2.1 3D „Blu-ray“ namų kinas

  2.1 3D „Blu-ray“ namų kinas

  Galingas erdvinis kino salės garsas su sodriais žemais dažniais

  Mėgaukitės kitokia muzika ir filmais naudodami šią „Philips“ namų kino sistemą. Per minkštą 15 mm aukštųjų dažnių garsiakalbį garsas dar niekada neskambėjo taip švariai. Galinga ir 3 kartus tvirtesnė „Bass Reflex“ sistema leis mėgautis ypač natūraliais žemaisiais dažniais. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

2.1 3D „Blu-ray“ namų kinas

Crystal Clear Sound, Integruotas „Wi-Fi“ ir „Bluetooth®“, 2 HDMI įvestys ir HDMI išvestys ARC, 500 W HTB5250DG/12 Surasti panašius produktus

Galingas erdvinis kino salės garsas su sodriais žemais dažniais

Sužavėti garsų

 • „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  Būsite sužavėti 3D filmais, žiūrėdami juos savo svetainėje per „Full HD“ 3D televizorių. „Active 3D“ naudoja naujausios kartos greitai persijungiančius ekranus ir sukuria tikrovišką gylį ir realybę maksimalia 1080x1920 HD skiriamąja geba. Žiūrint vaizdus pro specialius akinius su dešiniuoju ir kairiuoju lęšiais, kurie keičiantis vaizdams sinchroniškai atsidaro ir užsidaro, galima mėgautis HD 3D. Aukštos kokybės 3D filmai, rodomi per „Blu-ray“ – didelis aukštos kokybės turinio pasirinkimas. Be to, „Blue-ray“ perteikia nesuglaudintą erdvinį garsą suteikianti neįtikėtinai tikroviškus pojūčius.

 • Integruota „WiFi“ skirta mėgautis prijungta medija belaidžiu būdu

  Integruota „WiFi“ skirta mėgautis prijungta medija belaidžiu būdu

  Integruotos „WiFi“ dėka, paprasčiausiai prijungdami namų kino teatro sistemą tiesiogiai prie namų tinklo, galite išbandyti didžiulį populiarių internetinių paslaugų pasirinkimą. Taip pat galite mėgautis ir vienomis geriausių svetainių, siūlančių filmus, vaizdus, informacinį-pramoginį ir kitą turinį internete, kuris yra puikiai rodomas jūsų televizoriaus ekrane.

 • Prisijunkite prie 2 HDMI jungčių, užtikrinančių puikią vaizdo ir garso kokybę

  Prisijunkite prie 2 HDMI jungčių, užtikrinančių puikią vaizdo ir garso kokybę

  Mėgaukitės įspūdingesniais 3D vaizdais ir itin aiškiu 5.1 ar 7.1 kanalų garsu tiesiog prijungę mūsų leistuvo garso HDMI x 2 išvestis prie jungties savo ne 3D AV imtuve.

 • Internetinis radijas – mėgaukitės internetiniais radijo kanalais

  Internetinis radijas – mėgaukitės internetiniais radijo kanalais

  Internetinis radijas yra garso įrašus internetu transliuojanti paslauga. Kai kurios internetinės stotys yra susijusios su tradicinėmis (antžeminėmis) radijo stotimis ar tinklu, o kitos yra tik internetinės radijo stotys. Jos yra nepriklausomos, transliacija vyksta tik internetu. Klausydami internetinio radijo galite mėgautis prieiga prie internetinių radijo stočių būdami bet kurioje pasaulio vietoje ir klausytis įvairiausių žanrų muzikos, naujienų, sužinoti apie sportą ir pramogas ar prisijungti prie mėgstamiausių ar klausomiausių radijo stočių.

 • „Touch panel“ intuityviai perklausai ir garsumo reguliavimui

  „Touch panel“ intuityviai perklausai ir garsumo reguliavimui

  Intuityvus „Touch panel“ reguliavimas leidžia reguliuoti garsą ir kitas perklausos parinktis, paprasčiausiai paspaudžiant jutiklinius mygtukus priekinėje panelėje.

 • 500 W RMS galia suteikia nuostabų garsą filmams ir muzikai

  500 W RMS galia suteikia nuostabų garsą filmams ir muzikai
 • „Crystal Clear Sound“ – itin aiškus ir tikroviškas garsas

  „Crystal Clear Sound“ – itin aiškus ir tikroviškas garsas
 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“ iš jūsų muzikos įrenginių

  Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“ iš jūsų muzikos įrenginių
 • Klausykitės muzikos ir kraukite savo „iPod“ / „iPhone“ per USB prievadą

  Klausykitės mėgstamos muzikos kraudami savo „iPod“ / „iPhone“! Tiesiog prijunkite „iPod“ / „iPhone“ USB laidu prie namų kino sistemos USB prievado. Taip įkrausite savo „iPod“ / „iPhone“ jam grojant, todėl galėsite mėgautis muzika ir nesijaudinsite, kad jūsų „Apple“ įrenginys gali išsikrauti.

 • „Dolby TrueHD“ Digital Plus – aukštos kokybės erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD Digital Plus“ perteikia geriausią garsą iš jūsų namų kino sistemos. Garso atkūrimas iš esmės nesiskiria nuo studijos įrašo, todėl girdite tai, ką kūrėjai ir norėjo, kad išgirstumėte. „Dolby TrueHD“ suteikia dar daugiau galimybių mėgautis didelės raiškos pramogomis.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „DivX“, „DivX Certified“ ir susiję logotipai yra „DivXNetworks, Inc.“ prekių ženklai ir naudojami pagal licenciją.
 • „Dolby“ ir dviejų „D“ simbolis yra registruotieji „Dolby Laboratories Inc.“ prekių ženklai.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti