Fidelio

Philips Fidelio Immersive Sound

5.1 namų kinas

  Philips Fidelio Immersive Sound

  5.1 namų kinas

  Erdvinis garsas iš visų krypčių - kaip kine

  Mėgaukitės kino salės pojūčiais - nesvarbu, kurioje kambario vietoje esate. „Philips“ namų kino sistemos HTB9550D priekyje ir šonuose įmontuoti pagrindiniai įrenginiai tolygiai užpildo kambarį erdviniu garsu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Erdvinis garsas iš visų krypčių - kaip kine

Sužavėti garsų

 • „360Sound“ sistema garsu užpildo kiekvieną jūsų kambario kampą

  „360Sound“ sistema garsu užpildo kiekvieną jūsų kambario kampą

  Visai kitoks nei įprastas 5.1 namų kino teatras, „360Sound“ yra unikaliai sukurtas su trimis tvarkyklėmis kiekviename satelitiniame garsiakalbyje – viena iš priekio ir dvi šone, kurios yra išlenktos siekiant suprojektuoti įtraukiantį garsą aplink jus. Be dipolių principo, „Philips“ naudoja patentuotą algoritmą, siekiant padidinti apgaubiančio garso efektą. Su integruotais aukščiausios kokybės akustiniais komponentais, tokiais kaip švelnūs aukštų tonų stiprintuvai, neodimio magnetai ir skaitmeninis D klasės stiprintuvas, „360Sound“ perteikia išskirtinį garsą iš visų kampų - suteikdama jums tikro kino potyrį namuose.

 • „CinemaPerfect HD“ – ryškesnis ir aiškesnis vaizdo atkūrimas

  „CinemaPerfect HD“ – ryškesnis ir aiškesnis vaizdo atkūrimas

  „Philips CinemaPerfect HD“ procesorius siūlo naują ryškesnių ir aiškesnių vaizdų atkūrimo standartą. Šis išmanus procesorius sumažina triukšmą ir paryškina vaizdus – taip jums suteikiama aukštesnė vaizdo kokybė nei anksčiau. Vaizdo triukšmo sumažėjimas ir žymus patobulinimas sumažina triukšmą, sukuriamą, kai vaizdas yra suglaudintas MPEG formatu. Įdiegus patobulintą spalvų apdorojimo funkciją procesorius sukuria ryškius ir gilius vaizdus ekrane.

 • Tiesioginis 2D vaizdo konvertavimas į 3D – mėgaukitės tikroviškais vaizdais

  Tiesioginis 2D vaizdo konvertavimas į 3D – mėgaukitės tikroviškais vaizdais

  Mėgaukitės 3D filmų teikiamais maloniais pojūčiais savo namuose žiūrėdami 2D filmus. Tiesioginiam 3D konvertavimui naudojamos naujausios skaitmeninės technologijos, kurias pasitelkus analizuojamas 2D vaizdo turinys atskiriant pirmojo plano ir fone esančius objektus. Taip sukuriama tiksli objektų schema, pagal kurią įprastiniai 2D vaizdo formatai konvertuojami į nepakartojamus 3D vaizdus. Naudodami suderinamą 3D televizorių dabar galite mėgautis „Full HD“ 3D vaizdais.

 • Belaidžių galinių garsiakalbių parinktis tvarkingam patalpinimui

  Belaidžių galinių garsiakalbių parinktis tvarkingam patalpinimui

  Belaidžiai galiniai garsiakalbiai suteiks jums galimybę plėstis ir mobilumo išdėstant garsiakalbius. Sukurti naudojant trukdžius pašalinančią technologiją, belaidžiai garsiakalbiai užtikrina erdvinį garsą be vaizdą gadinančių laidų.

 • Internetinis radijas – mėgaukitės internetiniais radijo kanalais

  Internetinis radijas – mėgaukitės internetiniais radijo kanalais

  Internetinis radijas yra garso įrašus internetu transliuojanti paslauga. Kai kurios internetinės stotys yra susijusios su tradicinėmis (antžeminėmis) radijo stotimis ar tinklu, o kitos yra tik internetinės radijo stotys. Jos yra nepriklausomos, transliacija vyksta tik internetu. Klausydami internetinio radijo galite mėgautis prieiga prie internetinių radijo stočių būdami bet kurioje pasaulio vietoje ir klausytis įvairiausių žanrų muzikos, naujienų, sužinoti apie sportą ir pramogas ar prisijungti prie mėgstamiausių ar klausomiausių radijo stočių.

 • Automatinis kalibravimas sinchronizuoja garsiakalbius, sukurdamas tobulą akustiką

  Automatinis kalibravimas sinchronizuoja garsiakalbius, sukurdamas tobulą akustiką

  Dabar paprasta nustatyti savo naująjį „Philips“ namų kino teatrą optimaliai garso patirčiai. Vienu mygtuko paspaudimu nuotolinio valdymo pulte įkeliama išmani iš anksto nustatyta garso kalibravimo programinė įranga ir paskleidžiami bandomieji signalai į garsiakalbius. Šie signalai yra pagaunami, analizuojami automatinio kalibravimo mikrofonu ir atliekami reikalingi nustatymai, atsižvelgiant į atstumą tarp garsiakalbio ir klausymo pozicijos, taip pat garsumą ir garso signalo uždelstą atsaką iš kiekvieno garsiakalbio. Per 60 sek. garso potyris jūsų kambaryje yra sustiprinamas ir optimizuojamas.

 • Prijungimo stotelė skirta patogiai jūsų „iPod/iPhone“ turinio perklausai

  Prijungimo stotelė skirta patogiai jūsų „iPod/iPhone“ turinio perklausai

  Naudokitės savo „iPod/iPhone“ prijungimo stotelėmis ir mėgaukitės muzika „iPod“ ir „iPhone“ namų kino teatro sistemoje.

 • „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  Būsite sužavėti 3D filmais, žiūrėdami juos savo svetainėje per „Full HD“ 3D televizorių. „Active 3D“ naudoja naujausios kartos greitai persijungiančius ekranus ir sukuria tikrovišką gylį ir realybę maksimalia 1080x1920 HD skiriamąja geba. Žiūrint vaizdus pro specialius akinius su dešiniuoju ir kairiuoju lęšiais, kurie keičiantis vaizdams sinchroniškai atsidaro ir užsidaro, galima mėgautis HD 3D. Aukštos kokybės 3D filmai, rodomi per „Blu-ray“ – didelis aukštos kokybės turinio pasirinkimas. Be to, „Blue-ray“ perteikia nesuglaudintą erdvinį garsą suteikianti neįtikėtinai tikroviškus pojūčius.

 • Integruota „WiFi“ skirta mėgautis prijungta medija belaidžiu būdu

  Integruota „WiFi“ skirta mėgautis prijungta medija belaidžiu būdu

  Integruotos „WiFi“ dėka, paprasčiausiai prijungdami namų kino teatro sistemą tiesiogiai prie namų tinklo, galite išbandyti didžiulį populiarių internetinių paslaugų pasirinkimą. Taip pat galite mėgautis ir vienomis geriausių svetainių, siūlančių filmus, vaizdus, informacinį-pramoginį ir kitą turinį internete, kuris yra puikiai rodomas jūsų televizoriaus ekrane.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti