuslopinamas. Kad ir kur pastatytumėte belaidį žemųjų dažnių garsiakalbį, visada galėsite mėgautis tolygiai iš visų pusių sklindančiu erdviniu garsu.

 • „Dolby Surround“ sukuria 3D garsą iš kanalo turinio

  „Dolby Surround“ maišymo prietaisas naujam gyvenimui prikelia tradicinius kanalų erdvinio garso takelius sumaišydamas 2.0, 5.1 ir 7.1 turinį ir sukurdamas „Dolby Atmos®“. Kitaip nei ankstesnės plačiajuostės maišymo technologijos, kurios veikia laiko srityje, „Dolby Surround“ maišymas veikia dažnių srityje, individualiai valdo dažnių juostas, sukuria erdvinį garsą su tiksliais garso elementais ir erdvine aplinka. Tad visada galite mėgautis įtraukiančiu 3D klausymusi net ir be „Dolby Atmos®“ garso takelio.

 • „Dolby TrueHD“ ir DTS – itin tikslus erdvinis garsas

  Išnaudokite visus skaitmeninės muzikos ir filmų privalumus. „Dolby TrueHD“ ir DTS „Digital Surround“ perteikia geriausią garsą, kuris iš esmės nesiskiria nuo studijos įrašo. Klausykitės garso, kurį jums norėjo perteikti filmų garso inžinieriai. Su „Dolby TrueHD“ ir DTS „Digital Surround“ mėgaukitės pramogomis namuose klausydamiesi kokybiško namų kino garso.

 • 2 HDMI jungtys – geriausias „Atmos®“ garsas

  HDMI jungtys yra labai svarbios, jei norite išnaudoti visas „Dolby Atmos®“ ir televizoriaus vaizdo kokybės galimybes. „Philips Fidelio“ B8 turi dvi HDMI įvestis, kad vaizdo šaltinius (tokius kaip „Blu-ray“ leistuvai ir žaidimų konsolės) galėtumėte jungti tiesiogiai prie garsiakalbio. B8 prie televizoriaus jungiamas viena HDMI ARC išvestimi, kad naudojimas būtų paprastas ir lengvas.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti