Mini Hi-Fi sistema

  Mini Hi-Fi sistema

  Sodrus garsas

  Naudokitės patrauklia FWC143 „Hi-Fi“ minisistema, skleidžiančia neįtikėtinai sodrų garsą. Būsite sužavėti, kaip paprasta ją naudoti ir valdyti – tiesiog prisėskite, atsipalaiduokite ir mėgaukitės muzika visą dieną taip, kaip jums patinka! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Sodrus garsas

 • Skaitmeninis garso valdymas optimaliam muzikos stiliaus nustatymui

  Skaitmeninis garso valdymas optimaliam muzikos stiliaus nustatymui

  Skaitmeninis garso valdymas siūlo galimybę iš anksto nustatyti „Jazz“, „Rock“, „Pop“ ir „Classic“ valdymą, kurį galite naudoti įvairių muzikos stilių dažnių optimizavimui. Kiekvienas režimas naudoja grafinio suvienodinimo technologiją, kuri automatiškai suderina garso balansą ir padidina svarbiausius jūsų pasirinkto muzikos stiliaus garso dažnius. Be to, skaitmeninis garso valdymas padeda mėgautis muzika, kruopščiai reguliuojant garso balansą ir derinant grojamos muzikos tipą.

 • Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

  Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

  Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija maksimaliai padidina mėgavimosi muzika galimybes: galite pasirinkti įvairiausius žemųjų dažnių muzikos garsų garsumo nustatymus – nuo mažo iki didelio – ir viskas vienu mygtuko paspaudimu! Žemiausi žemieji dažniai paprastai dingsta, kai sumažinate garsumą. Kad taip nenutiktų, galima įjungti dinaminį žemųjų dažnių stiprinimą ir šiuos dažnius sustiprinti, kad nuolatos galėtumėte mėgautis tokiu pat garsu – nesvarbu, kokį garsumą pasirinksite.

 • Plačiajuosčių „BassReflex“ garsiakalbių sistema

  Plačiajuosčių „BassReflex“ garsiakalbių sistema

  „Bass Reflex“ garsiakalbiai perteikia sodrų žemųjų dažnių garsą. Skirtingai nuo įprastinių garsiakalbių, su difuzoriumi sugretintas papildomas žemųjų dažnių kanalas optimizuoja žemųjų dažnių perteikimą. Rezultatas – sodrūs kontroliuojami žemieji dažniai ir maži iškraipymai. Suderinus su jautriu difuzoriumi, jis išplečia bendrą žemųjų dažnių skambesį, sukurdamas naują sodrių žemųjų dažnių dimensiją.

 • AM/FM imtuvas, kad galėtumėte klausytis radijo

  AM/FM imtuvas, kad galėtumėte klausytis radijo
 • Stereo kasečių dėklas

  Stereo kasečių dėklas
 • Leskite CD, CD-R or CD-RW diskus

  „Philips“ gamina produktus, kuriuos visada galima naudoti su daugeliu prekyboje esančių diskų. Garso sistema suteikia galimybę mėgautis muzika iš CD, CD-R ir CD-RW diskų. Viename CD diske telpa iki 10 valandų muzikos įrašų. CD-RW (suderinama su CD-RW) reiškia, kad garso sistema gali leisti įrašomuosius kompaktinius diskus (CD-R) ir daugkartinio rašymo kompaktinius diskus (CD-RW). CD-R diskai yra įrašomi vieną kartą ir juos galima leisti bet kuriuo CD grotuvu, tačiau CD-RW diskus galima įrašyti kelis kartus ir leisti tik suderinamais garso CD grotuvais.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti