5.1 namų kinas

  5.1 namų kinas

  Mėgaukitės namų kinu su 3D išlenktais garsiakalbiais

  Maksimaliai išplėskite namų kino garso atkūrimo galimybes naudodami dinaminius „3Directional“ pakreiptus garsiakalbius! Įsigiję šią modernią „Philips“ namų kino sistemą HTB7530 galėsite leisti visus mėgstamus įrašus, įskaitant 3D „Blu-ray“. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

5.1 namų kinas

3D „Blu-ray“, jungtis prie „iPod/iPhone“ HTB7530D/12 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės namų kinu su 3D išlenktais garsiakalbiais

Sužavėti garsų

 • „CinemaPerfect HD“ – ryškesnis ir aiškesnis vaizdo atkūrimas

  „CinemaPerfect HD“ – ryškesnis ir aiškesnis vaizdo atkūrimas

  „Philips CinemaPerfect HD“ procesorius siūlo naują ryškesnių ir aiškesnių vaizdų atkūrimo standartą. Šis išmanus procesorius sumažina triukšmą ir paryškina vaizdus – taip jums suteikiama aukštesnė vaizdo kokybė nei anksčiau. Vaizdo triukšmo sumažėjimas ir žymus patobulinimas sumažina triukšmą, sukuriamą, kai vaizdas yra suglaudintas MPEG formatu. Įdiegus patobulintą spalvų apdorojimo funkciją procesorius sukuria ryškius ir gilius vaizdus ekrane.

 • 3D išlenkti garsiakalbiai tolygiai paskleidžia garsą jūsų kambaryje

  3D išlenkti garsiakalbiai tolygiai paskleidžia garsą jūsų kambaryje

  3D išlenkti garsiakalbiai turi išlenktas tvarkykles, siunčiančias garsą ne tik į priekį, bet ir į šonus, sukuriant platesnę malonumo zoną, todėl galite mėgautis įtraukiančiu filmo erdviniu garsu.

 • Belaidžių galinių garsiakalbių parinktis tvarkingam patalpinimui

  Belaidžių galinių garsiakalbių parinktis tvarkingam patalpinimui

  Belaidžiai galiniai garsiakalbiai suteiks jums galimybę plėstis ir mobilumo išdėstant garsiakalbius. Sukurti naudojant trukdžius pašalinančią technologiją, belaidžiai garsiakalbiai užtikrina erdvinį garsą be vaizdą gadinančių laidų.

 • Tiesioginis 2D vaizdo konvertavimas į 3D – mėgaukitės tikroviškais vaizdais

  Tiesioginis 2D vaizdo konvertavimas į 3D – mėgaukitės tikroviškais vaizdais

  Mėgaukitės 3D filmų teikiamais maloniais pojūčiais savo namuose žiūrėdami 2D filmus. Tiesioginiam 3D konvertavimui naudojamos naujausios skaitmeninės technologijos, kurias pasitelkus analizuojamas 2D vaizdo turinys atskiriant pirmojo plano ir fone esančius objektus. Taip sukuriama tiksli objektų schema, pagal kurią įprastiniai 2D vaizdo formatai konvertuojami į nepakartojamus 3D vaizdus. Naudodami suderinamą 3D televizorių dabar galite mėgautis „Full HD“ 3D vaizdais.

 • Įjunkite savo „Smartphone“ nuotolinį valdymą ir valdykite „Philips“ AV produktus

  Įjunkite savo „Smartphone“ nuotolinį valdymą ir valdykite „Philips“ AV produktus

  „Philips MyRemote“ programa suteikia galimybę naudotis išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu kaip „Philips“ AV gaminių, prijungtų prie „Wi-Fi“ tinklo, nuotolinio valdymo pultu bei iš karto kontroliuoti gaminius iš bet kurios namų vietos. Ji taip pat turi naudingų funkcijų, kaip „SimplyShare“, suteikiančią galimybę prisijungti ir perduoti duomenų srautu visas pramogas belaidžiu būdu; „MySound“ skirta pritaikyti mėgstamus garsus; o „SurroundMe“ – kalibruoti geriausią erdvinį garsą.

 • „DynamicSurround“ – dar tikroviškesnis erdvinis garsas

  „DynamicSurround“ – dar tikroviškesnis erdvinis garsas

  „DynamicSurround“ pasižymi itin patobulintu garso algoritmu, tiksliai atkartojančiu garsines savybes, kurios atsiranda idealioje „full surround“ aplinkoje. Dėl to klausytojai gali mėgautis nuostabiais sistemos 7.1 suteikiamais pojūčiais, o dėl mažesnio 7.1 sistemos garsiakalbių skaičiaus bus išvengta laidų raizgalynės – dėl to erdvinio garso teikiamas malonumas nesumažės.

 • Integruota „WiFi“ skirta mėgautis prijungta medija belaidžiu būdu

  Integruota „WiFi“ skirta mėgautis prijungta medija belaidžiu būdu

  Integruotos „WiFi“ dėka, paprasčiausiai prijungdami namų kino teatro sistemą tiesiogiai prie namų tinklo, galite išbandyti didžiulį populiarių internetinių paslaugų pasirinkimą. Taip pat galite mėgautis ir vienomis geriausių svetainių, siūlančių filmus, vaizdus, informacinį-pramoginį ir kitą turinį internete, kuris yra puikiai rodomas jūsų televizoriaus ekrane.

 • Prijungimo stotelė skirta patogiai jūsų „iPod/iPhone“ turinio perklausai

  Prijungimo stotelė skirta patogiai jūsų „iPod/iPhone“ turinio perklausai

  Naudokitės savo „iPod/iPhone“ prijungimo stotelėmis ir mėgaukitės muzika „iPod“ ir „iPhone“ namų kino teatro sistemoje.

 • „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  Būsite sužavėti 3D filmais, žiūrėdami juos savo svetainėje per „Full HD“ 3D televizorių. „Active 3D“ naudoja naujausios kartos greitai persijungiančius ekranus ir sukuria tikrovišką gylį ir realybę maksimalia 1080x1920 HD skiriamąja geba. Žiūrint vaizdus pro specialius akinius su dešiniuoju ir kairiuoju lęšiais, kurie keičiantis vaizdams sinchroniškai atsidaro ir užsidaro, galima mėgautis HD 3D. Aukštos kokybės 3D filmai, rodomi per „Blu-ray“ – didelis aukštos kokybės turinio pasirinkimas. Be to, „Blue-ray“ perteikia nesuglaudintą erdvinį garsą suteikianti neįtikėtinai tikroviškus pojūčius.

 • Internetinis radijas – mėgaukitės internetiniais radijo kanalais

  Internetinis radijas – mėgaukitės internetiniais radijo kanalais

  Internetinis radijas yra garso įrašus internetu transliuojanti paslauga. Kai kurios internetinės stotys yra susijusios su tradicinėmis (antžeminėmis) radijo stotimis ar tinklu, o kitos yra tik internetinės radijo stotys. Jos yra nepriklausomos, transliacija vyksta tik internetu. Klausydami internetinio radijo galite mėgautis prieiga prie internetinių radijo stočių būdami bet kurioje pasaulio vietoje ir klausytis įvairiausių žanrų muzikos, naujienų, sužinoti apie sportą ir pramogas ar prisijungti prie mėgstamiausių ar klausomiausių radijo stočių.

 • 1000W RMS galia suteikia nuostabų garsą filmui ir muzikai

  1000W RMS galia suteikia nuostabų garsą filmui ir muzikai
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti