2,1 namų kinas

  2,1 namų kinas

  „Crystal Clear Sound“ filmų ir muzikos garsas

  Šis nauja „Philips SoundHub“ namų kino sistema HTS7202 su 3D „Blu-ray“ atkuria itin aiškų ir įspūdingą erdvinį garsą. Pradėkite mėgautis kiekvienu mėgstamų filmų ir muzikos garsu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

2,1 namų kinas

3D „Blu-ray“, jungtis prie „iPod/iPhone“ HTS7202/12 Surasti panašius produktus

„Crystal Clear Sound“ filmų ir muzikos garsas

Sužavėti garsų

 • Švelnūs aukštų tonų stiprintuvai tyram garsui ir balso aiškumui

  Švelnūs aukštų tonų stiprintuvai tyram garsui ir balso aiškumui

  Švelnūs aukštų tonų stiprintuvai atkuria aiškius aukštus ir vidutinius dažnius, kurie padidina bendrą garsiakalbių garso aiškumą.

 • Aukščiausios kokybės D klasės stiprintuvas išsaugo kiekvieną garso detalę

  Aukščiausios kokybės D klasės stiprintuvas išsaugo kiekvieną garso detalę

  Patentuoti „Philips“ aukščiausios kokybės D klasės stiprintuvai yra skirti išsaugoti pradinį garso šaltinį didesniam garso signalo tikslumui išgauti. Jie padeda akustinėms muzikos ir filmų detalėms sklisti taip, kaip atlikėjas ar režisierius sugalvojo.

 • Virtualus erdvinis garsas tikroviškesniam filmo potyriui

  Virtualus erdvinis garsas tikroviškesniam filmo potyriui

  Virtualus „Philips“ erdvinis garsas sukuria sodrų ir įtraukiantį garsą mažiau nei penkiose garsiakalbių sistemose. Itin pažangūs erdviniai algoritmai tiksliai atkartoja garsines savybes, kurios atsiranda idealioje 5.1 kanalo aplinkoje. Bet koks aukštos kokybės stereo šaltinis virsta tikrovišku daugiakanaliu erdviniu garsu. Nereikia jokių papildomų garsiakalbių, jų stovų ar laidų, kad galėtumėte mėgautis namus pripildančiais garsais.

 • „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  Būsite sužavėti 3D filmais, žiūrėdami juos savo svetainėje per „Full HD“ 3D televizorių. „Active 3D“ naudoja naujausios kartos greitai persijungiančius ekranus ir sukuria tikrovišką gylį ir realybę maksimalia 1080x1920 HD skiriamąja geba. Žiūrint vaizdus pro specialius akinius su dešiniuoju ir kairiuoju lęšiais, kurie keičiantis vaizdams sinchroniškai atsidaro ir užsidaro, galima mėgautis HD 3D. Aukštos kokybės 3D filmai, rodomi per „Blu-ray“ – didelis aukštos kokybės turinio pasirinkimas. Be to, „Blue-ray“ perteikia nesuglaudintą erdvinį garsą suteikianti neįtikėtinai tikroviškus pojūčius.

 • Naudodami „Smart TV“, galite mėgautis paslaugomis internete ir naudotis multimedija per televizorių

  Naudodami „Smart TV“, galite mėgautis paslaugomis internete ir naudotis multimedija per televizorių

  „Philips“ namų kino sistemos su „Smart TV“ suteikia daugybę puikių galimybių, įskaitant „Net TV“, „DLNA“ ir „MyRemote“. „Net TV“ pateikia daug interneto informacijos ir pramogų į jūsų televizorių. Paprasčiausiai pasirinkite „Net TV“ iš pagrindinio meniu ir pradėkite naršyti ieškodami paslaugų, pvz., vaizdo įrašų parduotuvės* su naujausiais filmais HD formatu ir „Catch-up TV“. „DLNA“ leis pasiekti nuotraukas, muziką ir filmus, įrašytus kompiuteryje, patogiai sėdint ant savo sofos. Negalite rasti nuotolinio valdymo pulto? Paprasčiausiai valdykite namų kino sistemą savo išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu, naudodami „Philips MyRemote“ programą.

 • Prijungimo stotelė skirta patogiai jūsų „iPod/iPhone“ turinio perklausai

  Prijungimo stotelė skirta patogiai jūsų „iPod/iPhone“ turinio perklausai

  Naudokitės savo „iPod/iPhone“ prijungimo stotelėmis ir mėgaukitės muzika „iPod“ ir „iPhone“ namų kino teatro sistemoje.

 • „Crystal Clear Sound“ technologija ypatingai aiškiam ir sodriam garsui

  „Crystal Clear Sound“ technologija ypatingai aiškiam ir sodriam garsui

  Dabar, naudodamiesi „Crystal Clear Sound“ technologija, galėsite išskirti ir įvertinti kiekvieną garso detalę tokią, kokia ji buvo sukurta atlikėjo ar režisieriaus! „Crystal Clear Sound“ atkuria garso šaltinį – nesvarbu, ar tai būtų veiksmo filmas, ar miuziklas, ar gyvas spektaklis – viskas tiksliai ir be jokių iškraipymų. „Philips“ namų kino sistemos su „Crystal Clear Sound“ technologija iki minimumo apdoroja garsą ir išsaugo pradinio garso skaidrumą. Dėl to perteikiamas garsas yra tikslesnis.

 • Pridėtas WiFi priedas, kad galėtumėte mėgautis prijungta medija

  Pridėtas WiFi priedas, kad galėtumėte mėgautis prijungta medija
Žiūrėti visas specifikacijas
 • Namų kinas gali būti suderinamas ir su visais kitais „Philips“ televizoriais.
 • Norėdami įsitikinti, kad Video pagal pareikalavimą parduotuvė yra jūsų šalyje, prašome apsilankyti www.philips.com/blu-ray.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti