Nesusieta

LED ekranas

  LED ekranas

  Nuostabi vaizdo kokybė. Ypatingai grakšti konstrukcija.

  Pristatykite savo rinkodaros pranešimus stilingai, naudodami šį itin ploną 47 col. (119 cm) „Full HD“ ekraną. Idealiai tinka vietose, kur svarbu yra erdvė, tačiau bekompromisinis veikimas ar vaizdo kokybė. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LED ekranas

119 cm (47 in), „edge LED“, „Full HD“ BDL4785SL/00 Surasti panašius produktus

Nuostabi vaizdo kokybė. Ypatingai grakšti konstrukcija.

Vis dar puikūs rezultatai

 • DVI žiedlapio formos

  DVI žiedlapio formos

  Sukurkite skaitmeninio vaizdo įrašų sieną naudodami iki 150 ekranų, juos išdėstę 15 x 10 konfigūracija ir sujungę DVI jungtimi žiedlapių principu. Paprasčiausiai DVI išvesties prievadą prijunkite prie kito ekrano DVI įvesties ir sukurkite įspūdingiausią vaizdo įrašų sieną, kokią tik galite įsivaizduoti.

 • „SmartPower“ energijai taupyti

  „SmartPower“ energijai taupyti

  Galima valdyti fono apšvietimą ir iš anksto nustatyti, kad sistema 50 proc. sumažintų elektros vartojimą, taip sutaupant daug išlaidų energijai.

 • „Edge LED“ foninis apšvietimas

  Mėgaukitės tolygiu pažangiausios LED technologijos šviesos išsklaidymu. Baltieji LED (šviesos diodai) išsidėstę skydelio kraštuose tolygiai paskirsto skleidžiamą šviesą. Taip sunaudojama dar mažiau energijos, išmetama mažiau šilumos ir išgaunama tiksli, nekintanti spalvų gama.

 • Daug funkcijų. Vienas laidas

  Tik vienu HDMI laidu galite valdyti visas ekrano operacines komandas, o taip pat priimti vaizdo signalą. Šios unikalios funkcijos dėka daug lengviau ir patogiau užtikrinamas sklandus ekrano veikimas ir jo priežiūra. Naudojantis vartotojo elektroninių įrenginių valdymo (CEC) komandomis, svarbiausios ekrano informacijos gavimas primins vaikų žaidimą.

 • Tinklo valdomumas: RJ45

  Ekraną valdyti paprasta su naująja LAN (RJ45) jungtimi. Per RJ45 jungtį galite konfigūruoti kiekvieną ekraną arba greitai ir patikimai sužinoti kiekvieno įrenginio būseną.

 • Ekrano prievadas greitesniam grafikos palaikymui

  Mėgaukitės krištolo skaidrumo vaizdu su plačiajuosčio ryšio grafikos palaikymu iš ekrano prievado. Ekrano prievadas perduoda ne tik didelės raiškos vaizdą, bet ir garsą, todėl nereikia papildomų laidų.

 • 120 Hz ekranas

  Mėgaukitės nepaprastai aiškiu vaizdo įrašų atkūrimu120 Hz ekrane. Netgi greito veiksmo scenos nėra išsilieję ir žiūrėjimo malonumas dar didesnis.

 • „Full HD“ LCD ekranas 1920 x 1080p

  Šio ekrano skiriamoji geba vadinama „Full HD“. Ši pažangiausia LCD ekrano technologija pasižymi didelės raiškos plačiaekrane skiriamąja geba, kurią sudaro 1080 progresyvių linijų, kurių kiekvienoje po 1920 pikselių. Tai leidžia pasiekti geriausią HD įvesties signalų vaizdo kokybę – iki 1080 linijų. Ši technologija sukuria puikų nemirgantį skenavimo vaizdą su optimaliu šviesumu ir nuostabiomis spalvomis. Šis gyvas ir ryškus vaizdas užtikrins geresnius įspūdžius.

 • Ypatingai grakšti konstrukcija

  Kadangi ekrano gylis mažesnis nei 4 cm, jį nepastebimai galite sumontuoti bet kur. Grakštus šio ekrano dizainas suderintas su itin plonu korpusu, todėl jo naudojimas nepaprastai lankstus.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti