prijungimo stotelių pramogų sistema

  prijungimo stotelių pramogų sistema

  Muzikinė sistema verslo vadovams

  „Philips“ prijungimo stotelių pramogų sistema DC350 atkuria muziką iš „iPhone“ /„iPod“ ir radijo. Joje yra „iPhone“ / „iPod“ skirta stotelė, kad galima būtų sinchronizuoti kompiuteryje esančius muzikinius įrašus, kalendorių, darbų sąrašą. Kadangi yra ir „Bluetooth®“ imtuvas, galima naudotis laisvų rankų sistema skambinant ar siunčiantis muzikinius failus.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Muzikinė sistema verslo vadovams

junkitės, sinchronizuokite ir leiskite

 • „Bluetooth“ leidžia skambinti laisvomis rankomis

  „Bluetooth“ leidžia skambinti laisvomis rankomis

  Visi „Philips“ automobiliniai įrenginiai turi „Bluetooth“ funkciją su integruotu „Bluetooth“ moduliu, skirtu skambinti telefonu laisvomis rankomis ir srautu perduoti muziką iš „Bluetooth“ turinčių telefonų bei garso įrenginių. Susiejimo procesas yra toks pat paprastas, kaip ir nustatant įprastines „Bluetooth“ ausines. Galite perkelti telefono kontaktus ir saugoti savo mėgstamą telefonų knygą sistemoje. Be to, galite lengvai perjungti skambučius atgal į savo telefoną, norėdami kalbėti privačiai. „Bluetooth“ leis nesiblaškant atsiliepti į skambučius ir saugiai vairuoti laikant vairą abiem rankomis.

 • Dvigubas žadintuvo laikas

  Dvigubas žadintuvo laikas

  „Philips“ garso sistema turi du skirtingus žadinimo laikus. Nustatykite vieną žadinimo laiką sau, o kitą laiką partneriui pažadinti.

 • Mobilusis telefonas su „Bluetooth“

  Mobilusis telefonas su „Bluetooth“
 • Mėgaukitės muzika iš kelių šaltinių

  Mėgaukitės muzika iš kelių šaltinių
 • „iPhone“, „iPod“, radijas ir MP3 jungtis

  „iPhone“, „iPod“, radijas ir MP3 jungtis
 • Įkraukite savo „iPod“ ir „iPhone“

  Mėgaukitės mėgstama MP3 muzika, kol jūsų „iPod“ / „iPhone“ kraunamas! Prisijungimo stotelė leis prijungti nešiojamąjį įrenginį tiesiai prie jūsų „Philips“ grotuvo, todėl galėsite klausytis mėgstamos muzikos aukščiausios kokybės garsu. Be to, kol groja, jūsų „iPod“ / „iPhone“ bus kraunamas, todėl galėsite mėgautis muzika ir nesirūpinti, kad išsikraus jūsų nešiojamojo grotuvo akumuliatorius. Nuotolinio valdymo pultu naršykite, pasirinkite ir atkurkite muziką, įrašytą jūsų „iPod“ / „iPhone“ įrenginyje. „Philips“ grotuvas automatiškai įkraus jūsų nešiojamąjį įrenginį, kai jis bus įstatytas į stotelę.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „iPhone“ reikalingas, kad būtų galima panaudoti telefono garsiakalbio funkcijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti