DryCare

Plaukų džiovintuvas

  DryCare

  Plaukų džiovintuvas

  Stilingas, galingas ir lengvas

  „Philips DryCare“ 2 300 W turi viską, ko reikia plaukų džiovintuvui. Tobulai subalansuotas, todėl sukuria 2 300 W džiovinimo galią, yra lengvas ir patogus laikyti suėmus už rankenėlės, su jonine priežiūra. Stilingos violetinės spalvos. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

DryCare Plaukų džiovintuvas

2300 W, Nuolatinės srovės variklis BHD282/00 Surasti panašius produktus

Stilingas, galingas ir lengvas

„Viskas viename“ plaukų džiovinimo sprendimas

 • Efektyvus 2300 W džiovinimas

  Efektyvus 2300 W džiovinimas

  „Philips DryCare“ siūloma 2300 W galia yra tai, ko jums reikia. Greitas ir galingas 2300 W oro srautas leidžia pasiekti puikių šukuosenos formavimo rezultatų.

 • Jonų kondensacija žvilgantiems, glotniems plaukams

  Jonų kondensacija žvilgantiems, glotniems plaukams

  „Philips DryCare“ turi JONINĖS priežiūros sustiprinimo mygtuką, kad plaukai išliktų glotnūs ir spindėtų. Neigiami jonai pašalina statinį krūvį, nuramina plaukų šaknis ir kondicionuoja plaukus.

 • Šalto oro srautas – kurkite savo stilių išdžiovinę plaukus

  Šalto oro srautas – kurkite savo stilių išdžiovinę plaukus

  „Philips DryCare“ turi šalto oro funkcijos mygtuką. Pasirinkus „CoolShot“ pučiama šalto oro srovė, naudojama norint užbaigti modeliavimą ir sukurti stilių.

 • Temperatūros nustatymas „ThermoProtect“

  Temperatūros nustatymas „ThermoProtect“

  „Philips DryCare“ turi temperatūros nustatymą „ThermoProtect“. Naudojant šį nustatymą plaukai džiovinami ypač efektyviai parinkus saugią temperatūrą. Plaukai išdžiovinami greitai ir neperkaitinami.

 • 3 karščio ir 2 greičio nustatymai visiškai modeliavimo kontrolei

  3 karščio ir 2 greičio nustatymai visiškai modeliavimo kontrolei

  „Philips DryCare“ turi 3 karščio ir 2 greičio nustatymus, skirtus visiškai modeliavimo kontrolei. Lengva nustatyti tikslią galią ir temperatūrą, tinkančią jūsų stiliui.

 • Lengva, patogi konstrukcija

  Lengva, patogi konstrukcija

  „Philips DryCare“ sveria tik 407 g, todėl juo patogu naudotis. Lengvoje konstrukcijoje slypi didelė galia, todėl modeliuojant galios tikrai nepritrūks.

 • 2 m maitinimo laidas

  2 m maitinimo laidas

  „Philips DryCare“ turi 2 m ilgio maitinimo laidą, todėl modeliuojant pasieksite visas reikiamas vietas.

 • Keraminis džiovinimo elementas apsaugo nuo perdžiovinimo

  „Philips DryCare“ turi keraminį džiovinimo elementą, todėl plaukų neperdžiovinsite ir plaukai bus glotnūs. Šis elementas skleidžia infraraudonuosius spindulius. Tokia švelni šiluma džiovina plaukus iš vidaus, apsaugo nuo perkaitinimo ir leidžia greitai bei šauniai modeliuoti šukuoseną.

 • Purenimo šepetys garbanoms ir stangrioms šukuosenoms modeliuoti

  „Philips DryCare“ turi purenimo šepetį, kuris padidina garbanotų ir stangrių šukuosenų purumą. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, laikykite džiovintuvą virš pakaušio ties šaknimis. Šepetys su plonomis kojelėmis padidina plaukų apimtį, garbanoja, suformuoja stangrią šukuoseną ir garbanas.

 • 14 mm siauras antgalis tiksliam modeliavimui

  Siauro 14 mm antgalio anga nukreipia oro srautą ten, kur reikia. Tinka naudoti džiovinant su šepečiu, kai norite pagražinti šukuoseną ar sukurti savo stilių.

 • Stilingas ir aptakus plaukų džiovintuvas

  „Philips DryCare“ yra stilingas ir aptakus plaukų džiovintuvas. Išskirtinė bei patraukli tamsi rausvai violetinė spalva puikiai atrodo bei nei kiek nenusileidžia naudojantis džiovintuvu pasiekiamiems rezultatams.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti