Laikrodis-radijas, skirtas „iPod“

  Laikrodis-radijas, skirtas „iPod“

  Tegul jus pažadina iš jūsų „iPod“ skambanti muzika

  Šauniai pradėkite dieną žadinami „iPod“ melodijų iš „Philips“ DC200 prijungimo stotelių pramogų sistemos. Galite naudotis ir įrašų perklausos funkcija per „USB Direct“ ir FM skaitmeninį radiją – pasirinkite tai, ką norite. Stiprėjančio garso žadintuvas – pabuskite be streso. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Tegul jus pažadina iš jūsų „iPod“ skambanti muzika

su „USB Direct“

 • Vienu metu grokite ir įkraukite savo „iPod“

  Vienu metu grokite ir įkraukite savo „iPod“

  Mėgaukitės mėgstama MP3 muzika, kol kraunate savo „iPod“! Prisijungimo stotelė leis prijungti „iPod“ grotuvą tiesiai prie prijungimo stotelių pramogų sistemos, todėl galėsite klausytis mėgstamos muzikos aukščiausios kokybės garsu. Be to, jūsų „iPod“ bus kraunamas, kol groja, todėl galėsite mėgautis muzika ir nesirūpinti, kad išsieikvos jūsų „iPod“ akumuliatorius. Nuotolinio valdymo pultu ieškokite, pasirinkite ir atkurkite muziką, įrašytą jūsų „iPod“ grotuve. Prijungimo stotelių pramogų sistema automatiškai įkraus jūsų „iPod“ grotuvą, kol jis bus prijungtas.

 • „USB Direct“ MP3/WMA muzikos perklausai

  „USB Direct“ MP3/WMA muzikos perklausai

  Kai naudojate „USB Direct“ režimą, paprasčiausiai prijunkite savo USB įrenginį prie „Philips“ įrenginio USB prievado, ir jūsų skaitmeninė muzika bus atkuriama tiesiogiai iš „Philips“ įrenginio.

 • Išankstinis FM stočių skaitmeninis derinimas

  Išankstinis FM stočių skaitmeninis derinimas

  Skaitmeninis FM radijas suteikia papildomų muzikos kolekcijos parinkčių „Philips“ garso sistemoje. Paprasčiausiai suraskite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Naudodami iš anksto nustatomas ir išsaugomas radijo stotis, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį, kiekvieną kartą iš naujo nenustatinėdami dažnių.

 • Garsiak. sist. su žemųjų dažnių atspindžiu leidžia mėgautis galingais, sodriais žemaisiais dažniais

  Garsiak. sist. su žemųjų dažnių atspindžiu leidžia mėgautis galingais, sodriais žemaisiais dažniais

  Dėl garsiakalbių sistemos su žemųjų dažnių atspindžio funkcija sodriais žemaisiais dažniais galite mėgautis iš kompaktiškų garsiakalbių sistemos. Ši sistema skiriasi nuo kitų įprastinių garsiakalbių sistemų, nes joje yra papildomas žemųjų dažnių vamzdis, kuris akustiškai suderintas su žemųjų dažnių garsiakalbiu, todėl iš sistemos skleidžiami optimalūs žemieji garsai. To rezultatas – sodresni ir mažiau iškraipyti žemųjų dažnių garsai. Sistema veikia rezonuodama oro srautą žemųjų dažnių vamzdyje ir sukurdama tokią pat vibraciją kaip įprastiniuose žemųjų dažnių garsiakalbiuose. Kartu su žemųjų dažnių garsiakalbiams būdingu jautrumu sistema išplečia bendrą žemųjų dažnių garsų diapazoną ir sukuria visiškai naują tokių garsų dimensiją.

 • Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Pradėkite dieną maloniai nuo švelnių iki palaipsniui stiprėjančių signalo garsų. Įprasti žadintuvo signalai su iš anksto nustatomu garsu arba skamba per tyliai, kad jus pažadintų, arba taip garsiai, kad atsikeliate piktas. Galite pasirinkti nubusti su mėgstama muzika, radijo stotimi ar signalu. Švelnus žadinimo garsas palaipsniui garsėja nuo subtiliai tylaus iki protingai garsaus, kad maloniai jus pažadintų.

 • Iš anksto įrašyta atpalaiduojanti muzika leis jums ramiai užmigti

  Iš anksto įrašyta atpalaiduojanti muzika leis jums ramiai užmigti

  Atsipalaiduokite arba užmikite klausydami raminančių garsų. „Philips“ laikrodis-radijas turi įrašytų keletą atpalaiduojančios muzikos kūrinių. Paprasčiausiai pasirinkite lietaus garsus, vandenyno bangas, SPA muziką ar daugelį kitų ir mėgaukitės patogiai atsipalaidavę.

 • AUX įvesties lizdas, skirtas jūsų nešiojamajam MP3 muzikos grotuvui

  AUX įvesties lizdas, skirtas jūsų nešiojamajam MP3 muzikos grotuvui
 • 5 W RMS bendra išvesties galia

  Ši sistema turi 5 W RMS bendrą išvesties galią. RMS („Root Mean Square“) yra tipinis garso galios matavimo vienetas arba tiksliau – vatais matuojama elektros energija, kuri yra perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamo garso galią. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti