DVD namų kino sistema

  DVD namų kino sistema

  Pasinerkite į garsų jūrą

  Ši nepaprastai plona sistema, kurioje įdiegta „Ambisound“ technologija ir kuri turi vos du garsiakalbius, atkuria visa apimantį 5.1 kanalų erdvinį garsą bet kuriame kambaryje. Ji garantuoja puikią garso ir vaizdo kokybę; gali būti tvirtinama ir ant sienos; puikiai atrodo bet kokiuose namuose.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Pasinerkite į garsų jūrą

su „Ambisound“

 • „Ambisound“ 5.1 kanalų erdvinis garsas iš mažiau garsiakalbių

  „Ambisound“ 5.1 kanalų erdvinis garsas iš mažiau garsiakalbių

  „Ambisound“ technologija sukuria apsupantį daugiakanalį erdvinį garsą iš keleto garsiakalbių. Ji perteikia įtraukiantį 5.1 garsą nepriklausomai nuo sėdėjimo padėties, kambario formos ar dydžio ir be gremėzdiškų garsiakalbių ar laidų. Sujungus psichoakustikos reiškinių efektą, masyvų apdorojimą ir tiksliai išlenktą pagrindinį įrenginį, „Ambisound“ perteikia daugiau garso iš kelių garsiakalbių.

 • „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  Universalioji magistralė arba USB – tai protokolo standartas, kuris naudojamas kompiuteriams, periferiniams įrenginiams ir buitiniams elektronikos prietaisams patogiai susieti. „Hi-Speed USB“ įrenginiai gali pasiekti iki 480 Mbps duomenų perdavimo greitį (ankstesniuose USB įrenginiuose buvo pasiekiamas 12 Mbps). Jei naudosite „Hi-Speed USB 2.0“ jungtį, viskas, ką turėsite padaryti, – prijungti USB įrenginį, pasirinkti filmą, muziką ar nuotrauką ir šį turinį paleisti.

 • „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl muzika iš CD disko galėsite mėgautis be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.

 • HDMI 1080p pagerina vaizdą, suteikiant aukštos raiškos standartą

  HDMI 1080p pagerina vaizdą, suteikiant aukštos raiškos standartą

  HDMI 1080p patobulinimas perteikia krištolo skaidrumo vaizdus. Standartinės raiškos filmais galima mėgautis ypač aukštos raiškos skiriamąja geba - perteikiant daugiau detalių ir tikroviškesnius vaizdus. Progresyvus skenavimas (žymimas „p“ - „1080p“) pašalina linijas televizoriaus ekrane ir užtikrina itin aiškius vaizdus. Be to, HDMI sukuria tiesioginę skaitmeninę jungtį, kuri perteikia nesuglaudintus skaitmeninius aukštos raiškos vaizdus ir skaitmeninius daugiakanalius garsus, nekeičiant jų analogiškais ir perteikiant puikią vaizdo ir garso kokybę be jokio triukšmo.

 • „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  „EasyLink“ padeda valdyti kelis prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu. Jis naudoja HDMI CEC industrinio standarto protokolą, dalinantis prietaisų funkcionalumu per HDMI laidą. Vienu mygtuko paspaudimu galite valdyti visą prijungtą HDMI CEC įrangą vienu metu. Dabar galite lengvai valdyti tokias funkcijas kaip „Budėjimo režimas“ ir „Leisti“.

 • „MP3 Link“ groja muziką iš nešiojamų medijos grotuvų

  „MP3 Link“ groja muziką iš nešiojamų medijos grotuvų

  „MP3 Link“ leidžia atkurti MP3 bylas tiesiai iš jūsų nešiojamo medijos grotuvo jūsų namų kino teatro sistemoje. Paprasčiausiai prijunkite savo nešiojamą MP3 grotuvą prie integruoto „MP3 Link“ lizdo ir mėgaukitės savo MP3 muzika puikia garso kokybe, kurią suteikia „Philips“ namų kino teatro sistema. „MP3 Link“ atskraidina muzikos garsus į jūsų svetainę.

 • Modernus dizainas, derantis prie bet kurio plokščiaekranio televizoriaus

  Modernus dizainas, derantis prie bet kurio plokščiaekranio televizoriaus

  Moderniausia technologija, apgaubta elegancija ir stiliumi – ši namų kino sistema bet kuriai svetainei suteiks modernumo ir klasiškumo tonų. Ši sistema tokio pat dizaino ir apdailos kaip „Philips“ plokščiaekraniai televizoriai (žinoma, tiks ir prie bet kurio kito televizoriaus) – galėsite ją pritaikyti prie savo televizoriaus, namų interjero ir gyvenimo būdo.

 • Paprasta pritvirtinti prie sienos arba pastatyti ant staliuko

  Paprasta pritvirtinti prie sienos arba pastatyti ant staliuko

  Nepaisant modernaus dizaino ir inžinerinių savybių, dėl kurių atkuriamas aukščiausios kokybės garsas, šią namų kino sistemą nepaprastai lengva įrengti – yra vos keli laidai, kuriuos prijungsite intuityviai. Nesvarbu, sistemą pastatysite ant staliuko ar pritvirtinsite ant sienos, ją įrengti galėsite ten, kur jums patinka – taigi lengvai pritaikysite prie savo namų ir gyvenimo būdo.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti