Hairclipper series 7000

plaukų kirpimo mašinėlė

  Hairclipper series 7000

  plaukų kirpimo mašinėlė

  1 spustelėjimas, nepriekaištingas tikslumas

  7000 serijos PLAUKŲ KIRPIMO MAŠINĖLĖ vienu spustelėjimu užtikrina tikslumą ir valdymą. Dėl motorizuotų šukų ir efektyvaus kirpimo elemento, tai vienintelė plaukų kirpimo mašinėlė, su kuria gausite tokį rezultatą, kokio ir tikėjotės. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Hairclipper series 7000 plaukų kirpimo mašinėlė

Nerūdijančiojo plieno peiliukai, 60 ilgio nustatymų, 120 min. veikimas be laido/1 val. krov. HC7460/15 Surasti panašius produktus

1 spustelėjimas, nepriekaištingas tikslumas

su motorizuotomis šukomis

 • Valdymo mygtukai

  Valdymo mygtukai

  Intuityvi naudotojo sąsaja tiksliai reaguoja į pasirinktą ilgį. Naudodamiesi mygtukais lengvai pasirinkite ir užfiksuokite daugiau kaip 60 ilgio nustatymų. Greitai persikelkite per ilgio nustatymus arba rinkitės palaipsniui 0,2 mm žingsniu.

 • Lengva pasirinkti ir užfiksuoti 60 ilgio nustatymų: nuo 0,5 iki 42 mm

  Lengva pasirinkti ir užfiksuoti 60 ilgio nustatymų: nuo 0,5 iki 42 mm

  Naudodamiesi valdymo mygtukais tiksliai pasirinksite ir užfiksuosite pageidaujamą ilgį iš 60 ilgio nustatymų. Norėdami kirpti tiksliai, naudokite šukas ir rinkitės ilgio nustatymus 0,2 mm tikslumu nuo 1 iki 7 mm arba 1 mm tikslumu nuo 7 iki 42 mm. Prietaisą galite naudoti ir be šukų – tada galėsite kirpti palikdami 0,5 mm ilgio plaukus.

 • Reguliuojamos plaukų šukos geriausiems kirpimo rezultatams

  Reguliuojamos plaukų šukos geriausiems kirpimo rezultatams

  Kirptuvas pateikiamas su 3 reguliuojamomis plaukų šukomis: nuo 1 iki 7 mm, nuo 7 iki 24 mm ir nuo 24 iki 42 mm. Tiesiog pritvirtinkite kurias nors šukas ir pasirinkite daugiau kaip iš 60 fiksuojamų ilgių nustatymų: 0,2 mm tikslumu nuo 1 iki 7 mm arba 1 mm tikslumu nuo 7 iki 42 mm. Kirptuvą galite naudoti ir be šukų – tada galėsite kirpti palikdami 0,5 mm ilgio plaukus.

 • Savaime pasigalandantys nerūdijančiojo plieno peiliukai ilgai išliks aštrūs

  Savaime pasigalandantys nerūdijančiojo plieno peiliukai ilgai išliks aštrūs

  Savaime pasigalandantys nerūdijančiojo plieno peiliukai ilgai išliks aštrūs.

 • Su motorizuotomis šukomis lengva pasirinkti ilgį

  Su motorizuotomis šukomis lengva pasirinkti ilgį

  Dėl motorizuotos ilgio nustatymo sistemos lengva pasirinkti ir užfiksuoti pageidaujamą ilgį. Varikliukas nustato šukas ir leidžia pasirinkti ilgį 0,2 mm tikslumu. Dėl šios pažangios technologijos yra saugu kirpti pasirinkus bet kurį pageidaujamą ilgio nustatymą ir pasiekiami puikūs rezultatai.

 • „Auto Turbo“ – padidina kirpimo greitį

  „Auto Turbo“ – padidina kirpimo greitį

  Kerpant storus plaukus „Turbo“ funkcija automatiškai padidina greitį, kad galėtumėte džiaugtis puikiais rezultatais be didelių pastangų.

 • Dvipusis kirpimo elementas kerpa dukart greičiau*

  Dvipusis kirpimo elementas kerpa dukart greičiau*

  Apkirpkite bet kokio tipo plaukus naudodami plaukų kirpimo mašinėlę su pažangia „DualCut“ technologija ir dvipusiu kirpimo elementu, užtikrinančiu mažą trintį. Naujoviškas kirpimo elementas sukurtas naudoti ilgai ir plaukus kerpa dvigubai greičiau nei įprastos „Philips“ plaukų kirpimo mašinėlės. Patvari nerūdijančiojo plieno apsauga suteikia daugiau pasitikėjimo.

 • Prisimena paskutinį naudotą ilgio nustatymą

  Prisimena paskutinį naudotą ilgio nustatymą

  Įjungus kirptuvą šukos grįžtą į paskutinio naudoto ilgio nustatymo padėtį.

 • Įkrovus 1 valandą, galima naudoti 120 min. be laido

  Įkrovus 1 valandą, galima naudoti 120 min. be laido

  Norėdami naudoti plaukų kirpimo mašinėlę visu pajėgumu ir kirpti plaukus nevaržomi, naudokite kirptuvą be laido. Kirptuve yra galinga ličio jonų baterija, kurią įkrovus 1 valandą, kirptuvą galima naudoti 120 min. be laido. Gali būti naudojamas su laidu ir be laido.

 • 2 metų garantija

  2 metų garantija

  Visi kūno priežiūros gaminiai sukurti naudoti ilgai. Jie parduodami su 2 metų pasauline garantija ir juos galima naudoti su įvairia įtampa.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Palyginti su „Philips“ pirmtakais

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti