Namų kinas

  Namų kinas

  Klausykitės televizoriaus puikaus erdvinio garso

  Klausykitės puikaus erdvinio televizoriaus garso ir mėgaukitės „Blu-ray“ arba DVD diskų įrašais be trukdymų. Tai puikus televizoriaus priedas, kurį galima pritvirtinti ant sienos arba pastatyti ant stalo.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Klausykitės televizoriaus puikaus erdvinio garso

Sužavėti garsų

 • „DoubleBASS“ technologija pilnesniems ir gilesniems žemiems dažniams

  „DoubleBASS“ technologija pilnesniems ir gilesniems žemiems dažniams

  „DoubleBASS“ technologija užtikrina, kad girdėsite net giliausius žemus dažnius iš kompaktiško dydžio žemų dažnių kolonėlių. Ji sugauna žemus dažnius ir atkuria juos žemų dažnių kolonėlių diapazone ir perteikia garsą su daugiau dundėjimų ir lengvumo bei užtikrina bekompromisę klausymosi patirtį.

 • „Dolby Digital“ ir DTS puikiam erdviniam garsui

  „Dolby Digital“ ir DTS puikiam erdviniam garsui

  Išnaudokite visus skaitmeninės muzikos ir filmų privalumus. Net stereo muzikos įrašai puikiai skamba, nes „Dolby Digital“ ir DTS erdvinis garsas patobulina skaitmeninę muziką ir vaizdus, todėl jūs išties pasineriate į savo namų kino garsiakalbių erdvinį garsą.

 • Sukurtas apsaugoti nuo dulkių kaupimosi ir sumažinti garso iškraipymą

  Sukurtas apsaugoti nuo dulkių kaupimosi ir sumažinti garso iškraipymą

  Speciali dulkėms atspari akyta medžiaga apsaugo garsiakalbius nuo bet kokių nešvarumų, galinčių paveikti garso sklidimą.

 • Lankstus patalpinimas ant sienos, stalo ar stovo

  Lankstus patalpinimas ant sienos, stalo ar stovo

  Mėgaukitės šios namų kino sistemos universalumu, kuris leidžia patalpinti prietaisą kur tik norite. Produktas visada puikiai atrodo ant televizoriaus stovo, stalo ar sienos ir tinkamai funkcionuoja. Taigi, galite visiškai kontroliuoti, kaip atrodo jūsų namai ir mėgautis neįtikėtinu namų kino teatro pojūčiu.

 • Lengvai prijunkite savo prietaisus sustiprintam televizoriaus žiūrėjimo potyriui

  Lengvai prijunkite savo prietaisus sustiprintam televizoriaus žiūrėjimo potyriui

  Geriau skamba ne tik televizijos transliacijos, bet ir visi prietaisai, sujungti su jūsų televizoriumi, – ir neįtikėtinai puikiai. Sukurtas taip, kad galėtumėte mėgautis pramogomis be jokių rūpesčių, todėl prijungiamas vienu judesiu. Visais prietaisais, sujungtais su namų kino sistema, galite mėgautis savo televizoriuje – perteikiami gyvi, aiškūs ir sodrūs tonai klausantis nuostabios muzikos ir žiūrint kino filmus.

 • „MP3 Link“ groja muziką iš nešiojamų medijos grotuvų

  „MP3 Link“ groja muziką iš nešiojamų medijos grotuvų

  „MP3 Link“ leidžia atkurti MP3 bylas tiesiai iš jūsų nešiojamo medijos grotuvo jūsų namų kino teatro sistemoje. Paprasčiausiai prijunkite savo nešiojamą MP3 grotuvą prie integruoto „MP3 Link“ lizdo ir mėgaukitės savo MP3 muzika puikia garso kokybe, kurią suteikia „Philips“ namų kino teatro sistema. „MP3 Link“ atskraidina muzikos garsus į jūsų svetainę.

 • Išlenktas „SoundBar“ dizainas platesniam garso sklidimui

  Išlenktas „SoundBar“ dizainas platesniam garso sklidimui
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti