Hairclipper series 9000

plaukų kirpimo mašinėlė

  • KA
  • KA

  Hairclipper series 9000

  plaukų kirpimo mašinėlė

  Skaitmeninis jutiklinis reguliavimas

  9000 serijos PLAUKŲ KIRPIMO MAŠINĖLĖ užtikrina tikslumą ir valdymą. Dėl skaitmeninio braukimo, motorizuotų šukų, atminties funkcijos ir efektyvaus kirpimo elemento, tai vienintelė plaukų kirpimo mašinėlė, su kuria gausite tokį rezultatą, kokio ir tikėjotės. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Hairclipper series 9000 plaukų kirpimo mašinėlė

Titano peiliukai, 400 ilgio nustatymų, 120 min. veikimas be laido/1 val. krov. HC9450/15 Surasti panašius produktus

Skaitmeninis jutiklinis reguliavimas

su motorizuotomis šukomis

 • Skaitmeninė braukimo sąsaja

  Skaitmeninė braukimo sąsaja

  Skaitmeninė braukimo sąsaja tiksliai reaguoja į pasirinktą ilgį. Naudodamiesi jutikliniu ekranu lengvai persikelsite daugiau kaip per 400 ilgio nustatymų. Greitai persikelkite per ilgio nustatymus arba rinkitės palaipsniui 0,1 mm tikslumu.

 • Lengva pasirinkti ir užfiksuoti 400 ilgio nustatymų: nuo 0,5 iki 42 mm

  Lengva pasirinkti ir užfiksuoti 400 ilgio nustatymų: nuo 0,5 iki 42 mm

  Naudodamiesi skaitmeniniu braukimu tiksliai pasirinksite ir užfiksuosite pageidaujamą ilgį daugiau kaip iš 400 ilgio nustatymų nuo 1 iki 42 mm arba tiksliai per 0,1 mm nuo ankstesniojo nustatymo. Arba prietaisą galite naudoti ir be šukų – tada galėsite kirpti palikdami 0,5 mm ilgio plaukus.

 • Reguliuojamos plaukų šukos geriausiems kirpimo rezultatams

  Reguliuojamos plaukų šukos geriausiems kirpimo rezultatams

  Kirptuvas pateikiamas su 3 reguliuojamomis plaukų šukomis: nuo 1 iki 7 mm, nuo 7 iki 24 mm ir nuo 24 iki 42 mm. Tiesiog pritvirtinkite kurias nors šukas ir pasirinkite daugiau kaip iš 400 fiksuojamų ilgių nustatymų tiksliai per 0,1 mm nuo ankstesniojo nustatymo. Arba prietaisą galite naudoti ir be šukų – tada galėsite kirpti palikdami 0,5 mm ilgio plaukus.

 • Ypač patvarūs savaime pasigalandantys titano peiliukai

  Ypač patvarūs savaime pasigalandantys titano peiliukai

  Patobulinti titano peiliukai yra patvaresni nei nerūdijančiojo plieno peiliukai, jie ilgai išlieka patvarūs. Be to, šie peiliukai yra savaime pasigalandantys, todėl naudojami ilgai ir pjauna tiksliai.

 • Su motorizuotomis šukomis lengva pasirinkti ilgį

  Su motorizuotomis šukomis lengva pasirinkti ilgį

  Dėl motorizuotos ilgio nustatymo sistemos lengva pasirinkti ir užfiksuoti pageidaujamą ilgį. Varikliukas nustato šukas ir leidžia pasirinkti ilgį 0,1 mm tikslumu. Dėl šios pažangios technologijos yra saugu kirpti pasirinkus bet kurį pageidaujamą ilgio nustatymą ir pasiekiami puikūs rezultatai.

 • „Auto Turbo“ – padidina kirpimo greitį

  „Auto Turbo“ – padidina kirpimo greitį

  Kerpant storus plaukus „Turbo“ funkcija automatiškai padidina greitį, kad galėtumėte džiaugtis puikiais rezultatais be didelių pastangų.

 • Dvipusis kirpimo elementas kerpa dukart greičiau*

  Dvipusis kirpimo elementas kerpa dukart greičiau*

  Apkirpkite bet kokio tipo plaukus naudodami plaukų kirpimo mašinėlę su pažangia „DualCut“ technologija ir dvipusiu kirpimo elementu, užtikrinančiu mažą trintį. Naujoviškas kirpimo elementas sukurtas naudoti ilgai ir plaukus kerpa dvigubai greičiau nei įprastos „Philips“ plaukų kirpimo mašinėlės. Patvari nerūdijančiojo plieno apsauga suteikia daugiau pasitikėjimo.

 • Prisimena 3 kirpimo ilgio nustatymus vienoms šukoms

  Prisimena 3 kirpimo ilgio nustatymus vienoms šukoms

  Ši išmanioji plaukų kirpimo mašinėlė įsimena paskutinį ilgio nustatymą ir gali išsaugoti 3 papildomus kiekvienų šukų priedų nustatymus. Pasirinkite pageidaujamą ilgį, palaikykite nuspaustą atminties mygtuką ir plaukų kirpimo mašinėlė nedelsiant įsimins jūsų nustatymą. Galite išsaugoti tris skirtingus ilgius.

 • Įkrovus 1 valandą, galima naudoti 120 min. be laido

  Įkrovus 1 valandą, galima naudoti 120 min. be laido

  Norėdami naudoti plaukų kirpimo mašinėlę visu pajėgumu ir kirpti plaukus nevaržomi, naudokite kirptuvą be laido. Kirptuve yra galinga ličio jonų baterija, kurią įkrovus 1 valandą, kirptuvą galima naudoti 120 min. be laido. Gali būti naudojamas su laidu ir be laido.

 • 2 metų garantija

  2 metų garantija

  Visi kūno priežiūros gaminiai sukurti naudoti ilgai. Jie parduodami su 2 metų pasauline garantija ir juos galima naudoti su įvairia įtampa.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Palyginti su „Philips“ pirmtakais

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti