Fidelio

Philips Fidelio SoundBar

Namų kinas

  Philips Fidelio SoundBar

  Namų kinas

  Ploniausia „Blu-ray Soundbar“ garsiakalbių sistema su „Ambisound“

  Itin natūralus erdvinis garsas ir elegantiška konstrukcija – niekas taip nederės prie plono televizoriaus kaip „Ambisound“. Šioje namų kino sistemoje „Philips“ HTB9150 yra integruoti 5 stilingi stiprintuvai ir 6 garsiakalbiai – laidų raizgalynė daugiu jūsų nevargins. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Fidelio SoundBar Namų kinas

3D „Blu-ray“, Aliuminis, Montuojamas ant sienos HTB9150/12 Surasti panašius produktus

Ploniausia „Blu-ray Soundbar“ garsiakalbių sistema su „Ambisound“

Sužavėti garsų

 • „Ambisound“ technologija erdvinis garsas atkuriamas keliais garsiakalbiais

  „Ambisound“ technologija erdvinis garsas atkuriamas keliais garsiakalbiais

  „Ambisound“ technologija sukuria apsupantį daugiakanalį erdvinį garsą iš keleto garsiakalbių. Ji perteikia įtraukiantį 5.1 garsą nepriklausomai nuo sėdėjimo padėties, kambario formos ar dydžio ir be gremėzdiškų garsiakalbių ar laidų. Sujungus psichoakustikos reiškinių efektą, masyvų apdorojimą ir tiksliai išlenktą pagrindinį įrenginį, „Ambisound“ perteikia daugiau garso iš kelių garsiakalbių.

 • „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  Būsite sužavėti 3D filmais, žiūrėdami juos savo svetainėje per „Full HD“ 3D televizorių. „Active 3D“ naudoja naujausios kartos greitai persijungiančius ekranus ir sukuria tikrovišką gylį ir realybę maksimalia 1080x1920 HD skiriamąja geba. Žiūrint vaizdus pro specialius akinius su dešiniuoju ir kairiuoju lęšiais, kurie keičiantis vaizdams sinchroniškai atsidaro ir užsidaro, galima mėgautis HD 3D. Aukštos kokybės 3D filmai, rodomi per „Blu-ray“ – didelis aukštos kokybės turinio pasirinkimas. Be to, „Blue-ray“ perteikia nesuglaudintą erdvinį garsą suteikianti neįtikėtinai tikroviškus pojūčius.

 • Internetinis radijas – mėgaukitės internetiniais radijo kanalais

  Internetinis radijas – mėgaukitės internetiniais radijo kanalais

  Internetinis radijas yra garso įrašus internetu transliuojanti paslauga. Kai kurios internetinės stotys yra susijusios su tradicinėmis (antžeminėmis) radijo stotimis ar tinklu, o kitos yra tik internetinės radijo stotys. Jos yra nepriklausomos, transliacija vyksta tik internetu. Klausydami internetinio radijo galite mėgautis prieiga prie internetinių radijo stočių būdami bet kurioje pasaulio vietoje ir klausytis įvairiausių žanrų muzikos, naujienų, sužinoti apie sportą ir pramogas ar prisijungti prie mėgstamiausių ar klausomiausių radijo stočių.

 • Tiesioginis 2D vaizdo konvertavimas į 3D – mėgaukitės tikroviškais vaizdais

  Tiesioginis 2D vaizdo konvertavimas į 3D – mėgaukitės tikroviškais vaizdais

  Mėgaukitės 3D filmų teikiamais maloniais pojūčiais savo namuose žiūrėdami 2D filmus. Tiesioginiam 3D konvertavimui naudojamos naujausios skaitmeninės technologijos, kurias pasitelkus analizuojamas 2D vaizdo turinys atskiriant pirmojo plano ir fone esančius objektus. Taip sukuriama tiksli objektų schema, pagal kurią įprastiniai 2D vaizdo formatai konvertuojami į nepakartojamus 3D vaizdus. Naudodami suderinamą 3D televizorių dabar galite mėgautis „Full HD“ 3D vaizdais.

 • Įjunkite savo „Smartphone“ nuotolinį valdymą ir valdykite „Philips“ AV produktus

  Įjunkite savo „Smartphone“ nuotolinį valdymą ir valdykite „Philips“ AV produktus

  „Philips MyRemote“ programa suteikia galimybę naudotis išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu kaip „Philips“ AV gaminių, prijungtų prie „Wi-Fi“ tinklo, nuotolinio valdymo pultu bei iš karto kontroliuoti gaminius iš bet kurios namų vietos. Ji taip pat turi naudingų funkcijų, tokių kaip „SimplyShare“, suteikiančią galimybę prisijungti ir perduoti duomenų srautu visas pramogas belaidžiu būdu, o „MySound“ skirta pritaikyti mėgstamus garsus.

 • „SoundBar“ dizainas geriausiai dera su 102 cm (40 in) arba didesniais plokščiais televizoriais

  „SoundBar“ dizainas geriausiai dera su 102 cm (40 in) arba didesniais plokščiais televizoriais

  „SoundBar“ kiekvienai svetainei suteiks elegancijos ir grakštumo. Nors jis sukurtas plokščiam televizoriui su 102 cm (40 in) ar didesniu ekranu, jis taip pat tiks ir bet kokiam kitam plokščiam televizoriui – derės prie jūsų interjero ir gyvenimo stiliaus.

 • Modernus dizainas su aukštos kokybės aliuminio apdaila

  Modernus dizainas su aukštos kokybės aliuminio apdaila

  Aliuminis – kūrybai puikiai tinkanti medžiaga, kurią pasirinko daugybė geriausių interjero dizainerių visame pasaulyje kaip šiuolaikinę priemonę. Lengvas, bet tvirtas aliuminis yra autentiška medžiaga, padedanti kurti įspūdingą dizainą; itin plonos ir tvirtos konstrukcijos – puikus šaunaus projektavimo pavyzdys. „Philips“ namų kino sistemos – galutinis rezultatas, jos tikrai patrauks kiekvieno kambaryje esančio žmogaus dėmesį.

 • 600W RMS galia suteikia nuostabų garsą filmui ir muzikai

  600W RMS galia suteikia nuostabų garsą filmui ir muzikai
 • Integruota „WiFi“ – mėgaukitės prijungta medija belaidžiu būdu

  Integruotas „Wi-Fi“ leis naudoti medijos turinį belaidžiu būdu. Nebereikės įsitempus žiūrėti į kompiuterio ekraną – atsiloškite ir mėgaukitės savo medijos failais televizoriaus ekrane patogiai įsitaisę svetainėje.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti