USB akumuliatorius

  USB akumuliatorius

  Keliaudami galėsite įkrauti daug kartų

  Įkraukite įrenginį bet kur ir bet kada. Maitinimo blokelis įrenginiu leidžia naudotis daugiau nei 1 įkrovimo ciklą. Yra 2 USB prievadai, todėl įkrausite net 2 įrenginius vienu metu. Itin greitas įkrovimas naudojant 2,1 A srovę. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Keliaudami galėsite įkrauti daug kartų

naudodami nešiojamąjį atsarginį maitinimo blokelį

 • Paslėpta maitinimo indikatoriaus lemputė patvirtina būseną vos žvilgtelėjus

  Į akis nekrintanti ir energiją taupanti paslėpta LED lemputė užsidega spustelėjus mygtuką ir informuoja apie maitinimo elemento būklę vos žvilgtelėjus.

 • Veikia visur. Puikiai tinka, jei netoliese nėra maitinimo šaltinio

  Net jei netoliese nėra sieninio arba automobilinio įkroviklio, įrenginio bateriją galite įkrauti naudodami patogų akumuliatorių. Išmanusis akumuliatorius pirma tiekia maitinimą, todėl pasinaudoję galite jį išimti, o įrenginio baterija bus įkrauta.

 • Pridedamas prijungimo ir įkrovimo „Micro USB“ laidas

  Pridedamas perėjimo iš „Micro USB“ į USB 2.0 laidas tinka mobiliesiems telefonams, skaitmeniniams fotoaparatams ir kitiems nešiojamiesiems įrenginiams su „Micro USB“ jungtimi. Nešiokitės jį su savimi, turėkite ant stalo arba pakeiskite juo pamestą laidą, kad visada galėtumėte prisijungti ir įkrauti, kai tik to prireikia.

 • Keliaudami galėsite įkrauti įrenginius daug kartų

  Šis nešiojamasis maitinimo elementas keliaujant suteikia papildomos energijos daugiau nei dviem įkrovoms. Pasiimkite jį į kelionę ir prireikus turėsite atsarginį maitinimo blokelį.

 • Tinka USB jungtį turintiems įrenginiams

  Universalus įrenginys turi USB jungtį, per kurią USB jungtį turintys įrenginiai prijungiami USB laidu – jūs jau turite jį arba galite įsigyti atskirai.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti