PerfectCare Elite

Lygintuvas su garų generatoriumi

  • KA

  PerfectCare Elite

  Lygintuvas su garų generatoriumi

  Galingiausias garų srautas – greičiausias lyginimas*

  „PerfectCare Elite“ yra geriausia ir efektyviausia „Philips“ lyginimo sistema. Su „OptimalTEMP“ technologija galite lyginti viską nuo džinsų iki šilko nereguliuodami temperatūros. Užtikrinta visų lyginamų audinių apsauga nuo pradeginimo. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

PerfectCare Elite Lygintuvas su garų generatoriumi

Maks. 6, 7 barų slėgis, Garų pliūpsnis iki 470 g, 1, 8 l vandens bakelis, Išimamas vandens bakelis GC9630/20 Surasti panašius produktus

Galingiausias garų srautas – greičiausias lyginimas*

su itin lengvu lygintuvu

 • Didelis nuimamas vandens bakelis, kad būtų lengva užpildyti

  Didelis nuimamas vandens bakelis, kad būtų lengva užpildyti

  Nuimamą vandens bakelį galima bet kada lengvai pripildyti neišjungiant prietaiso. Per didelę pripildymo angą galite lengvai pripildyti indą iš čiaupo tekančiu vandeniu. Pripildę 1,8 l talpos indą galėsite lyginti be pertraukos iki 2 valandų, nepapildydami vandens bakelio.

 • Taupykite energiją naudodami ECO režimą

  Taupykite energiją naudodami ECO režimą

  Naudodami ECO režimą galite lyginti kokybiškai ir taupyti energiją. Įjungus ECO režimą naudojamas mažesnis garų kiekis, tačiau jo pakanka, kad galėtumėte išlyginti visus drabužius.

 • Lyginkite džinsus ir šilką nekeisdami temperatūros nustatymų

  Lyginkite džinsus ir šilką nekeisdami temperatūros nustatymų

  Pritaikius „OptimalTEMP“ technologiją nebereikia keisti temperatūros nustatymų, laukti, kol temperatūra bus tinkama arba rūšiuoti drabužių. Dėl tobulo temperatūros ir nuolatinio garų srauto derino galite lyginti džinsus ir šilką nesudegindami audinių.

 • Saugus ir patikimas nešimo užraktas

  Saugus ir patikimas nešimo užraktas

  Lygintuve su garų generatoriumi yra saugus nešimo užraktas, kuris patikimai pritvirtina lygintuvą prie pagrindo, kad nešant jis nenuslystų ir niekas negalėtų prisiliesti prie karšto jo pado. Taip užtikrinamas saugus lygintuvo pernešimas iš vienos vietos į kitą.

 • Saugu palikti įkaitusį lygintuvo padą ant lyginimo lentos

  Saugu palikti įkaitusį lygintuvo padą ant lyginimo lentos

  Pažangi „OptimalTEMP“ technologija apsaugo audinius nuo sudeginimo. Lygindami galite būti ramūs, nes net ant medvilniniu audiniu dengtos lyginimo lentos paliktas karštas lygintuvas nepadarys jokios žalos. Tai taip pat padeda sumažinti riešo nuovargį lyginant, nes jums nebereikia taip dažnai pakelti lygintuvo, kad pastatytumėte jį ant jo pagrindo

 • Saugumą ir energijos taupymą užtikrina automatinis apsauginis išjungimas

  Saugumą ir energijos taupymą užtikrina automatinis apsauginis išjungimas

  Automatinio apsauginio išjungimo funkcija automatiškai išjungia lygintuvą su garų generatoriumi, jei jis nenaudojamas kelias minutes. Tai padeda taupyti energiją ir užtikrina saugumą, o jums nereikia nerimauti.

 • Išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertai

  Išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertai

  Šio lygintuvo nepriekaištingas lyginimo savybes išbandė ir patvirtino nepriklausomi audinių ekspertų institutai, tokie kaip DWI, IWTO, „Woolmark“. „Woolmark Apparel Care“ programa padeda vartotojams atpažinti kokybiškus skalbimo gaminius, kurių naudojimas su vilnoniais gaminiais yra patvirtintas „The Woolmark Company“. Iki šiol „Philips“ su „OptimalTEMP“ technologija buvo vienintelis prekių ženklas, kuriam „Woolmark“ suteikė „Gold“ standartą. Galite būti tikri, jog „Woolmark“ patvirtinti vilnos ir vilnonių drabužių priežiūros produktai idealiai tinka visiems vilnos gaminiams.

 • Geriausiai slystantis ir įbrėžimams atspariausias „Philips“ lygintuvo padas

  Geriausiai slystantis ir įbrėžimams atspariausias „Philips“ lygintuvo padas

  „T-ionic Glide“ yra „Philips“ geriausios kokybės lygintuvo padas, užtikrinantis geriausią slydimą, kad lyginimas būtų dar lengvesnis ir greitesnis. Jis turi nerūdijančio plieno pagrindą, kuris yra tvirtesnis ir ilgaamžiškesnis nei aliuminis pagrindas, bei titano oksido sluoksnį, kad mažiau braižytųsi. Be to, dėl kruopščiai sukonstruotos formos ir ventiliacijos angų dar geriau pasiskirsto garai ir greičiau išsilygina raukšlės.

 • Galingas garų srautas efektyviai pašalina raukšles

  Galingas garų srautas efektyviai pašalina raukšles

  Pritaikius šias pažangias technologijas lyginimas tapo daug greitesnis. Galingas nuolatinis garų srautas įveikia net sunkiai išlyginamas raukšles, greitai ir lengvai lygina storesnius audinius. Be to, prireikus galima pasinaudoti papildomu garų pliūpsniu. Tai ypač naudinga taikant vertikalų lyginimą garais arba bandant išlyginti sunkiai įveikiamas raukšles.

 • Lengvas ir patogus laikyti

  Lengvas ir patogus laikyti

  Garus generuojančio lygintuvo svoris yra idealus. Jis lengvas ir jį patogu naudoti. Jis puikiai slysta drabužių paviršiumi, greitai pašalina sunkiai išlyginamas raukšles ir nevargina jūsų riešo. Juo galite lengvai ir veiksmingai lyginti vertikalia garų srove. Dabar galite patogiai ir efektyviai lyginti vertikalia garų srove tokius švelnius drabužius kaip šilkinės palaidinės, suknelės, švarkeliai bei kitus sunkiai lyginamus drabužius su klostėmis, papuošimais, sagomis ir kt.

 • Paprasta ir veiksminga nukalkinimo sistema

  Paprasta ir veiksminga nukalkinimo sistema

  Reguliariai nukalkinant apsaugomas lygintuvas ir užtikrinamas nuolatinis, geriausias garų poveikis. Išskirtine konstrukcija pasižyminti ir idealioje vietoje esanti „Easy De-Calc Plus“ funkcija – idealus būdas atsikratyti kalkėmis ir prailginti lygintuvo su garų generatoriumi veikimą. Užsidegusia lempute ir garsu lygintuvas primins, kada laikas valyti ir nukalkinti. Tuomet, prietaisui esant šaltam, tiesiog nuimkite lengvo nukalkinimo rankenėlę, supilkite nešvarų vandenį ir kalkes į puodelį ir išpilkite lauk.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Lygintuvo svoris ir garų srautas (IEC60311 standartas), palyginti su 10 geriausiai parduodamų garų generatorių; tyrimas atliktas 2014 m. gruodį

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti