Šviesos žadintuvas

  Šviesos žadintuvas

  Atsibuskite natūraliai

  Kaip ir tekant saulei gamtoje, „Philips Wake-up Light“ sujungia šviesos terapiją ir garsą, kad pažadintų jus natūralesniu būdu. Rytmečio šviesos spalva keičiasi nuo švelnaus aušros rausvumo iki šiltai oranžinės ir ryškiai geltonos spalvos. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Šviesos žadintuvas

Spalvinis saulėtekio imitavimas, 5 natūralūs garsai, FM radijas ir skaitymo lempa, Palieskite, kad snaustų HF3520/01 Surasti panašius produktus

Atsibuskite natūraliai

naudodami šviesos žadintuvą su saulės patekėjimo funkcija

 • Spalvinis saulėtekio imitavimas pažadina natūraliai

  Spalvinis saulėtekio imitavimas pažadina natūraliai

  Kaip ir tekant saulei gamtoje, šviesa 30 minučių po truputį intensyvėja nuo švelnaus aušros rausvumo iki oranžinės, kol kambarį pripildo ryškiai geltona šviesa. Ši besikeičianti ir po truputį intensyvėjanti šviesa natūraliai pažadina kūną. Kai kambarį pripildo šviesa, jus pažadins jūsų pasirinktas natūralus garsas, kad pasitiktumėte naują dieną.

 • 5 skirtingų natūralių žadinimo garsų pasirinkimas

  5 skirtingų natūralių žadinimo garsų pasirinkimas

  Jūsų nustatytu žadinimo laiku suskambės natūralus garsas, kad jūs tikrai pabustumėte. Pasirinkto garso intensyvumas pusantros minutės po truputį didinamas iki jūsų nustatyto garsumo lygio. Galite rinktis vieną iš penkių natūralių garsų: paukščio čiulbesį, paukščius miške, dzen sodus, švelnius pianino arba pajūrio garsus.

 • Su FM radiju pabuskite klausydamiesi savo mėgstamos laidos

  Su FM radiju pabuskite klausydamiesi savo mėgstamos laidos

  Pabusdami klausykitės savo mėgstamos radijo laidos.

 • Kai miegamajame sutemsta, ekranas pritemsta automatiškai

  Kai miegamajame sutemsta, ekranas pritemsta automatiškai

  Ekrano ryškumas sureguliuojamas automatiškai. Jei miegamajame šviesu, ekrano ryškumas padidinamas, kad galėtumėte lengvai perskaityti jo rodmenis. Jei miegamajame tamsu, ryškumas yra sumažinamas, kad jums bandant miegoti kambaryje būtų tamsu

 • Tiesiog palieskite gaminį ir įjunkite snaudimo režimą

  Tiesiog palieskite gaminį ir įjunkite snaudimo režimą

  Jei norite įjungti snaudimo režimą, švelniai palieskite šviesos žadintuvą. Po 9 minučių vėl pasigirs intensyvėjantis žadinimo garsas.

 • Vienintelis kliniškai testuotas ir patvirtintas šviesos žadintuvas

  Vienintelis kliniškai testuotas ir patvirtintas šviesos žadintuvas

  Šiuo metu „Philips“ šviesos žadintuvas yra vienintelis moksliškai patvirtintas žadintuvas. Siekdami padaryti šviesos žadintuvą geriausiu natūraliai pažadinančiu ir energijos suteikiančiu gaminiu, atlikome labai daug klinikinių tyrimų. Tyrimus atliko nepriklausomos mokslinės laboratorijos, kurios tyrė ir įrodė šviesos žadintuvo poveikį keliantis. Taip buvo įrodyta, kad „Philips“ šviesos žadintuvas ne tik natūraliau pažadina, bet ir suteikia energijos, todėl jūsų nuotaika ryte būna daug geresnė.

 • Sukurta „Philips“, remiantis daugiau nei 100 metų patirtimi apšvietimo srityje.

  Sukurta „Philips“, remiantis daugiau nei 100 metų patirtimi apšvietimo srityje.

  „Philips“ buvo įkurta daugiau nei prieš 100 metų. Tai buvo lemputes gaminanti ir parduodanti bendrovė. Per 100 metų „Philips“ išaugo į pasaulinę bendrovę, kuri pristato naujoves įvairiose srityse. Tačiau ir šiandien „Philips“ daugiausia dėmesio skiria apšvietimui. Tapę pasaulyje pripažintais apšvietimo ekspertais, mes didžiuojamės šviesos žadintuvais, kuriuos sukūrėme remdamiesi per daug metų sukauptomis žiniomis ir patirtimi.

 • Pritemstanti šviesa ir tylantis garsas padeda užmigti

  Pritemstanti šviesa ir tylantis garsas padeda užmigti

  Saulėlydžio imitavimas – šviesos terapija, kuri taikoma prieš einant miegoti. Saulėlydžio imitavimas per jūsų nustatytą laiką po truputį mažina šviesos ir garso intensyvumą ir taip padeda kūnui pasiruošti miegui.

 • 92 % naudotojų sutinka, kad taip keltis lengviau

  92 % naudotojų sutinka, kad taip keltis lengviau

  Nepriklausomas tyrimas* įrodė, kad net 92 % „Philips“ šviesos žadintuvų naudotojų sutinka, kad taip keltis lengviau („MetrixLab“, 2011 m., N=209)

 • 20 ryškumo nustatymų pagal jūsų pomėgius

  20 ryškumo nustatymų pagal jūsų pomėgius

  Kiekvieno jautrumas šviesai skiriasi. Paprastai, naudojant intensyvesnę šviesą, visiškam pabudimui prireikia mažiau laiko. Šviesos žadintuve galima rinktis iš 20 šviesos intensyvumų, kuriuos galima pritaikyti pagal asmeninius poreikius, nustatant net 300 liuksų.

 • 4 ekrano ryškumo lygiai. Nustatykite jums patinkantį

  4 ekrano ryškumo lygiai. Nustatykite jums patinkantį

  Ekrano ryškumą galima keisti nuo labai ryškaus iki vidutiniškai ryškaus, neryškaus, labai neryškaus ir jokio.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti