prijungimo stotelių pramogų sistema

  prijungimo stotelių pramogų sistema

  Garsiai ir gera kokybe klausykitės „iPod“ muzikos

  Jei norite žiūrėti vaizdo įrašus savajame „iPod“, kuris įstatytas į „Philips“ prijungimo stotelių pramogų sistemą DC910, turėsite jį pasukti horizontaliai. Kadangi joje sumontuoti dvigubi „wOOx“ garsiakalbiai, iš bet kurio šaltinio sklindančiai muzikai bus būdingas gilus, galingas žemų dažnių skambesys! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

prijungimo stotelių pramogų sistema

Besisukantis prijungimas, USB ir SD kortelių lizdai DC910/12 Surasti panašius produktus

Garsiai ir gera kokybe klausykitės „iPod“ muzikos

per „wOOx“ garsiakalbius

 • Įstatykite savo „iPod Touch“ stačioje arba gulsčioje padėtyje

  Įstatykite savo „iPod Touch“ stačioje arba gulsčioje padėtyje

  Jūsų „iPod Touch“ padėties jutiklis automatiškai pakeis turinio rodymo būdą. Jeigu pasuksite savo „iPod Touch“ iš stačios padėties į gulsčią, arba atvirkščiai, ekrane rodomo turinio kryptis pasikeis. Ši integruota „iPod“ prijungimo stotelė „Philips“ sistemoje specialiai pritaikyta šiai funkcijai – galite pakeisti ekrano padėtį stotelėje – tai leis patogiai žiūrėti tinklalapius, nuotraukas arba vaizdo klipus tinkamu kraštinių santykiu „iPod Touch“ ekrane.

 • Du „wOOx“ garsiakalbiai perteikia stipresnius žemuosius dažnius

  Du „wOOx“ garsiakalbiai perteikia stipresnius žemuosius dažnius

  „wOOx“ technologija sukuria puikų bosų skambesį išskirdama ir sustiprindama žemuosius dažnius – taip pagerinamas bosų ir viso garso perteikimas.

 • Vienu metu grokite ir įkraukite savo „iPod“

  Vienu metu grokite ir įkraukite savo „iPod“

  Mėgaukitės mėgstama MP3 muzika, kol kraunate savo „iPod“! Prisijungimo stotelė leis prijungti „iPod“ grotuvą tiesiai prie prijungimo stotelių pramogų sistemos, todėl galėsite klausytis mėgstamos muzikos aukščiausios kokybės garsu. Be to, jūsų „iPod“ bus kraunamas, kol groja, todėl galėsite mėgautis muzika ir nesirūpinti, kad išsieikvos jūsų „iPod“ akumuliatorius. Nuotolinio valdymo pultu ieškokite, pasirinkite ir atkurkite muziką, įrašytą jūsų „iPod“ grotuve. Prijungimo stotelių pramogų sistema automatiškai įkraus jūsų „iPod“ grotuvą, kol jis bus prijungtas.

 • „USB Direct“ ir SD / MMC kortelių lizdai leis atkurti MP3 / WMA muziką

  „USB Direct“ ir SD / MMC kortelių lizdai leis atkurti MP3 / WMA muziką

  Failų perkėlimo galimybės leidžia patogiai ir paprastai pasiekti daugiau skaitmeninės muzikos per integruotus „USB Direct“ ir SD / MMC kortelių lizdus. Paprasčiausiai prijunkite savo įrenginį prie USB prievado arba įstatykite atminties kortelę į SD / MMC kortelės lizdą savo „Philips“ muzikos sistemoje, ir jūsų skaitmeninė muzika bei nuotraukos bus atkuriamos tiesiai iš įrenginio. Dabar galite dalytis savo mėgstamomis akimirkomis su šeima ir draugais!

 • Stilingas plonas dizainas su galimybėmis statyti ant stalo ar tvirtinti prie sienos

  Stilingas plonas dizainas su galimybėmis statyti ant stalo ar tvirtinti prie sienos

  Tobulas plono ir universalaus dizaino derinys, jūsų „Philips“ garso sistema yra sukurta įsilieti į gyvenamą erdvę. Garso sistemos pagrindas yra stovas, todėl sistema gali būti saugiai ir gražiai patalpinta ant lentynos ar spintelės. Jei montuojate prie sienos, galite naudotis visomis lanksčiomis stovinčio stovo savybėmis.

 • Universalus nuotolinio valdymo pultas valdo sistemą ir jūsų „iPod“

  Universalus nuotolinio valdymo pultas valdo sistemą ir jūsų „iPod“

  Naudodami „Philips“ universalų nuotolinio valdymo pultą dabar galite lengvai naršyti ir po savo „Philips“ muzikos sistemą, ir „iPod“ grotuvą ieškodami tarp šimtų dainų vienu paprastu nuotolinio valdymo pulto paspaudimu. Rodoma informacija, sugrupuota pagal atkūrimo sąrašus, albumus, atlikėjus, žanrus arba dainas, padės greitai ir paprastai ieškoti tarp šimtų failų. Ji leis naršyti viena ranka ir užtikrins nepakartojamus pojūčius.

 • FM išankstinis funkcijų nustatymas

  FM išankstinis funkcijų nustatymas

  Skaitmeninis FM radijas siūlo papildomų muzikos kolekcijos parinkčių „Philips“ garso sistemoje. Paprasčiausiai suraskite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Su iš anksto nustatyta radijo stotimi, kurią galima išsaugoti, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį ir nereikia kiekvieną kartą iš naujo nustatyti dažnių.

 • 30 W RMS bendra išvesties galia

  30 W RMS bendra išvesties galia
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti