5.1 namų kinas

  HDMI

  5.1 namų kinas

  Mėgaukitės kino galia savo namuose

  Naudodamiesi šia sistema matysite didelės raiškos vaizdus ir klausysitės erdvinio garso, sklindančio iš stilingo įrenginio su aukštos kokybės aliuminio apdaila. Iš garsiakalbių einantis aukštos kokybės erdvinis garsas sukurs kino teatro įspūdį. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Mėgaukitės kino galia savo namuose

naudodamiesi „Blu-ray“ diskų įrašo perklausos funkcija

 • „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD – itin tikslus erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD – itin tikslus erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD“ ir „DTS-HD Master Audio Essential“ tvarkyklė perteikia tikslų garsą iš jūsų „Blu-ray“ diskų. Atkuriamas pagrindinės studijos garsas yra virtualiai nepastebimas, todėl girdite tai, ką kompozitoriai ir sukūrė. „Dolby TrueHD“ ir „DTS-HD Master Audio Essential“ papildo jūsų aukštos raiškos pramogų potyrius.

 • „DoubleBASS“ technologija pilnesniems ir gilesniems žemiems dažniams

  „DoubleBASS“ technologija pilnesniems ir gilesniems žemiems dažniams

  „DoubleBASS“ technologija užtikrina, kad girdėsite net giliausius žemus dažnius iš kompaktiško dydžio žemų dažnių kolonėlių. Ji sugauna žemus dažnius ir atkuria juos žemų dažnių kolonėlių diapazone ir perteikia garsą su daugiau dundėjimų ir lengvumo bei užtikrina bekompromisę klausymosi patirtį.

 • „Blu-ray“ diskų įrašų atkūrimas – ryškūs vaizdai „Full HD 1080p“ formatu

  „Blu-ray“ diskų įrašų atkūrimas – ryškūs vaizdai „Full HD 1080p“ formatu

  „Blu-ray“ diskuose pakanka vietos didelės raiškos duomenims saugoti, įskaitant 1920 x 1080 skiriamosios gebos vaizdus, t. y. „Full HD“ vaizdus. Filmų scenos atgyja – aiški kiekviena detalė, judesiai sklandūs, o vaizdas nepakartojamai švarus. „Blu-ray“ suteikia galimybę mėgautis ir nepriekaištinga erdvinio garso kokybe – pojūčiai taps neįtikėtinai realistiški. Didelė „Blu-ray“ diskų talpa suteikia galimybę naudotis integruotomis interaktyviomis funkcijomis. Sklandus naršymas atkūrimo metu ir kitos nepakartojamos funkcijos, pavyzdžiui, iškylantieji meniu, suteikia naujovišką išvaizdą namų pramogų sistemai.

 • Švelnūs aukštų tonų stiprintuvai tyram garsui ir balso aiškumui

  Švelnūs aukštų tonų stiprintuvai tyram garsui ir balso aiškumui

  Švelnūs aukštų tonų stiprintuvai atkuria aiškius aukštus ir vidutinius dažnius, kurie padidina bendrą garsiakalbių garso aiškumą.

 • „BD-Live“* (2.0 profilis) – mėgaukitės papildomu „Blu-ray“ interneto turiniu

  „BD-Live“* (2.0 profilis) – mėgaukitės papildomu „Blu-ray“ interneto turiniu

  „BD-Live“ dar plačiau atveria duris į didelės raiškos pasaulį. Gaukite naujausią turinį vos prijungę „Blu-ray“ diskų grotuvą prie interneto. Nepakartojamas naujas turinys, pavyzdžiui, išskirtinis atsisiunčiamas turinys, tiesiogiai vykstantys renginiai, pokalbiai, žaidimai ir interneto parduotuvė – visa tai jau laukia jūsų. Pasinerkite į didelės raiškos „Blu-ray“ diskų atkūrimo ir „BD-Live“ pasaulį.

 • „Clear Voice“ geriau išryškina vokalą filmuose ir muzikoje

  „Clear Voice“ geriau išryškina vokalą filmuose ir muzikoje

  Kritiniais momentais dažnai neišgirstame svarbaus pokalbio arba dainos žodžių. Atsukinėjant DVD diską susitrukdo pramoga, o paprasčiausiai ignoruodami, kas praleista, negalėsite visiškai mėgautis turiniu. „Clear Voice“ yra naujoviška garso technologija, kuri itin pagerina balso suprantamumą tiek kalbant, tiek dainuojant. Ji užtikrins, kad girdėsite kiekvieną žodį, todėl galėsite maksimaliai mėgautis žiūrimu turiniu.

 • „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  Naudodami „EasyLink“ galite valdyti kelis prietaisus, (DVD grotuvą, „Blu-ray“ grotuvą, „SoundBar“ garsiakalbius, namų kiną ir televizorių) vienu nuotolinio valdymo pultu. Jis naudoja HDMI CEC industrinio standarto protokolą, dalinantis prietaisų funkcionalumu per HDMI laidą. Vienu mygtuko paspaudimu galite valdyti visą prijungtą HDMI CEC įrangą vienu metu. Dabar galite lengvai valdyti tokias funkcijas kaip budėjimo režimas ir atkūrimas.

 • „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  Universalioji magistralė arba USB – tai protokolo standartas, kuris naudojamas kompiuteriams, periferiniams įrenginiams ir buitiniams elektronikos prietaisams patogiai susieti. „Hi-Speed USB“ įrenginiai gali pasiekti iki 480 Mbps duomenų perdavimo greitį (ankstesniuose USB įrenginiuose buvo pasiekiamas 12 Mbps). Jei naudosite „Hi-Speed USB 2.0“ jungtį, viskas, ką turėsite padaryti, – prijungti USB įrenginį, pasirinkti filmą, muziką ar nuotrauką ir šį turinį paleisti.

 • „Energy Star“ – energijos taupymas ir mažos energijos sąnaudos

  „Energy Star“ – energijos taupymas ir mažos energijos sąnaudos

  „Energy Star“ pažymėti buitiniai elektros prietaisai yra pagaminti taip, kad naudoja mažiau energijos, taupo jūsų pinigus ir mažina aplinkos taršą. Faktiškai, budėjimo režimu „Energy Star“ atitinkantys produktai suvartoja mažiau nei 1 vatą energijos. Kaip „Energy Star“ partneris, „Philips“ kuria produktus, kurie atitinka „Energy Star“ energijos efektyvumo gaires. Tai pasiekta, nes buvo gautos mažos budėjimo režimo energijos sąnaudos įdiegus naujos konstrukcijos budėjimo režimo grandinę ir griežtai parenkant komponentus, pagamintus iš itin efektyvių medžiagų.

 • „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl muzika iš CD disko galėsite mėgautis be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.

 • Modernus skaitmeninis stiprintuvas atkuria aiškų ir galingą garsą

  Modernus skaitmeninis stiprintuvas atkuria aiškų ir galingą garsą
 • Stilinga konstrukcija su aliuminio apdaila ir stikliniais stovais

  Stilinga konstrukcija su aliuminio apdaila ir stikliniais stovais
 • Pridedamas HDMI laidas

  Pridedamas HDMI laidas
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti