Sveikatingumo soliariumas

  Sveikatingumo soliariumas

  Atsipalaiduokite, atsinaujinkite, atsigaukite

  „Innergize“ su infraraudonųjų spindulių šiluma, įdegiu ir natūraliais kvapais sukuria atpalaiduojančios saulės vonias. Jį galima lanksčiai naudoti; trimis nesudėtingais žingsniais galima sulankstyti į saugojimo padėtį.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Atsipalaiduokite, atsinaujinkite, atsigaukite

Mėgaukitės atpalaiduojančiomis vasaros saulės voniomis

 • Sulenkiamas iki kompaktiško dydžio

  Išradingas viso kūno soliariumo dizainas leidžia prietaisą sulenkti iki kompaktiško lagamino dydžio, kad galėtumėte patogiai juo naudotis ir taupyti laikymo vietą.

 • Infraraudonieji spinduliai sušildo ir atpalaiduoja

  „Innergize“ infraraudonieji spinduliai pagerina kraujotaką, sušildo ir padeda pajusti atsinaujinimą ir atpalaidavimą. Kai jūsų raumenys ir sąnariai yra sustingę arba pavargę, galite atsipalaiduoti ir palepinti juos vien „Innergize“ infraraudonaisiais spinduliais ir visu kūnu mėgautis malonia šiluma ir atpalaidavimu.

 • Lengvai transportuojamas nedidelis svoris

  Dėl nedidelio svorio konstrukcijos viso kūno soliariumą galima lengvai naudoti ir transportuoti.

 • Infraraudonieji spinduliai efektyviai atpalaiduoja pavargusius raumenis ir sąnarius

  Kai jūsų raumenys ir sąnariai yra sustingę arba pavargę, galite atsipalaiduoti ir palepinti juos vien „Innergize“ infraraudonaisiais spinduliais ir visu kūnu mėgautis malonia šiluma ir atpalaidavimu.

 • 3 žingsnių nesudėtingas atlenkimas

  Trijų žingsnių atlenkimas iš kompaktiško laikymo dydžio.

 • Reguliuojamo aukščio su integruotu atstumo matuokliu

  Jei norite nustatyti optimalų 190 x 70 cm tolygaus įdegio plotą , lempos korpusą reikia nustatyti 70 cm virš kūno. Galite reguliuoti lempos korpusą iki jūsų lovos aukščio. Viso kūno soliariumą tinka naudoti virš lovos iki 52 cm atstumu (su čiužiniu). Lovos apačia turi būti mažiausiai 8 cm virš žemės, kad viso kūno soliariumo kojas būtų galima padėti po ja.

 • Garso funkcija leidžia mėgautis natūraliais garsais arba savo mėgstama muzika

  Du integruoti garsiakalbiai leidžia mėgautis atpalaiduojančiais iš anksto užprogramuotais gamtos garsais. Be to, per skaitmeninį radiją galite klausytis mėgstamos radijo stoties arba prijungto asmeninio CD arba MP3 grotuvo muzikos.

 • Infraraudonųjų spindulių snaudimas leidžia ilgiau pasimėgauti

  Po paskutinės minutės garsinio signalo galite įjungti infraraudonųjų spindulių snaudimą ir papildomai pasimėgauti 10 minučių šilumos ir atpalaidavimo.

 • Natūralūs kvapai atpalaiduoja mintis ir sielą

  „Innergize“ turi tris unikalius aplinkos kvapus, kurie sustiprina jutiminius potyrius (vasaros mėlyna, oranžinis slėnis ir žalia oazė, priedo Nr. HB080). Pasirinkite patinkantį kvapą ir pagal poreikį sureguliuokite intensyvumą.

 • Garsinis signalas primena, kada reikia apsiversti

  Garsinis signalas pradeda skambėti vieną minutę prieš automatinį išjungimą. Jei norite tęsti kitos kūno pusės deginimą su parinktais programos nustatymais, paspauskite mygtuką ir taip pakartokite sesiją.

 • Praktiškas akinių laikymas integruotame laikiklyje

  Lempų korpuse yra patogus apsauginių akinių laikiklis, kuris padeda jiems nepasimesti.

 • Integruoti ratai ir rankena leidžia nesudėtingai transportuoti

  Integruoti ratai ir rankenos leidžia nesudėtingai transportuoti sulenktą prietaisą.

 • „InfraTan“: papildomi infraraudonieji spinduliai optimaliam įdegiui

  Deginimosi metu infraraudonųjų spindulių lempos naudojamos kartu su įdegio lempomis. Tai ne tik sukuria papildomą šilumą, bet infraraudonųjų spindulių lempos taip pat pagerina odos kraujotaką ir taip pagerina įdegį. „Innergize“ leidžia mėgautis vidutiniškai (priklausomai nuo odos tipo) 30 minučių saugiu, atpalaiduojančiu viso kūno deginimusi.

 • Reflekoriaus technologija sukuria net 190 x 70 cm įdegio lauką

  Parabolinis reflektorius su plaktuko galu tolygiai paskirsto įdegio lempų UV spindulius ir sukuria tolygų 190 x 70 cm įdegio lauką.

 • Integruotas atstumo matuoklis, kuriuo nustatomas deginimosi atstumas

  Integruotas atstumo matuoklis, kuriuo nustatomas atstumas tarp jūsų kūno ir prietaiso. Pagal vartotojo vadovą padeda nustatyti deginimo atstumą.

 • Apsauginis laikmatis su dvigubos saugos automatiniu išjungimu

  Dvigubos saugos „elektroninis saugas“ apsauginis laikmatis su automatinio išjungimo funkcija nustatytu laiku automatiškai baigia deginimosi sesiją.

 • Dvi poros apsauginių akinių

  Dvi poros apsauginių akinių užtikrina saugų ir patogų viso kūno soliariumo naudojimą.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti