Mobilusis MP3-CD grotuvas

  Mobilusis MP3-CD grotuvas

  Mėgaukitės MP3 muzika be trikdžių

  Įsijauskite į ritmą naudodami eXp2546 MP3-CD grotuvus ir mėgaukitės 10 valandų muzikos be trikdžių iš vieno MP3 kompaktinio disko. Mėgstamas klasikinis modelis yra su skystųjų kristalų ekranu (LCD). Tai puikus pasirinkimas, jei norite paprastai ir nerūpestingai mėgautis muzika keliaudami Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Mėgaukitės MP3 muzika be trikdžių

 • „100-second Magic ESP™“

  „100-second Magic ESP™“

  „Magic Electronic Skip Protection™“ – tai patogi funkcija, leidžianti mėgautis muzika be trikdžių, net kai MP3-CD grotuvas į ką nors atsitrenkia ar yra krestelėjamas, pavyzdžiui, bėgiojant ar keliaujant. Įrenginiuose su „Magic Electronic Skip Protection™“ yra išmani elektroninė buferinė atmintis, kurioje galima saugoti įvairius skaitmeninius muzikos formatus, pavyzdžiui, MP3, WMA. Ši buferinė atmintis automatiškai pakoreguoja ne tik joje esantį turinį, bet ir lazerio sukimosi greitį, kad muzikos galėtumėte klausytis be jokių trikdžių.

 • Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

  Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

  Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija maksimaliai padidina mėgavimosi muzika galimybes: galite pasirinkti įvairiausius žemųjų dažnių muzikos garsų garsumo nustatymus – nuo mažo iki didelio – ir viskas vienu mygtuko paspaudimu! Žemiausi žemieji dažniai paprastai dingsta, kai sumažinate garsumą. Kad taip nenutiktų, galima įjungti dinaminį žemųjų dažnių stiprinimą ir šiuos dažnius sustiprinti, kad nuolatos galėtumėte mėgautis tokiu pat garsu – nesvarbu, kokį garsumą pasirinksite.

 • Mėgaukite daugiau nei 10 val. muzikos viename MP3 diske

  Mėgaukite daugiau nei 10 val. muzikos viename MP3 diske
 • Leskite CD, CD-R or CD-RW diskus

  „Philips“ gamina produktus, kuriuos visada galima naudoti su daugeliu prekyboje esančių diskų. Garso sistema suteikia galimybę mėgautis muzika iš CD, CD-R ir CD-RW diskų. CD-RW (suderinama su CD-RW) reiškia, kad garso sistema gali leisti įrašomuosius kompaktinius diskus (CD-R) ir daugkartinio rašymo kompaktinius diskus (CD-RW). CD-R diskai yra įrašomi vieną kartą ir juos galima leisti bet kuriuo CD grotuvu, tačiau CD-RW diskus galima įrašyti kelis kartus ir leisti tik suderinamais garso CD grotuvais.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti