PerfectCare Viva

Lygintuvas su garų generatoriumi

  PerfectCare Viva

  Lygintuvas su garų generatoriumi

  Lengvesnis ir greitesnis lyginimas**

  Lyginkite greičiau ir paprasčiau naudodami „Philips“ lygintuvą su garų generatoriumi. Lyginkite drabužius nereguliuodami temperatūros – tuo pasirūpins pažangi „OptimalTEMP“ technologija. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

PerfectCare Viva Lygintuvas su garų generatoriumi

Didžiausias 4, 5 baro siurblio slėgis, 170 g garų pliūpsnis, 1, 7 l fiksuotas vandens bakelis GC7015/20 Surasti panašius produktus

Lengvesnis ir greitesnis lyginimas**

be jokio temperatūros nustatymo

 • Lyginkite džinsus ir šilką nereguliuodami temperatūros

  Lyginkite džinsus ir šilką nereguliuodami temperatūros

  „Dabar galite lyginti džinsus ir šilką nereguliuodami temperatūros. Užtikriname, kad nesudeginsite nei vieno lyginamo audinio. Pažangiausia technologija su 1) moderniu išmaniu valdymo procesoriumi, kuris tiksliai kontroliuoja pado temperatūrą. Jums nebereikia reguliuoti temperatūros 2) kompaktišku „ProVelocity“ garų generatoriumi, kuris tiekia daugiau garų, kad lyginimas būtų greitesnis. Dėl kompaktiškos konstrukcijos garų generatorių paprasta laikyti“

 • Saugu palikti įkaitusį lygintuvo padą ant lyginimo lentos

  Saugu palikti įkaitusį lygintuvo padą ant lyginimo lentos

  Novatoriška „Philips OptimalTEMP“ technologija apsaugo visus lyginamus audinius nuo nudeginimo. Lyginant nereikia grąžinti lygintuvo į bazinę stotelę. Tiesiog palikite lygintuvą su įkaitintu padu ant drabužių ar medvilne dengtos lyginimo lentos, nenaudodami papildomų priedų lygintuvui padėti. Nebus pažeisti nei lyginami drabužiai, nei lyginimo lenta. Dar lengvesnis lyginimas ir mažesnė apkrova jūsų riešui.

 • Išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertai

  Išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertai

  Šio lygintuvo nepriekaištingas lyginimo savybes išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertų institutai, tokie kaip DWI, IWTO, „Woolmark“. „Woolmark Apparel Care“ programa padeda vartotojams atpažinti kokybiškus skalbimo gaminius, kurių naudojimas su vilnoniais gaminiais yra patvirtintas „The Woolmark Company“. Iki šiol „Philips“ su „OptimalTEMP“ technologija buvo vienintelis prekių ženklas, kuriam „Woolmark“ suteikė „Gold“ standartą. Galite būti tikri, jog „Woolmark“ patvirtinti vilnos ir vilnonių drabužių priežiūros produktai idealiai tinka visiems vilnos gaminiams.

 • Naujas „SteamGlide“ yra aukščiausios kokybės „Philips“ lygintuvo padas

  Naujas „SteamGlide“ yra aukščiausios kokybės „Philips“ lygintuvo padas

  Naujas „SteamGlide“ yra aukščiausios kokybės „Philips“ lygintuvo padas, apsaugotas nuo įbrėžimų. Puikiai lygina, lengvai valomas.

 • Energijos taupymas naudojant ECO režimą

  Naudojant ECO režimą sumažinamas garų kiekis, todėl yra taupoma energija, bet drabužiai išlyginami puikiai. Jei norite lyginti greičiau, įjunkite „Turbo“ nustatymą, kad būtų generuojama daugiau garų.

 • Paruoštas naudoti po 2 minučių su neribotu papildymu

  Garai įkaista per 2 minutes, o vandenį galima papildyti net lyginant.

 • Išmani kalkių šalinimo sistema su garsiniu ir šviečiančiu kalkių valymo priminimu

  Išmani kalkių šalinimo sistema – tai integruota nuosėdų šalinimo ir valymo funkcija, kuri apsaugo jūsų lygintuvą su garų generatoriumi. Po maždaug 10 val. lyginimo, lygintuvo su garų generatoriumi garsinis ir šviečiantis signalas primins atlikti kalkių šalinimo procedūrą. Naudodami kalkių nuosėdų valymo indą patogiai atlikite kalkių šalinimo procedūrą. Nelaikykite lygintuvo rankose ir nevarginkite nugaros, o tiesiog padėkite jį ant indo. Pasibaigus valymo procesui nešvarus vanduo surenkamas inde, o jūsų lygintuvas su garų generatoriumi paruoštas naudoti.

 • 1,7 l vandens bakelis, lyginimas iki 2 val.

  1,7 l vandens bakelio talpa suteikia galimybę lyginti iki 2 val. nepertraukiamai ir nepapildant bakelio. Didelė pildymo anga leidžia greitai papildyti. Lygintuvą su garų generatoriumi galite papildyti vandeniu iš čiaupo arba tam tikslui naudoti ąsotį / didelį butelį.

 • Didžiausias 4,5 baro siurblio slėgis

  Kuo daugiau garų, tuo greičiau išlyginsite. Nepertraukiamai generuojamas galingas garas giliai įsiskverbia į drabužius, todėl išlyginsite geriau ir greičiau. Garų kiekis reguliuojamas pagal poreikį.

 • Garų padidinimas iki 170 g

  Garų padidinimas gali būti naudojamas lyginant sunkiai išlyginamas raukšles ir naudojant vertikalią garų srovę.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Palyginus su „Philips“ garų lygintuvu EasySpeed

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti