PerfectCare Performer

Lygintuvas su garų generatoriumi

  PerfectCare Performer

  Lygintuvas su garų generatoriumi

  Itin greitas lyginimas

  „Philips“ sukurtas „PerfectCare Performer“ garų generatorius – lyginkite lengvai, greitai nebijodami sudeginti drabužių. Galingas garų srautas giliai įsiskverbia į audinį, kad lengvai pašalintumėte net sunkiai išlyginamas raukšles. Peržiūrėti visus privalumus

 • Itin greitas lyginimas

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

PerfectCare Performer Lygintuvas su garų generatoriumi

Maks. 6, 5 baro siurblio slėgis, Garų pliūpsnis iki 420 g, 1, 8 l vandens bakelis, su nuimamu vandens bakeliu GC8735/80 Surasti panašius produktus

Itin greitas lyginimas

naudojant galingą garų srautą

 • Didelis nuimamas vandens bakelis, kad būtų lengva užpildyti

  Didelis nuimamas vandens bakelis, kad būtų lengva užpildyti

  Nuimamą vandens bakelį galima bet kada lengvai pripildyti neišjungiant prietaiso. Per didelę pripildymo angą galite lengvai pripildyti indą iš čiaupo tekančiu vandeniu. Pripildę 1,8 l talpos indą galėsite lyginti be pertraukos iki 2 valandų, nepapildydami vandens bakelio.

 • Ergonomiškos formos paminkštinta ir patogi rankena

  Ergonomiškos formos paminkštinta ir patogi rankena

  Dėl ergonomiškos formos paminkštintos rankenos garų generatorių labai patogu naudoti. Rankenos viršus yra padengtas itin minkšta medžiaga, o unikalus šios medžiagos raštas užtikrina itin tvirtą suėmimą. Dėl visų šių savybių lyginant daug maloniau laikyti lygintuvą.

 • Paprastai valdomas lengvas garų generatorius

  Paprastai valdomas lengvas garų generatorius

  Pritaikę pažangią „ProVelocity“ technologiją sukūrėme galingą lygintuvą su garų generatoriumi, kuris daug lengvesnis už įprastus modelius. Jis stabiliau stovi ant lyginimo lentos ir jį daug lengviau pernešti iš vienos vietos į kitą.

 • Lyginkite džinsus ir šilką nekeisdami temperatūros nustatymų

  Lyginkite džinsus ir šilką nekeisdami temperatūros nustatymų

  Pritaikius „OptimalTEMP“ technologiją nebereikia keisti temperatūros nustatymų, laukti, kol temperatūra bus tinkama arba rūšiuoti drabužių. Dėl tobulo temperatūros ir nuolatinio garų srauto derino galite lyginti džinsus ir šilką nesudegindami audinių.

 • Saugus ir patikimas nešimo užraktas

  Saugus ir patikimas nešimo užraktas

  Lygintuve su garų generatoriumi yra saugus nešimo užraktas, kuris patikimai pritvirtina lygintuvą prie pagrindo, kad nešant jis nenuslystų ir niekas negalėtų prisiliesti prie karšto jo pado. Taip užtikrinamas saugus lygintuvo pernešimas iš vienos vietos į kitą.

 • Saugu palikti įkaitusį lygintuvo padą ant lyginimo lentos

  Saugu palikti įkaitusį lygintuvo padą ant lyginimo lentos

  Pažangi „OptimalTEMP“ technologija apsaugo audinius nuo sudeginimo. Lygindami galite būti ramūs, nes net ant medvilniniu audiniu dengtos lyginimo lentos paliktas karštas lygintuvas nepadarys jokios žalos. Tai taip pat padeda sumažinti riešo nuovargį lyginant, nes jums nebereikia taip dažnai pakelti lygintuvo, kad pastatytumėte jį ant jo pagrindo

 • Saugumą ir energijos taupymą užtikrina automatinis apsauginis išjungimas

  Saugumą ir energijos taupymą užtikrina automatinis apsauginis išjungimas

  Automatinio apsauginio išjungimo funkcija automatiškai išjungia lygintuvą su garų generatoriumi, jei jis nenaudojamas kelias minutes. Tai padeda taupyti energiją ir užtikrina saugumą, o jums nereikia nerimauti.

 • Integruota lengvo valymo sistema pailgina prietaiso naudojimo laiką

  Integruota lengvo valymo sistema pailgina prietaiso naudojimo laiką

  Reguliarus kalkių šalinimas padeda apsaugoti lygintuvą ir užtikrina garų funkcijos veikimą. Išmanioji kalkių šalinimo sistema yra integruota kalkių šalinimo ir valymo funkcija, užtikrinant ilgą lygintuvo garų generatoriaus veikimą. Lygintuvas indikatoriais ir garsu primins jums, kada reikia atlikti valymo ir kalkių šalinimo procedūrą. Padėkite lygintuvą ant išmaniosios kalkių šalinimo sistemos indo ir pradėkite procesą. Nešvaraus vandens ir kalkių surinkimo procedūra trunka apie 2 minutes. Jai pasibaigus garų generatorius pyptelės vieną kartą, taip pranešdamas, kad jį vėl galima naudoti.

 • Išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertai

  Išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertai

  Šio lygintuvo nepriekaištingas lyginimo savybes išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertų institutai, tokie kaip DWI, IWTO, „Woolmark“. „Woolmark Apparel Care“ programa padeda vartotojams atpažinti kokybiškus skalbimo gaminius, kurių naudojimas su vilnoniais gaminiais yra patvirtintas „The Woolmark Company“. Iki šiol „Philips“ su „OptimalTEMP“ technologija buvo vienintelis prekių ženklas, kuriam „Woolmark“ suteikė „Gold“ standartą. Galite būti tikri, jog „Woolmark“ patvirtinti vilnos ir vilnonių drabužių priežiūros produktai idealiai tinka visiems vilnos gaminiams.

 • Galingas garų srautas efektyviai pašalina raukšles

  Galingas garų srautas efektyviai pašalina raukšles

  Pritaikius šias pažangias technologijas lyginimas tapo daug greitesnis. Galingas nuolatinis garų srautas įveikia net sunkiai išlyginamas raukšles, greitai ir lengvai lygina storesnius audinius. Be to, prireikus galima pasinaudoti papildomu garų pliūpsniu. Tai ypač naudinga taikant vertikalų lyginimą garais arba bandant išlyginti sunkiai įveikiamas raukšles.

 • Taupykite energiją naudodami ECO režimą

  Taupykite energiją naudodami ECO režimą

  Naudodami ECO režimą galite lyginti kokybiškai ir taupyti energiją. Įjungus ECO režimą naudojamas mažesnis garų kiekis, tačiau jo pakanka, kad galėtumėte išlyginti visus drabužius.

 • „Philips“ sukurtas geriausiai slystantis ir įbrėžimams atsparus padas

  „Philips“ sukurtas geriausiai slystantis ir įbrėžimams atsparus padas

  „SteamGlide Plus“ keramine danga dengtas padas yra labai patvarus ir nelimpantis. Dėl integruoto titano oksido sluoksnio šis padas itin gerai slysta.

 • Mėgaukitės galingu lyginimu su minimaliu garsu

  Mėgaukitės galingu lyginimu su minimaliu garsu

  Galingi garai nereiškia triukšmingo lyginimo. Mėgaukitės lygindami, kai šalia yra šeima, žiūrėdami televizorių arba klausydamiesi muzikos ir netrukdomi triukšmo. Lygintuvas su garų generatoriumi turi garsą sugeriančią platformą, kuri sumažina vibracijos garsą pagrinde.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti