USB atmintinė

  USB 2.0 High-speed

  USB atmintinė

  Dalykitės duomenimis ir juos perkelkite

  Sidabrinio leidimo „Philips“ USB atmintinė – lengvas būdas dalytis duomenimis ir juos perkelti. Naudingos 2 GB atminties pakanka didelėms rinkmenoms, tokioms kaip dokumentai, nuotraukos ir muzika, perkelti ir dalytis per kompiuterio arba nešiojamojo kompiuterio USB prievadą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Dalykitės duomenimis ir juos perkelkite

Perkelkite rinkmenas akimirksniu!

 • 2 GB talpa dideliems duomenų failams laikyti

  2 GB talpa dideliems duomenų failams laikyti

  Didelė 2 GB talpa – galite keistis ir bendrinti dar didesnius failus arba daugiau failų naudodami kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio USB prievadą.

 • Greitas duomenų persiuntimas naudojant greitąjį USB 2.0

  Labai padidėjo duomenų perdavimo greitis kopijuojant didelius multimedijos failus į kompiuterio standųjį diską ar iš jo.

 • Failų sinchronizavimas tarp kompiuterio ir UFD

  Naudodami visų kompiuterio failų sinchronizavimo funkciją galėsite pasiekti savo dokumentus ir dirbti su jais visur vos keliais pelės spustelėjimais.

 • Automatinis visų failų glaudinimas taupo vietą

  Taupykite atmintinės talpą naudodami automatinę visų USB atmintinėje esančių failų glaudinimo funkciją

 • Apsaugokite vertingą asmeninę informaciją naudodami slaptažodį

  Apsaugą užtikrinantis slaptažodis, 256 bitų AES duomenų kodavimas – jūsų asmeniniai duomenys saugomi nuo neteisėtos prieigos naudojant slaptažodį.

 • Prarasta ir atrasta informacija, kad galėtumėte susigrąžinti prarastą atmintinę

  Naudodami unikalią funkciją į USB atmintinę galite įvesti kontaktinę informaciją, tokią kaip adresas, telefono numeris ir el. pašto adresas, tad, jeigu ją pamesite, radęs asmuo galės ją jums grąžinti.

 • Iš anksto įdiegta specialiai sukurta ir lengvai naudojama programinė įranga

  USB atmintinėje yra programinės įrangos paketas, kuris bus aktyvintas automatiškai, ir jūs galėsite naudotis kai kuriomis patogiomis funkcijomis, pvz., slaptažodžio apsauga, failų sinchronizavimu, duomenų glaudinimu, USB praradimu ir suradimu bei USB informacija. Be to, atmintinė pateikiama su 30 dienų trukmės „Portable Microsoft Outlook Express“ versija, mėgstamiausiųjų sinchronizavimo ir naršymo internete be pėdsakų funkcija.

 • Veikimo indikatorius šviečia kopijuojant failus

  Maloni švieselė praneš, kad atmintinė prijungta tinkamai ir veikia; kopijuojant failus į atmintinę ar iš jos švieselė mirksės tankiau.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti