Nesusieta

LCD monitorius

  LCD monitorius

  Sužavėkite ir užburkite savo auditoriją

  Rodykite reklaminius skelbimus jaudinančio ryškumo „Full HD“ viešajame ekrane. Puikiai tinka projektams, kai reikia nepakartojamo dizaino už prieinamą kainą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LCD monitorius

165 cm (65 col.), „Digital Signage“, „Full HD“ BDL6531E/00 Surasti panašius produktus

Sužavėkite ir užburkite savo auditoriją

„Full HD“ vaizdais 65" LCD ekrane

 • Pažangi apsaugos nuo vaizdų išlikimo funkcija

  LCD ekranuose ilgai likę statiniai vaizdai gali palikti šešėlinį atvaizdą arba vaizdo išlikimo efektą. Nors vaizdo išlikimas LCD ekranuose nėra ilgalaikis, norisi to išvengti, ypač vietose, kuri turinys rodomas ištisus metus ir ištisą parą.

 • Išplėstinis gamykloje atliekamas spalvų kalibravimas

  Jei ketinate įrengti vaizdo sieną iš 3x3, 2x4 arba 5x5 elementų, norite, kad kiekvieno ekrano vaizdo spalvos sutaptų su kitais ekranais. Todėl kiekvienas ekranas gamykloje yra specialiai kalibruojamas, kad atitiktų griežčiausius modernių vaizdo sienų reikalavimus.

 • Ryškumas automatiškai pritaikomas pagal aplinkos sąlygas

  Reguliuojami ekrano nustatymai, kad atitiktų aplinkos apšvietimą be vartotojo įsikišimo.

 • Rūpinantis aplinka atitinka RoHS standartus

  „Philips“ kuria ir gamina ekranus pagal griežtus Pavojingų medžiagų naudojimo elektros ir elektroninėje įrangoje ribojimo (RoHS) standartus, kuriais ribojamas vario ir kitų toksinių medžiagų, kurie gali pakenkti aplinkai, naudojimas.

 • „Full HD“ LCD ekranas 1920 x 1080p

  Šio ekrano skiriamoji geba vadinama „Full HD“. Ši pažangiausia LCD ekrano technologija pasižymi didelės raiškos plačiaekrane skiriamąja geba, kurią sudaro 1080 progresyvių linijų, kurių kiekvienoje po 1920 pikselių. Tai leidžia pasiekti geriausią HD įvesties signalų vaizdo kokybę – iki 1080 linijų. Ši technologija sukuria puikų nemirgantį skenavimo vaizdą su optimaliu šviesumu ir nuostabiomis spalvomis. Šis gyvas ir ryškus vaizdas užtikrins geresnius įspūdžius.

 • „SmartPower“ energijai taupyti

  Galima valdyti fono apšvietimą ir iš anksto nustatyti, kad sistema 50 proc. sumažintų elektros vartojimą, taip sutaupant daug išlaidų energijai.

 • Stilingos išvaizdos ploni grioveliai

  Dėl plonų griovelių viešasis ekranas atrodo stilingai ir puikiai tinka beveik bet kokioje aplinkoje. Be to, dėl šio dizaino ekranas puikiai tinka padalytos matricos vaizdo sienai.

 • Sumanusis įdėklas galiniame dangtelyje, kad galėtumėte įdėti nedidelį kompiuterį

  Profesionalūs kompiuteriai naudojami su dauguma viešumoje montuojamų ekranų. Dėl jų dažnai ekranas pastorėja ir atsiranda daugybė laidų. Dėl šios priežasties sukūrėme ekraną su išmaniąja anga nugarėlėje, kurioje puikiausiai telpa maži profesionalūs kompiuteriai. Be to, laidų tvarkymo sistema padeda tvarkingai sudėti laidus ir užtikrinti profesionalią išvaizdą.

 • Nuotolinis valdymas ir konfigūravimas per RS232

  Nuotoliniu valdymu naudotojas gali valdyti ir reguliuoti ekranus nuotoliniu būdu per RS232 protokolą. Naudodami CEC komandas galite bet kuriuo metu visiškai valdyti visus ekranus savo tinkle.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti