Swarovski

Swarovski

USB atmintukas

  Swarovski

  USB atmintukas

  Laikykite

  Maksimalus funkcionalumas. Lakiausia vaizduotė. Nuo šiol stulbinami bendri „Philips“ ir „Swarovski“ kūriniai kilstelės technologijas į naujas estetines aukštumas, kurios vadinasi „Active Crystals“. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Swarovski Active Crystals USB atmintukas

„Lock Out“, 1 GB FM01SW80/00 Surasti panašius produktus

Laikykite

savo dokumentus, nuotraukas ir muzikos įrašus mielos išvaizdos atmintuke

 • „Silver Shade“ kristalai ant „Ceralun“ dangos

  Stilius ir paprastumas puikiai dera su šviesa, kurią skleidžia ant „Ceralun“ dangos pritvirtinti „Silver Shade“ kristalai. Kartais funkcionalumo nebeužtenka, todėl „Active Crystals“ USB atmintukas dalijimąsi duomenimis kilsteli į estetinį lygmenį.

 • Stilingas brangakmenis dailiai nupoliruotame nerūdijančiajame pliene

  Maksimalus funkcionalumas. Lakiausia vaizduotė. Stilingas ir prabangus naujosios „Active Crystals“ serijos USB atmintuko, pagaminto iš poliruoto nerūdijančiojo plieno, dizainas.

 • Gražus dėkliukas, skirtas apsaugoti jūsų USB atmintuką

  Pritvirtinkite savąjį „Active Crystals“ USB atmintuką prie gražaus vėrinio ir dėvėkite jį kaip stilingą kaklo papuošalą. Pridedamas jūsų prabangiajam „Active Crystals“ USB atmintukui apsaugoti skirtas specialus dėkliukas.

 • 1 GB talpa dideliems duomenų failams laikyti

  Naudinga 1 GB talpa suteikia galimybę per kompiuteryje ar nešiojamajame kompiuteryje esantį USB prievadą įrašyti didelius failus, pvz., didelės apimties dokumentus, muzikos įrašus, nuotraukas, jais keistis ir dalytis.

 • Greitas duomenų persiuntimas naudojant greitąjį USB 2.0

  Labai padidėjo duomenų perdavimo greitis kopijuojant didelius multimedijos failus į kompiuterio standųjį diską ar iš jo.

 • Siųskite ir laikykite iki 250 muzikos kūrinių ir 1000 nuotraukų

  Šiame stilingame brangakmenyje telpa iki 250 muzikos kūrinių ir 1000 nuotraukų, todėl jis puikiai tinka asmeniniams tikslams, nešiotis failus su savimi ir, kai reikia, juos naudoti. Jis tiks tiek mamai, norinčiai su savimi turėti vaikų nuotraukas, tiek veikliai moteriai, kuriai reikalingi svarbūs dokumentai.

 • Pridedama specialiai sukurta ir paprasta naudoti programinė įranga

  „Active Crystals“ USB atmintuke yra programinės įrangos paketas, kuris bus aktyvintas automatiškai, ir jūs galėsite naudotis kai kuriomis funkcijomis, pvz., sinchronizuoti ar automatiškai glaudinti failus.

 • Apsaugokite vertingą asmeninę informaciją naudodami slaptažodį

  Apsaugą užtikrinantis slaptažodis, 256 bitų AES duomenų kodavimas – jūsų asmeniniai duomenys saugomi nuo neteisėtos prieigos naudojant slaptažodį.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti