kelių kambarių belaidis nešiojamasis garsiakalbis

  kelių kambarių belaidis nešiojamasis garsiakalbis

  Vienas bakstelėjimas ir leiskite muziką visuose kambariuose

  „Philips izzy“ nešiojamasis garsiakalbis BM6 atkuria muziką belaidžiu ryšiu per „Bluetooth“. Jis atsparus vandens purslams, todėl jį galima naudoti vonioje, virtuvėje arba lauke. Pradėkite nuo vieno, o įsigiję daugiau galėsite klausytis muzikos keliuose kambariuose. Lengva sukonfigūruoti, nereikia kelvedžio, slaptažodžio ar programų. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

izzy kelių kambarių belaidis nešiojamasis garsiakalbis

„Bluetooth®“, Vandeniui atsparus, Įkraunama baterija, „izzylink™“ leiskit visuose kambariuose BM6B/10 Surasti panašius produktus

Vienas bakstelėjimas ir leiskite muziką visuose kambariuose

 • Be laidų leiskite muziką viename kambaryje per „Bluetooth“

  Be laidų leiskite muziką viename kambaryje per „Bluetooth“

  „Philips izzy“ garsiakalbis atkuria mėgstamą muziką, kuri gali būti transliuojama iš telefono, planšetinio kompiuterio arba kompiuterio neatsižvelgiant į tai, kokią muzikos arba radijo programą naudojate.

 • Sugrupuokite iki 5 „izzy“ su „izzylink™“, kad galėtumėte klausytis keliuose kambariuose

  Sugrupuokite iki 5 „izzy“ su „izzylink™“, kad galėtumėte klausytis keliuose kambariuose

  „izzylink™“ – belaidė technologija, kuri naudoja IEEE 802.11n standartą, kad galėtų sujungti kelis garsiakalbius ir sudaryti belaidį jų tinklą. Tinkle gali būti iki penkių garsiakalbių ir tam nereikia kelvedžio parinktuvo, „Wi-Fi“ slaptažodžio ar išmaniųjų įrenginių mobiliųjų programų. Galite lengvai pridėti „izzy“ garsiakalbių tinkle ir mėgautis tuo pačiu metu keliuose kambariuose skambančia muzika. Kiekvienas garsiakalbis vienu bakstelėjimu gali būti perjungtas į atskirą arba grupės režimą.

 • Nustatykite „izzylink™“ vienu bakstelėjimu, nereikia kelvedžio parinktuvų, „Wi-Fi“ slaptažodžių ar programų

  Nustatykite „izzylink™“ vienu bakstelėjimu, nereikia kelvedžio parinktuvų, „Wi-Fi“ slaptažodžių ar programų

  Nustatant nereikalingi kelvedžio parinktuvai, „Wi-Fi“ slaptažodžiai ar programos. Nustatydami primą kartą, ilgai paspauskite dviejų garsiakalbių mygtuką „GROUP“. Pakartokite šį veiksmą ir pridėkite 3-ią, 4-ą ir 5-ą garsiakalbius. Vieną kartą ilgai paspaudus mygtuką „Group“ pridedamas vienas garsiakalbis. Klausytis muzikos keliuose kambariuose dar niekada nebuvo taip paprasta. Nustatytas „izzylink™“ tinklas bus išsaugotas, net jei garsiakalbiai išjungiami.

 • Vienu bakstelėjimu lengvai pakeiskite pagrindinį grupės garsiakalbį

  Vienu bakstelėjimu lengvai pakeiskite pagrindinį grupės garsiakalbį

  Kiekvienoje „izzylink™“ grupėje kiekvienas atskiras garsiakalbis gali būti padarytas pagrindiniu, kuris transliuoja muziką kitiems. Jei norite perimti valdymą ir bendrinti savo muziką, paspauskite garsiakalbio „Bluetooth“ mygtuką savo kambaryje ir pradėkite bendrinti muziką iš savo įrenginio. Kiti „izzylink™“ grupėje esantys garsiakalbiai atkurs jūsų bendrinamą muziką. Muzikos bendrinimas dar niekada nebuvo toks paprastas.

 • Du garsiakalbiai ir pasyvieji skleistuvai – jaudinantis garsas

  Du garsiakalbiai ir pasyvieji skleistuvai – jaudinantis garsas

  „Philips izzy“ BM6 garsiakalbis, kuriame integruoti du 2” viso diapazono pagrindiniai įrenginiai suporuoti su dviem pasyviaisiais skleistuvais, atkuria subalansuotą aiškų garsą.

 • Integruotas įkraunamas ličio jonų akumuliatorius leis klausytis muzikos visur

  Integruotas įkraunamas ličio jonų akumuliatorius leis klausytis muzikos visur
 • Vandeniui atspari konstrukcija puikiai tinka naudoti lauke (IPX4)

  Vandeniui atspari konstrukcija tinka naudoti drėgnoje aplinkoje ar lyjant lietui. Kruopščiai išbandžius pagal IPX4 standartus įrodyta, kad vidiniai komponentai yra apsaugoti nuo aplinkos veiksnių poveikio, todėl klausytis muzikos galite vonioje, virtuvėje ar net lauke bet kokiu oru.

 • Perjunkite muziką akimirksniu tarp 2 įrenginių su MULTIPAIR

  Susiekite 2 išmaniuosius įrenginius ir transliuokite muziką iš pageidaujamo įrenginio be jokių susiejimo ar atsiejimo rūpesčių. Norėdami leisti dainą kitame įrenginyje, pristabdykite pirminiame įrenginyje grojamą dainą, o tada paleiskite naują dainą kitame įrenginyje. Dalinkitės muzika su draugais, vakarėlyje ar tiesiog leiskite skirtinguose įrenginiuose išsaugotas įvairias dainas. Vienu metu susiekite draugų ir šeimos narių įrenginius ir leiskite vienas kito muziką.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti