2,1 namų kinas

  2,1 namų kinas

  Sodresnis garsas – daugiau malonumo žiūrint HD televizorių

  Prikelkite televizijos laidas naujam gyvenimui, klausydamiesi nepriekaištingos kokybės garso. 350 W galingumo garsas, „Dolby Virtual“ garsiakalbiai ir belaidė žemųjų dažnių kolonėlė – dabar per televizorių galėsite mėgautis tikrovišku garsu ir vaizdais be jokių trukdžių. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

2,1 namų kinas

DVD įrašo peržiūra, Belaidžio ryšio žemųjų dažnių kolonėlė HES4900/12 Surasti panašius produktus

Sodresnis garsas – daugiau malonumo žiūrint HD televizorių

su belaide žemųjų dažnių kolonėle

 • „Dolby“ virtualus garsiakalbis tikroviškam erdviniam garsui

  „Dolby“ virtualus garsiakalbis tikroviškam erdviniam garsui

  „Dolby“ virtualus garsiakalbis yra išmani garso virtualizacijos technologija, kuri sukuria sodrų ir įtraukiantį erdvinį garsą dviejų garsiakalbių sistemoje. Itin pažangūs erdviniai algoritmai tiksliai atkartoja garsines savybes, kurios atsiranda idealioje 5.1 kanalo aplinkoje. DVD peržiūra yra patobulinta praplečiant dvikanalę aplinką. Derinant su „Dolby Pro Logic II“ bet koks aukštos kokybės stereo šaltinis virsta tikrovišku daugiakanaliu erdviniu garsu. Nereikia jokių papildomų garsiakalbių, jų stovų ar laidų, kad galėtumėte mėgautis namus pripildančiais garsais.

 • „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  Naudodami „EasyLink“ galite valdyti kelis prietaisus, (DVD grotuvą, „Blu-ray“ grotuvą, „SoundBar“ garsiakalbius, namų kiną ir televizorių) vienu nuotolinio valdymo pultu. Jis naudoja HDMI CEC industrinio standarto protokolą, dalinantis prietaisų funkcionalumu per HDMI laidą. Vienu mygtuko paspaudimu galite valdyti visą prijungtą HDMI CEC įrangą vienu metu. Dabar galite lengvai valdyti tokias funkcijas kaip budėjimo režimas ir atkūrimas.

 • HDMI 1080p pagerina vaizdą, suteikiant aukštos raiškos standartą

  HDMI 1080p pagerina vaizdą, suteikiant aukštos raiškos standartą

  HDMI 1080p patobulinimas perteikia krištolo skaidrumo vaizdus. Standartinės raiškos filmais galima mėgautis ypač aukštos raiškos skiriamąja geba - perteikiant daugiau detalių ir tikroviškesnius vaizdus. Progresyvus skenavimas (žymimas „p“ - „1080p“) pašalina linijas televizoriaus ekrane ir užtikrina itin aiškius vaizdus. Be to, HDMI sukuria tiesioginę skaitmeninę jungtį, kuri perteikia nesuglaudintus skaitmeninius aukštos raiškos vaizdus ir skaitmeninius daugiakanalius garsus, nekeičiant jų analogiškais ir perteikiant puikią vaizdo ir garso kokybę be jokio triukšmo.

 • „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  Universalioji magistralė arba USB – tai protokolo standartas, kuris naudojamas kompiuteriams, periferiniams įrenginiams ir buitiniams elektronikos prietaisams patogiai susieti. „Hi-Speed USB“ įrenginiai gali pasiekti iki 480 Mbps duomenų perdavimo greitį (ankstesniuose USB įrenginiuose buvo pasiekiamas 12 Mbps). Jei naudosite „Hi-Speed USB 2.0“ jungtį, viskas, ką turėsite padaryti, – prijungti USB įrenginį, pasirinkti filmą, muziką ar nuotrauką ir šį turinį paleisti.

 • „MP3 Link“ groja muziką iš nešiojamų medijos grotuvų

  „MP3 Link“ groja muziką iš nešiojamų medijos grotuvų

  „MP3 Link“ leidžia atkurti MP3 bylas tiesiai iš jūsų nešiojamo medijos grotuvo jūsų namų kino teatro sistemoje. Paprasčiausiai prijunkite savo nešiojamą MP3 grotuvą prie integruoto „MP3 Link“ lizdo ir mėgaukitės savo MP3 muzika puikia garso kokybe, kurią suteikia „Philips“ namų kino teatro sistema. „MP3 Link“ atskraidina muzikos garsus į jūsų svetainę.

 • Modernus dizainas, derantis prie bet kurio plokščiaekranio televizoriaus

  Modernus dizainas, derantis prie bet kurio plokščiaekranio televizoriaus

  Moderniausia technologija, apgaubta elegancija ir stiliumi – ši namų kino sistema bet kuriai svetainei suteiks modernumo ir klasiškumo tonų. Ši sistema tokio pat dizaino ir apdailos kaip „Philips“ plokščiaekraniai televizoriai (žinoma, tiks ir prie bet kurio kito televizoriaus) – galėsite ją pritaikyti prie savo televizoriaus, namų interjero ir gyvenimo būdo.

 • Modernus skaitmeninis stiprintuvas atkuria aiškų ir galingą garsą

  Modernus skaitmeninis stiprintuvas atkuria aiškų ir galingą garsą
 • Integruotas FM imtuvas

  Integruotas FM imtuvas
 • Lankstus įrengimas ant sienos arba stalo

  Lankstus įrengimas ant sienos arba stalo
 • Belaidžio ryšio žemųjų dažnių kolonėlė puikiems žemiems dažniams be jokių laidų

  Belaidžio ryšio žemųjų dažnių kolonėlė puikiems žemiems dažniams be jokių laidų
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti