Fidelio

Philips Fidelio

„Primo“ prijungiamas garsiakalbis

  Philips Fidelio

  „Primo“ prijungiamas garsiakalbis

  Patirkite tikrą garso atkūrimo tikslumą

  Ši „Philips Fidelio“ DS9/10 garsiakalbių sistema priklauso atskirai klasei dėl neprilygstamo dizaino ir garso kokybės. Panaudojus natūralų medį ir aukščiausios kokybės komponentus per „iPod Touch“, „iPhone“ ir „iPad“ atkuriamas itin didelės raiškos garsas. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Fidelio „Primo“ prijungiamas garsiakalbis

skirta „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ DS9/10 Surasti panašius produktus

Patirkite tikrą garso atkūrimo tikslumą

su šia garsiakalbių sistema

 • „SoundCurve“ ypatingam krištolo skaidrumo garsui

  „SoundCurve“ ypatingam krištolo skaidrumo garsui

  Kruopščiai sukurtas ir išlenktas „Philips“ galinis gaubtas sukuria ypač efektyvią akustinę struktūrą, skirtą garsui atkurti. Lenkta forma sutvirtina garsiakalbio dėžę, todėl sumažėja vidinis rezonansas ir pašalinama garso vibracija bei iškraipymas. Galite mėgautis nuostabiu krištolo skaidrumo garsu, sklindančiu iš patrauklios išvaizdos garsiakalbių.

 • Visiškai skaitmeninis apdorojimas užtikrina švarų signalą garsinėje grandinėje

  Visiškai skaitmeninis apdorojimas užtikrina švarų signalą garsinėje grandinėje

  Daugelyje prijungiamų garsiakalbių naudojama analoginė „iPod“, „iPhone“ arba „iPad“ išvestis, tada konvertuojamas signalas atgal į skaitmeninį, todėl atsiranda papildomų triukšmų ir prarandama raiška. Naudodamas leistuvo skaitmeninę išvestį, garsiakalbis išlaiko muzikos signalo vientisumą, todėl gaunamas aukštesnis signalo ir triukšmų santykis bei geresnė raiška.

 • „FullSound“ pagerina garso detalumą ir sukuria sodrų ir galingą skambesį

  „FullSound“ pagerina garso detalumą ir sukuria sodrų ir galingą skambesį

  „Philips“ originali „FullSound“ technologija naudoja naujausios kartos skaitmeninio signalo apdorojimą, pagerinantį muzikos atkūrimą. Muzikos turinys dinamiškai analizuojamas ir optimizuojamas, kad galėtumėte mėgautis raiškesniais ir šiltesniais muzikos garsais.

 • „Bass Reflex“ konstrukcija užtikrina sodrų, stiprų žemųjų dažnių atkūrimą

  „Bass Reflex“ konstrukcija užtikrina sodrų, stiprų žemųjų dažnių atkūrimą

  „Bass Reflex“ akustinėje konstrukcijoje panaudotas žemųjų dažnių vamzdis suderintas su garsiakalbio dėžės tūriu, kad būtų atkuriami sodrūs žemieji dažniai iš kompaktiškų korpusų. Tiksliai suprojektuotas profiliuotas žemųjų dažnių vamzdis leidžia cirkuliuoti orui sukuriant sodrius ir įspūdingus žemuosius dažnius net esant dideliam garsumui – taip sumažinama oro turbulencija, kuri gali sukelti iškraipymus.

 • „SoundStudio“ programa, skirta visiškam garso nustatymų kontroliavimui

  „SoundStudio“ programa, skirta visiškam garso nustatymų kontroliavimui

  Klausykitės muzikos taip, kaip patinka. „SoundStudio“ suteikia galimybę patiems valdyti muziką. Ji leidžia keisti kiekvieną per „iPhone“ girdimo garso aspektą intuityviais ir paprastais valdikliais. Dabar galite derinti, pritaikyti ir kurti norimus garsus ir prikelti mėgstamiausias dainas naujam gyvenimui. „SoundStudio“ taip pat suteikia galimybę klausytis tūkstančių interneto radijo stočių visame pasaulyje ir dar labiau praturtinti muzikos klausymosi potyrius.

 • AUX įvestis lengvam beveik visų elektroninių prietaisų prijungimui

  AUX įvestis lengvam beveik visų elektroninių prietaisų prijungimui

  Naudodami AUX įvesties lizdą galėsite tiesiogiai leisti MP3 įrašus iš nešiojamųjų medijos leistuvų. Šalia galimybės mėgautis mėgstama muzika garsiakalbio užtikrinama aukščiausia garso kokybe, naudotis AUX įvesties lizdu itin patogu, nes viskas, ką turite daryti, tai prijungti nešiojamąjį MP3 grotuvą prie garsiakalbio.

 • Aukštųjų dažnių garsiakalbis su minkštu gaubtu perteikia raiškų ir natūralų garsą

  Tai dviejų juostų didelio tikslumo garsiakalbis, turintis aukštųjų dažnių garsiakalbį su minkštu gaubtu. Dengtus aukštųjų dažnių garsiakalbius pirmiausia pradėjo naudoti „Philips“ septintojo dešimtmečio pradžioje, ir tai tapo plačiai paplitusiu sprendimu jau pusę amžiaus naudojamu „hi-fi“ garsiakalbių kolonėlėse. Aukštųjų dažnių garsiakalbiai su minkštu gaubtu užtikrina raiškų, natūralų garsą, be šiurkštumo ir iškraipymų bei perteikia įrašų sodrumą.

 • 50 W RMS bendra išvesties galia

  Šis „Philips“ garsiakalbis turi 50 W RMS bendros išvesties galią. RMS (angl. „Root Mean Square“) yra tipinis garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, kuri yra perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamo garso galią. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti