„SoundBar“ garsiakalbis

  „SoundBar“ garsiakalbis

  Galingas bet kokio televizoriaus garsas

  Nespręskite pagal jo dydį, nes ši „Philips SoundBar“ garsiakalbių sistema CSS2113B nustebins įspūdingu garsu! Daugiau jokių vos girdimų dialogų – yra du specialūs aukštųjų dažnių garsiakalbiai. „DoubleBASS“ ir „Virtual Surround Sound“ technologija papildys filmą nuostabiu erdviniu garsu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„SoundBar“ garsiakalbis

„Virtual Surround“, Išorinis žemųjų dažnių garsiakalbis, Opt., koaks.jung., Aux įv., garso įv. CSS2113B/12 Surasti panašius produktus

Galingas bet kokio televizoriaus garsas

su žemųjų dažnių kolonėle

 • Virtualus erdvinis garsas tikroviškesniam filmo potyriui

  Virtualus erdvinis garsas tikroviškesniam filmo potyriui

  Virtualus „Philips“ erdvinis garsas sukuria sodrų ir įtraukiantį garsą mažiau nei penkiose garsiakalbių sistemose. Itin pažangūs erdviniai algoritmai tiksliai atkartoja garsines savybes, kurios atsiranda idealioje 5.1 kanalo aplinkoje. Bet koks aukštos kokybės stereo šaltinis virsta tikrovišku daugiakanaliu erdviniu garsu. Nereikia jokių papildomų garsiakalbių, jų stovų ar laidų, kad galėtumėte mėgautis namus pripildančiais garsais.

 • „DoubleBASS“ technologija pilnesniems ir gilesniems žemiems dažniams

  „DoubleBASS“ technologija pilnesniems ir gilesniems žemiems dažniams

  „DoubleBASS“ technologija užtikrina, kad girdėsite net giliausius žemus dažnius iš kompaktiško dydžio žemų dažnių kolonėlių. Ji sugauna žemus dažnius ir atkuria juos žemų dažnių kolonėlių diapazone ir perteikia garsą su daugiau dundėjimų ir lengvumo bei užtikrina bekompromisę klausymosi patirtį.

 • Mėgaukitės muzika iš „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ su „Music iLink“

  Mėgaukitės muzika iš „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ su „Music iLink“

  „Philips Music iLink“ – galite lengvai atkurti muziką tiesiai iš „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“, MP3 grotuvo arba nešiojamojo kompiuterio per paprastą jungtį su jūsų namų kino sistema. Paprasčiausiai prijunkite garso įrenginį prie „Music iLink“ lizdo ir mėgaukitės muzika aukščiausia „Philips“ namų kino garso kokybe.

 • Žemas profilis, kad puikiai tiktų pastačius prieš televizorių

  Žemas profilis, kad puikiai tiktų pastačius prieš televizorių
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti