SmartPro Active

Dulkių siurbliai-robotai

  SmartPro Active

  Dulkių siurbliai-robotai

  Kruopštus ir modernus valymas be vargo

  Patikėkite valymo darbus „Philips SmartPro Active“ dulkių siurbliui-robotui. Pritaikius išmanaus aptikimo sistemą robotas parenka geriausią valymo strategiją ir kruopščiai išvalo jūsų namus. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

SmartPro Active Dulkių siurbliai-robotai

3 pakopų valymo sistema, 120 min. veikimo laikas, Uždedamas šluostymo priedas, Virtuali siena FC8820/01 Surasti panašius produktus

Kruopštus ir modernus valymas be vargo

Su išmanaus aptikimo sistema ir 3 pakopų valymo sistema

 • Infraraudonųjų spindulių jutikliai aptinka kliūtis ir padeda jų išvengti

  Infraraudonųjų spindulių jutikliai aptinka kliūtis ir padeda jų išvengti

  Naujajame „Philips“ dulkių siurblyje-robote yra integruoti 6 infraraudonųjų spindulių jutikliai, padedantys robotui išvengti tokių kliūčių, kaip sienos, lempos arba laidai ir kruopščiai išvalyti grindis. Galite be vargo mėgautis švara namuose.

 • Automatiškai sugrįžta į bazinę stotelę, kad įsikrautų

  Automatiškai sugrįžta į bazinę stotelę, kad įsikrautų

  Kai „Philips“ dulkių siurblio-roboto baterija tampa beveik tuščia, siurblys automatiškai nuvažiuoja prie prijungimo stotelės, kad įsikrautų ir pasiruoštų kitam valymo seansui.

 • Suplanuokite valymą savaitei

  Suplanuokite valymą savaitei

  Valymo įrenginyje yra programavimo savaitei funkcija, kad galėtumėte užprogramuoti valymo seansus savaitei į priekį. Yra galimybė nustatyti vis kitą valymo laiką kiekvienai dienai, ar praleisti vieną. Robotas įsijungs, net jei nebūsite namuose, kad galėtumėte džiaugtis švariais namais.

 • Galingos ličio jonų baterijos užtenka iki 120 minučių

  Galingos ličio jonų baterijos užtenka iki 120 minučių

  Galinga ličio jonų baterija naudojama ilgai ir ji įkraunama greičiau, nei standartinės baterijos. Naujasis dulkių siurblys-robotas veikia iki 120 min.

 • 3 pakopų valymo sistema įskaitant sauso šluostymo funkcija

  3 pakopų valymo sistema įskaitant sauso šluostymo funkcija

  Pirmieji du ilgi šepečiai sušluoja roboto kelyje esančius nešvarumus ir dulkes. Tada, panaudojant galingą variklį, antgalis susiurbia kitus nešvarumus ir dulkes. Galiausiai, uždėjus šluostymo priedą, nuo grindų surenkamos net pačios mažiausios dulkelės.

 • Robotas aptinka nešvariausias zonas, kuriose valo kruopščiau

  Robotas aptinka nešvariausias zonas, kuriose valo kruopščiau

  Pritaikius dulkių aptikimo funkciją robotas automatiškai nustato, kurioje zonoje yra daugiausiai dulkių ir joje dirba keliomis sekundėmis ilgiau, kad geriau išvalytų.

 • Kontūrus sekantis antgalis prisitaiko prie grindų nelygumų

  Kontūrus sekantis antgalis prisitaiko prie grindų nelygumų

  Dulkių siurblys-robotas pateikiamas su judančiu antgaliu, kuris prisitaiko prie grindų nelygumų, kilimų, patiesalų ir t. t., kad valymo rezultatai būtų džiuginantys.

 • 4 valymo režimai – galimybė prisitaikyti skirtingose zonose

  4 valymo režimai – galimybė prisitaikyti skirtingose zonose

  4 valymo režimai – galimybė prisitaikyti skirtingose namų zonose. Įjungus Z tipo režimą robotas važinėja lygiagrečiais zigzagais, kai aptinka didesnę erdvę. Įjungus atšokimo režimą robotas važiuoja tiesiai, kol atsitrenkia į kokį objektą, o tada pasirenka bet kokią kitą atsitiktinę važiavimo kryptį. Pasirinkus spiralės režimą, robotas tarsi juda spirale, nuolat didindamas spindulį. Įjungus sienos sekimo režimą robotas valo laikydamasis arti sienos ir važinėjai lygiagrečiai jos.

 • Intensyviam valymui skirtas TURBO siurbimo režimas

  Intensyviam valymui skirtas TURBO siurbimo režimas

  Intensyviam valymui skirtas „Turbo“ siurbimo režimas.

 • Nuotolinio valdymo pultas, kad galėtumėte valdyti robotą per atstumą

  Nuotolinio valdymo pultas, kad galėtumėte valdyti robotą per atstumą

  Naudodami nuotolinio valdymo pultą galėsite valdyti dulkių siurblį-robotą per atstumą ir atlikti kelis veiksmus. Galėsite įsakyti robotui pradėti arba baigti darbą, nukreipti jį kita kryptimi, pakeisti valymo kelia arba liepti robotui grįžti prie prijungimo stotelės.

 • Virtuali siena neleidžia robotui išeiti už nustatytų ribų

  Virtuali siena neleidžia robotui išeiti už nustatytų ribų

  Virtuali siena sukuria nematomą barjerą, kurio robotas negali peržengti. Naudodamiesi šia nematoma siena galite nustatyti robotą dirbti tam tikrame kambaryje arba zonoje, kad jis nepasiektų elektros arba kompiuterio laidų, kitų lengvai pažeidžiamų ant grindų esančių dalykų. Virtuali siena gali būti statoma maždaug 2 m atstumu.

 • Išmanaus aptikimo sistema parenka geriausią valymo strategiją kiekvienai aplinkai

  Naujajame dulkių siurblyje-robote yra integruota išmanaus aptikimo sistema, išmaniųjų lustų rinkinys, iki 25 jutiklių, giroskopas ir akcelerometras, todėl robotas gali efektyviai valyti be pašalinės pagalbos. Robotas suvokia aplinką ir pasirenka optimalią valymo strategiją, kad kuo greičiau išvalytų jūsų namus. Šis robotas neužstringa, o prireikus jis grįžta į savo prijungimo stotelę.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti