PerfectCare Expert

Lygintuvas su garų generatoriumi

  PerfectCare Expert

  Lygintuvas su garų generatoriumi

  Lyginimas be rūpesčių – jokio nustatymo

  Bet kokį lyginamą drabužį, pvz., šilko, lino, medvilnės ar kašmyro, lyginkite bet kokia tvarka nereguliuodami jokių nustatymų. Naudodami „PerfectCare“ greitai pasieksite rezultatų be jokios rizikos apdeginti visus savo drabužius ar padaryti juos blizgius. Dabar lyginti išties paprasta. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

PerfectCare Expert Lygintuvas su garų generatoriumi

Iki 6, 5 barų slėgis, 310 g garų pliūpsnis, Nešimo užraktas, 1, 5 l nuimamas vandens bakelis GC9231/02 Surasti panašius produktus

Lyginimas be rūpesčių – jokio nustatymo

Vandens bakelis nuimamas, kad į jį būtų galima lengviau pripilti

 • Iki 6 barų slėgis

  Iki 6 barų slėgis

  Kuo daugiau garų, tuo greičiau išlyginsite. Nepertraukiamai generuojamas galingas garas giliai įsiskverbia į drabužius, todėl išlyginsite geriau ir greičiau. Garų kiekis reguliuojamas pagal poreikį.

 • Paruoštas naudoti po 2 minučių su neribotu papildymu

  Paruoštas naudoti po 2 minučių su neribotu papildymu

  Garai įkaista per 2 minutes, o vandenį galima papildyti net lyginant.

 • Efektyviai ir lengvai šalina kalkių nuosėdas, todėl prietaisą naudosite ilgai

  Efektyviai ir lengvai šalina kalkių nuosėdas, todėl prietaisą naudosite ilgai

  Labai ilgas tarnavimo laikas: „Philips“ sukurta „Easy De-Calc Plus“ funkcija padeda išspręsti dėl kieto vandens atsirandančias problemas ir pailginti garus generuojančio lygintuvo naudojimo trukmę. Jūsų lygintuvas lempute ir signalu primins, kada reikia atlikti valymą. Prietaisui atšalus, atidarykite „Easy De-Calc“ rankenėlę ir išpilkite vandenį su nešvarumais ir nuosėdomis į puodelį.

 • Naujas „SteamGlide“ yra aukščiausios kokybės „Philips“ lygintuvo padas

  Naujas „SteamGlide“ yra aukščiausios kokybės „Philips“ lygintuvo padas

  Naujas „SteamGlide“ yra aukščiausios kokybės „Philips“ lygintuvo padas, apsaugotas nuo įbrėžimų. Puikiai lygina, lengvai valomas.

 • Nuimamas 1,5 l vandens bakelis, lyginimas iki 2 val.

  Nuimamas 1,5 l vandens bakelis, lyginimas iki 2 val.

  Vandens bakelį galima nuimti ir lengvai papildyti tekančiu iš čiaupo vandeniu. Didelė pildymo anga leidžia greitai papildyti. 1,5 l vandens bakelio talpa suteikia galimybę lyginti iki 2 val. nepertraukiamai ir nepapildant bakelio.

 • Lyginkite džinsus ir šilką nereguliuodami temperatūros

  Lyginkite džinsus ir šilką nereguliuodami temperatūros

  Dabar galite lyginti džinsus ir šilką nereguliuodami temperatūros. Užtikriname, kad nesudeginsite nei vieno lyginamo audinio. Pažangiausia technologija su 1) moderniu išmaniu valdymo procesoriumi, kuris tiksliai kontroliuoja pado temperatūrą. Jums nebereikia reguliuoti temperatūros, nes 2) ypač galinga cikloninė garų kamera perduoda nepertraukiamą garų srautą, todėl lyginti yra paprasta ir greita.

 • Saugu palikti įkaitusį lygintuvo padą ant lyginimo lentos

  Saugu palikti įkaitusį lygintuvo padą ant lyginimo lentos

  Novatoriška „Philips OptimalTEMP“ technologija apsaugo visus lyginamus audinius nuo nudeginimo. Lyginant nereikia grąžinti lygintuvo į bazinę stotelę. Tiesiog palikite lygintuvą su įkaitintu padu ant drabužių ar medvilne dengtos lyginimo lentos, nenaudodami papildomų priedų lygintuvui padėti. Nebus pažeisti nei lyginami drabužiai, nei lyginimo lenta. Dar lengvesnis lyginimas ir mažesnė apkrova jūsų riešui.

 • Saugiai pritvirtinkite lygintuvą prie bazinės stotelės

  Saugiai pritvirtinkite lygintuvą prie bazinės stotelės

  Lygintuvas su garų generatoriumi turi saugų nešimo užraktą. Galite saugiai padėti lygintuvą ant pagrindo bei sumažinti galimybę pašaliniams prisiliesti prie karšto pado. Taip pat galite lengvai nešti garų generatorių.

 • Išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertai

  Išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertai

  Šio lygintuvo nepriekaištingas lyginimo savybes išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertų institutai, tokie kaip DWI, IWTO, „Woolmark“. „Woolmark Apparel Care“ programa padeda vartotojams atpažinti kokybiškus skalbimo gaminius, kurių naudojimas su vilnoniais gaminiais yra patvirtintas „The Woolmark Company“. Iki šiol „Philips“ su „OptimalTEMP“ technologija buvo vienintelis prekių ženklas, kuriam „Woolmark“ suteikė „Gold“ standartą. Galite būti tikri, jog „Woolmark“ patvirtinti vilnos ir vilnonių drabužių priežiūros produktai idealiai tinka visiems vilnos gaminiams.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti