5.1 3D „Blu-ray“ namų kinas

  5.1 3D „Blu-ray“ namų kinas

  Tikro kino teatro įspūdis – „Crystal Clear Sound“

  Mėgaukitės kitokia muzika ir filmais naudodami šią „Philips“ namų kino sistemą. Per minkštą 15 mm aukštųjų dažnių garsiakalbį garsas dar niekada neskambėjo taip švariai. Galinga ir 3 kartus tvirtesnė „Bass Reflex“ sistema leis mėgautis ypač natūraliais žemaisiais dažniais. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

5.1 3D „Blu-ray“ namų kinas

Crystal Clear Sound, Integruotas „Wi-Fi“ ir „Bluetooth®“, HDMI šakot.ir „iPod“ / „iPhone“ per USB, 1000 V HTB5540D/12 Surasti panašius produktus

Tikro kino teatro įspūdis – „Crystal Clear Sound“

Sužavėti garsų

 • „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  Būsite sužavėti 3D filmais, žiūrėdami juos savo svetainėje per „Full HD“ 3D televizorių. „Active 3D“ naudoja naujausios kartos greitai persijungiančius ekranus ir sukuria tikrovišką gylį ir realybę maksimalia 1080x1920 HD skiriamąja geba. Žiūrint vaizdus pro specialius akinius su dešiniuoju ir kairiuoju lęšiais, kurie keičiantis vaizdams sinchroniškai atsidaro ir užsidaro, galima mėgautis HD 3D. Aukštos kokybės 3D filmai, rodomi per „Blu-ray“ – didelis aukštos kokybės turinio pasirinkimas. Be to, „Blue-ray“ perteikia nesuglaudintą erdvinį garsą suteikianti neįtikėtinai tikroviškus pojūčius.

 • Prisijunkite prie 2 HDMI jungčių, užtikrinančių puikią vaizdo ir garso kokybę

  Prisijunkite prie 2 HDMI jungčių, užtikrinančių puikią vaizdo ir garso kokybę

  Mėgaukitės įspūdingesniais 3D vaizdais ir itin aiškiu 5.1 ar 7.1 kanalų garsu tiesiog prijungę mūsų leistuvo garso HDMI x 2 išvestis prie jungties savo ne 3D AV imtuve.

 • Integruota „WiFi“ skirta mėgautis prijungta medija belaidžiu būdu

  Integruota „WiFi“ skirta mėgautis prijungta medija belaidžiu būdu

  Integruotos „WiFi“ dėka, paprasčiausiai prijungdami namų kino teatro sistemą tiesiogiai prie namų tinklo, galite išbandyti didžiulį populiarių internetinių paslaugų pasirinkimą. Taip pat galite mėgautis ir vienomis geriausių svetainių, siūlančių filmus, vaizdus, informacinį-pramoginį ir kitą turinį internete, kuris yra puikiai rodomas jūsų televizoriaus ekrane.

 • „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD – itin tikslus erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD – itin tikslus erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD“ ir „DTS-HD Master Audio Essential“ tvarkyklė perteikia tikslų garsą iš jūsų „Blu-ray“ diskų. Atkuriamas pagrindinės studijos garsas yra virtualiai nepastebimas, todėl girdite tai, ką kompozitoriai ir sukūrė. „Dolby TrueHD“ ir „DTS-HD Master Audio Essential“ papildo jūsų aukštos raiškos pramogų potyrius.

 • Belaidžių galinių garsiakalbių parinktis tvarkingam patalpinimui

  Belaidžių galinių garsiakalbių parinktis tvarkingam patalpinimui

  Belaidžiai galiniai garsiakalbiai suteiks jums galimybę plėstis ir mobilumo išdėstant garsiakalbius. Sukurti naudojant trukdžius pašalinančią technologiją, belaidžiai garsiakalbiai užtikrina erdvinį garsą be vaizdą gadinančių laidų.

 • „Touch panel“ intuityviai perklausai ir garsumo reguliavimui

  „Touch panel“ intuityviai perklausai ir garsumo reguliavimui

  Intuityvus „Touch panel“ reguliavimas leidžia reguliuoti garsą ir kitas perklausos parinktis, paprasčiausiai paspaudžiant jutiklinius mygtukus priekinėje panelėje.

 • „Crystal Clear Sound“ – itin aiškus ir tikroviškas garsas

  „Crystal Clear Sound“ – itin aiškus ir tikroviškas garsas
 • 1000W RMS galia suteikia nuostabų garsą filmui ir muzikai

  1000W RMS galia suteikia nuostabų garsą filmui ir muzikai
 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“ iš jūsų muzikos įrenginių

  Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“ iš jūsų muzikos įrenginių
 • Klausykitės muzikos ir kraukite savo „iPod“ / „iPhone“ per USB prievadą

  Klausykitės mėgstamos muzikos kraudami savo „iPod“ / „iPhone“! Tiesiog prijunkite „iPod“ / „iPhone“ USB laidu prie namų kino sistemos USB prievado. Taip įkrausite savo „iPod“ / „iPhone“ jam grojant, todėl galėsite mėgautis muzika ir nesijaudinsite, kad jūsų „Apple“ įrenginys gali išsikrauti.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti