MiniVac

Rankinis dulkių siurblys

  MiniVac

  Rankinis dulkių siurblys

  Valykite automobilį kaip niekada anksčiau

  Išvalykite automobilį dar švariau naudodami galingą „Philips MiniVac“ 12 V minisiurblį. Cikloninė oro srovė ir 2 lygių filtravimo sistema garantuoja ilgą veikimą, o aerodinaminio dizaino antgalis užtikrina, kad dulkės būtų surinktos dar geriau. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

MiniVac Rankinis dulkių siurblys

12 V automobilinis, Be maišelio, cikloninis, 5 priedai ir laikymo krepšelis, Automobiliui (su laido kištuku) FC6141/01 Surasti panašius produktus

Valykite automobilį kaip niekada anksčiau

Cikloninė oro srovė be maišelių ir aerodinaminio dizaino antgalis

 • 2-ų lygių cikloninė oro srovė be maišelių – optimalus filtravimas

  2-ų lygių cikloninė oro srovė be maišelių – optimalus filtravimas

  Maišelio nenaudojančio siurblio cikloninė oro srovė sulaiko nešvarumus besisukančius viduje, kad užtikrintų optimalią, didelę siurbimo jėgą ir ilgalaikį valymą. Dviejų lygių filtravimo sistema užtikrina, kad vos patekę į vidų nešvarumai iš ten neišeis. Pirmasis filtras sulaiko daugiausiai nešvarumų, tuo tarpu klostuotas antras filtras sulaiko mažiausias dulkių daleles.

 • Aerodinaminio dizaino antgaliu geriau surenkamos dulkės

  Aerodinaminio dizaino antgaliu geriau surenkamos dulkės

  Aerodinaminė „Philips MiniVac“ antgalio konstrukcija sukurta taip, kad užtikrintų optimalų net smulkiausių dulkių dalelių surinkimą. Ergonomiška antgalio forma padės išvalyti net sunkiausiai pasiekiamas vietas.

 • Automobilinis kištukas – neribota veikimo trukmė

  Automobilinis kištukas – neribota veikimo trukmė

  „Philips MiniVac Car“ minisiurblys puikiai tinka automobiliui valyti, nes turi automobilio kištuką, kad galėtumėte išsiurbti sunkiausiai pasiekiamas vietas ir jums nereikėtų papildomai įkrauti dulkių siurblio. Todėl siurblį galite naudoti bet kada!

 • Už kilpinės rankenos patogu paimti

  Už kilpinės rankenos patogu paimti

  „Philips“ dulkių minisiurblys turi kilpinę rankeną, už kurios patogu paimti. Minisiurblį galite laikyti kaip tik norite. Minkšta guminė rankenos danga yra švelni, dėl to galėsite tvirtai ją suimti.

 • Laikymo krepšelis, kad galėtumėte siurblį laikyti automobilyje

  Laikymo krepšelis, kad galėtumėte siurblį laikyti automobilyje

  Naudodami laikymo krepšelį galėsite laikyti visus priedus ir automobilio kištuką vienoje vietoje ir būsite tikri, kad turite viską, ko jums reikia, kad galėtumėte išvalyti automobilį bet kada!

 • Platus priedų pasirinkimas įvairioms paskirtims

  Platus priedų pasirinkimas įvairioms paskirtims

  „Philips MiniVac“ turi daug įvairių priedų, kad galėtumėte itin lengvai valyti savo automobilį. Komplekte yra mažas ir didelis šepetėliai, mažas ir didelis antgaliai bei ilgas žarnos tipo vamzdis; šis komplektas puikiai tinka net sunkiai pasiekiamoms vietoms valyti. Jis puikiai tinka namams ir automobiliui valyti!

 • Tinkamas naudoti su 12 V automobilio laido kištuku

  Prijunkite „Philips MiniVac“ prie automobilio naudodami tam skirtą laidą, kad valydami 12 V galia pasiektumėte geriausių rezultatų.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti