„TransDock“

  „TransDock“

  Leiskite, kraukite ir laikykite „iPod“ automobilyje

  Mėgaukitės „iPod“ melodijomis per automobilio stereosistemą naudodamiesi šiuo išmaniu „TransDock“. Vienu prisilietimu „IntelliTune“ technologija suras tinkamiausią dažnį muzikai iš „iPod“ perduoti į automobilio FM radiją. Saugiai laiko ir įkrauna „iPod“, parenka patogią padėtį. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Leiskite, kraukite ir laikykite „iPod“ automobilyje

plius „IntelliTune“ dažnio radimo įrenginys

 • Perduokite garsą iš kito įrenginio naudodamiesi AUX įvesties lizdu

  Paprasta prijungti kitą įrenginį ir mėgautis garso įrašais per automobilio stereosistemą naudojantis AUX įvesties lizdu. Tiesiog naudokite minijungčių kabelį, kad perduotumėte garsą į kitą įrenginį, pvz., nešiojamąjį kompiuterį ar žaidimų sistemą, per automobilio stereosistemą.

 • Prijunkite prie automobilio AUX įvesties lizdo ar kasečių dėklo per AV išvesties prievadą

  Naudojantis AV išvesties prievadu, paprasta prijungti garso įrenginį tiesiai prie automobilio stereosistemos. Tiesiog naudokite kasečių adapterį ar prijunkite prie automobilio papildomo įvesties lizdo minijungčių kabeliu ir leiskite garsinį turinį iš įrenginio per automobilio stereosistemą.

 • Žiūrėkite vaizdo įrašus per automobilio pramogų sistemą naudodami AV išvesties prievadą

  Paprasta žiūrėti vaizdo įrašus iš įrenginio per automobilio pramogų sistemą naudojantis AV išvesties prievadu. Prijungdami naudokite tinkamą laidą ir mėgaukitės filmais kelyje.

 • FM siųstuvas transliuoja garsą per jūsų automobilio FM radiją

  FM siųstuvas per belaidį ryšį transliuoja jūsų įrenginio garsinį turinį per automobilio FM radiją naudodamas atvirąjį FM dažnį, todėl galite mėgautis savo muzikos įrašais kelyje.

 • Kraukite iš 12 V lizdo

  Saugiai įkraukite savo „iPod“ iš bet kokio 12 V priedo lizdo ir mėgaukitės muzika neribotą laiką.

 • Saugus automobilinis laikiklis su lanksčiu kakliuku ir sukamuoju laikikliu

  Saugiai įstatykite savo „iPod“ į automobilinį lankstų sukamąjį laikiklį. Kaklelis lankstus, kad galėtumėte rasti geriausią padėtį, o sukamasis laikiklis suteikia lengvą prieigą prie „iPod touch“ ir galimybę iškart matyti jo ekraną horizontaliai.

 • „IntelliTune“ suranda atviruosius FM dažnius vienu spustelėjimu

  Spustelėjus mygtuką, „IntelliTune“ nuskaito oro bangas ir suranda atviruosius FM dažnius. Akimirksniu sužinosite, kokią stotį įsijungti, jei norite transliuoti garsinį turinį iš savo įrenginio per automobilio FM radiją.

 • Jokio montavimo

  Juo paprasta ir greita naudotis – nereikia jokio montavimo. Tiesiog prijunkite prie bet kokio 12 V lizdo automobilyje ir galėsite juo naudotis.

 • 4 užprogramuojamos FM iš anksto nustatytos stotys – lengvas atšaukimas

  Paprasta užprogramuoti ir atšaukti mėgstamus FM dažnius, naudojamus garsui iš jūsų įrenginio transliuoti per FM radiją.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti