garsiakalbių sistema

  garsiakalbių sistema

  Jūsų namams tinkamas garsas

  Suteikite savo muzikai geriausią skambesį. Per „Philips“ DS6100/12 neodimio garsiakalbius atkuriamas aiškus ir subalansuotas garsas iš bet kurio „iPod“ / „iPhone“ ar „iMac“ / PC kompiuterio. Sinchronizuokite „iPhone“ / „iPod“ su „iMac“ / PC kompiuteriu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

garsiakalbių sistema

Garso juosta, skirta „iPod“ / „iPhone“ DS6100/12 Surasti panašius produktus

Jūsų namams tinkamas garsas

Sužavėti garsų

 • Skaitmeninis garso apdorojimas perteikia natūralią, be iškraipymų muziką

  Skaitmeninis garso apdorojimas perteikia natūralią, be iškraipymų muziką

  Moderni garso apdorojimo technologija pagerina jūsų muzikos atkūrimą taip, kad kiekviena nata skamba aiškiai ir tiksliai, o kiekvienas pauzė perteikiama netrikdoma tyla. Išskirtinė „Philips“ skaitmeninė garso apdorojimo technologija optimizuoja kompaktiškų garsiakalbių dėžių charakteristikas, perteikdama yra skaidrų, detalų ir galingą garsą be jokių iškraipymų.

 • DBB išsaugo žemųjų dažnių žemus tonus bet kokiame garso lygyje

  DBB išsaugo žemųjų dažnių žemus tonus bet kokiame garso lygyje

  Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija maksimaliai padidina mėgavimosi muzika galimybes: galite pasirinkti įvairiausius žemųjų dažnių muzikos garsų garsumo nustatymus – nuo mažo iki didelio – ir viskas vienu mygtuko paspaudimu! Žemiausi žemieji dažniai paprastai dingsta, kai sumažinate garsumą. Kad taip nenutiktų, galima įjungti dinaminį žemųjų dažnių stiprinimą ir šiuos dažnius sustiprinti, kad nuolatos galėtumėte mėgautis tokiu pat garsu – nesvarbu, kokį garsumą pasirinksite.

 • Nemokama „DockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama „DockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama programa suteiks daugybę šaunių funkcijų jūsų garsiakalbių sistemai. Galite tikrinti orus, pasakyti laiką ir net naudoti mėgstamą nuotrauką kaip užsklandą. Be to, naudodami „DockStudio“ galėsite klausytis tūkstančių interneto radijo stočių iš viso pasaulio. Netrukus bus išleista daugiau naujų apipavidalinimų ir funkcijų.

 • Prijunkite „iPod/iPhone“ net jei jie yra dėkle

  Prijunkite „iPod/iPhone“ net jei jie yra dėkle

  Išmaniai sukurtas, su spyruokline jungtimi, paprastai suderinamas su bet kuriuo „iPod“ ar „iPhone“, nenaudojant specialių adapterių. Be to, jis veikia net kai yra apsauginiuose dėkluose – paprasčiausiai prijunkite savo „iPod“ ar „iPhone“. Dabar galite mėgautis muzika be jokių trikdžių.

 • 20W RMS bendra išvesties galia

  20W RMS bendra išvesties galia

  RMS („Root Mean Square“) yra tipiškas garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamą garso galią. Iš esmės, stiprintuvai yra ribojami elektros energijos, kurią jie sustiprina, ir garsiakalbių, kurie paverčia elektros energiją garso energija, neiškraipant garso signalo. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

 • Metalinės aliuminio grotelės

  Aukščiausios kokybės dizainas. Garsiakalbio priekinė dalis pagaminta iš vienalyčio anoduoto šlifuoto aliuminio – tokia pati medžiaga naudojama lėktuvams gaminti. Aliuminis, išlenktas tam, kad būtų sukurta ideali akustika, optimizuoja garso sklidimą; garsas yra tikslus, galingas, natūralus ir visiškai aiškus.

 • PC sinchronizavimas su jūsų „iPod/iPhone“

  Prijunkite, grokite, sinchronizuokite ir įkraukite! Pasinerkite į mėgiamą muziką savo „iPod“ ar „iPhone“, kol prietaisas įkraunamas ir sinchronizuokite su savo kompiuteriu per USB – mėgaukitės nuostabia garso kokybe ir neįtikėtinu patogumu. Tegul muzika liejasi vėl ir vėl, nes energija niekada nepasibaigs.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti