„SoundBar“ namų kino sistema

  „SoundBar“ namų kino sistema

  Prikelkite filmus naujam gyvenimui

  Prikelkite filmus naujam gyvenimui, klausydamiesi nuostabaus erdvinio garso. 200 W galingumo garsas, integruotas DVD grotuvas, HDMI 1080p pagerinimas – dėl šių privalumų galėsite mėgautis aukštos kokybės garso ir vaizdo filmais be jokių trukdžių! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„SoundBar“ namų kino sistema

200 W RMS galia, DVD įrašo peržiūra HSB4352/12 Surasti panašius produktus

Prikelkite filmus naujam gyvenimui

naudodamiesi galinga žemųjų dažnių kolonėle

 • „Dolby“ virtualus garsiakalbis tikroviškam erdviniam garsui

  „Dolby“ virtualus garsiakalbis tikroviškam erdviniam garsui

  „Dolby“ virtualus garsiakalbis yra išmani garso virtualizacijos technologija, kuri sukuria sodrų ir įtraukiantį erdvinį garsą dviejų garsiakalbių sistemoje. Itin pažangūs erdviniai algoritmai tiksliai atkartoja garsines savybes, kurios atsiranda idealioje 5.1 kanalo aplinkoje. DVD peržiūra yra patobulinta praplečiant dvikanalę aplinką. Derinant su „Dolby Pro Logic II“ bet koks aukštos kokybės stereo šaltinis virsta tikrovišku daugiakanaliu erdviniu garsu. Nereikia jokių papildomų garsiakalbių, jų stovų ar laidų, kad galėtumėte mėgautis namus pripildančiais garsais.

 • „SoundBar“ dizainas geriausiai tinka 81 cm (32 col.) arba didesniam plokščiam televizoriui

  „SoundBar“ dizainas geriausiai tinka 81 cm (32 col.) arba didesniam plokščiam televizoriui

  „SoundBar“ namų kino garsiakalbiai kiekvienai svetainei suteiks elegancijos ir grakštumo. Nors jis sukurtas plokščiam televizoriui su 81 cm (32 col.) ar didesniu ekranu, jis taip pat tiks ir bet kokiam kitam plokščiam televizoriui – derės prie jūsų interjero ir gyvenimo stiliaus.

 • HDMI 1080p pagerina vaizdą, suteikiant aukštos raiškos standartą

  HDMI 1080p pagerina vaizdą, suteikiant aukštos raiškos standartą

  HDMI 1080p patobulinimas perteikia krištolo skaidrumo vaizdus. Standartinės raiškos filmais galima mėgautis ypač aukštos raiškos skiriamąja geba - perteikiant daugiau detalių ir tikroviškesnius vaizdus. Progresyvus skenavimas (žymimas „p“ - „1080p“) pašalina linijas televizoriaus ekrane ir užtikrina itin aiškius vaizdus. Be to, HDMI sukuria tiesioginę skaitmeninę jungtį, kuri perteikia nesuglaudintus skaitmeninius aukštos raiškos vaizdus ir skaitmeninius daugiakanalius garsus, nekeičiant jų analogiškais ir perteikiant puikią vaizdo ir garso kokybę be jokio triukšmo.

 • „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  Universalioji magistralė arba USB – tai protokolo standartas, kuris naudojamas kompiuteriams, periferiniams įrenginiams ir buitiniams elektronikos prietaisams patogiai susieti. „Hi-Speed USB“ įrenginiai gali pasiekti iki 480 Mbps duomenų perdavimo greitį (ankstesniuose USB įrenginiuose buvo pasiekiamas 12 Mbps). Jei naudosite „Hi-Speed USB 2.0“ jungtį, viskas, ką turėsite padaryti, – prijungti USB įrenginį, pasirinkti filmą, muziką ar nuotrauką ir šį turinį paleisti.

 • „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  Naudodami „EasyLink“ galite valdyti kelis prietaisus, (DVD grotuvą, „Blu-ray“ grotuvą, „SoundBar“ garsiakalbius, namų kiną ir televizorių) vienu nuotolinio valdymo pultu. Jis naudoja HDMI CEC industrinio standarto protokolą, dalinantis prietaisų funkcionalumu per HDMI laidą. Vienu mygtuko paspaudimu galite valdyti visą prijungtą HDMI CEC įrangą vienu metu. Dabar galite lengvai valdyti tokias funkcijas kaip budėjimo režimas ir atkūrimas.

 • Integruotas FM imtuvas

  Integruotas FM imtuvas
 • Lankstus įrengimas ant sienos arba stalo

  Lankstus įrengimas ant sienos arba stalo
 • 200 W RMS galia suteikia nuostabų garsą filmams ir muzikai

  200 W RMS galia suteikia nuostabų garsą filmams ir muzikai
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti