Namų kinas

  HDMI

  Namų kinas

  Puikiausias garsas be jokių nepatogumų

  Panirkite į kino salės kokybės daugiakanalį erdvinį garsą be aplink jus išdėstytų garsiakalbių ir nuvestų laidų. „Philips SoundBar“ su „Ambisound“ yra universali namų kino sistema, įskaitant DVD ir CD įrašų perklausą, viename įrenginyje. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Puikiausias garsas be jokių nepatogumų

Sukurkite kino atmosferą savo namuose

 • „Ambisound“ technologija erdvinis garsas atkuriamas keliais garsiakalbiais

  „Ambisound“ technologija erdvinis garsas atkuriamas keliais garsiakalbiais

  „Ambisound“ technologija sukuria apsupantį daugiakanalį erdvinį garsą iš keleto garsiakalbių. Ji perteikia įtraukiantį 5.1 garsą nepriklausomai nuo sėdėjimo padėties, kambario formos ar dydžio ir be gremėzdiškų garsiakalbių ar laidų. Sujungus psichoakustikos reiškinių efektą, masyvų apdorojimą ir tiksliai išlenktą pagrindinį įrenginį, „Ambisound“ perteikia daugiau garso iš kelių garsiakalbių.

 • „Faroudja DCDi“ – itin ryškus aukštos kokybės vaizdas

  „Faroudja DCDi“ – itin ryškus aukštos kokybės vaizdas

  Mėgaukitės neįtikėtinai aiškiu aukštos kokybės vaizdu progresinės skleistinės televizoriuje su „Faroudja DCDi“ funkcija. Ši funkcija pašalina nelygius kraštus, kurie pasirodo žiūrint pakaitinės skleistinės vaizdus, ypač veiksmo scenose, todėl galite mėgautis natūraliai atrodančiomis scenomis. Perkelkite žiūrėjimo pojūčius į kitą lygmenį su aiškesniais ir sklandesniais vaizdais

 • „DoubleBASS“ technologija pilnesniems ir gilesniems žemiems dažniams

  „DoubleBASS“ technologija pilnesniems ir gilesniems žemiems dažniams

  „DoubleBASS“ technologija užtikrina, kad girdėsite net giliausius žemus dažnius iš kompaktiško dydžio žemų dažnių kolonėlių. Ji sugauna žemus dažnius ir atkuria juos žemų dažnių kolonėlių diapazone ir perteikia garsą su daugiau dundėjimų ir lengvumo bei užtikrina bekompromisę klausymosi patirtį.

 • „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl muzika iš CD disko galėsite mėgautis be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.

 • „Clear Voice“ geriau išryškina vokalą filmuose ir muzikoje

  „Clear Voice“ geriau išryškina vokalą filmuose ir muzikoje

  Kritiniais momentais dažnai neišgirstame svarbaus pokalbio arba dainos žodžių. Atsukinėjant DVD diską susitrukdo pramoga, o paprasčiausiai ignoruodami, kas praleista, negalėsite visiškai mėgautis turiniu. „Clear Voice“ yra naujoviška garso technologija, kuri itin pagerina balso suprantamumą tiek kalbant, tiek dainuojant. Ji užtikrins, kad girdėsite kiekvieną žodį, todėl galėsite maksimaliai mėgautis žiūrimu turiniu.

 • Lankstus patalpinimas ant sienos, stalo ar stovo

  Lankstus patalpinimas ant sienos, stalo ar stovo

  Mėgaukitės šios namų kino sistemos universalumu, kuris leidžia patalpinti prietaisą kur tik norite. Produktas visada puikiai atrodo ant televizoriaus stovo, stalo ar sienos ir tinkamai funkcionuoja. Taigi, galite visiškai kontroliuoti, kaip atrodo jūsų namai ir mėgautis neįtikėtinu namų kino teatro pojūčiu.

 • Paprastas įrengimas naudojant tik tris jungiamuosius laidus

  Paprastas įrengimas naudojant tik tris jungiamuosius laidus

  Prijunkite tik tris laidus ir jūsų namų kino sistema paruošta pateikti puikius garso pojūčius. Šalia subtilios konstrukcijos, kuri perteikia puikiausią erdvinį garsą, šis namų kinas yra ypač lengvai įrengiamas. Tiek ant sienos, tiek ant televizoriaus stovo ar stalo, jis patogiai tilps, kur tik norite, itin lengvai prisitaikydamas prie jūsų namų interjero ir gyvenimo stiliaus.

 • „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  Naudodami „EasyLink“ galite valdyti kelis prietaisus, (DVD grotuvą, „Blu-ray“ grotuvą, „SoundBar“ garsiakalbius, namų kiną ir televizorių) vienu nuotolinio valdymo pultu. Jis naudoja HDMI CEC industrinio standarto protokolą, dalinantis prietaisų funkcionalumu per HDMI laidą. Vienu mygtuko paspaudimu galite valdyti visą prijungtą HDMI CEC įrangą vienu metu. Dabar galite lengvai valdyti tokias funkcijas kaip budėjimo režimas ir atkūrimas.

 • „Touch panel“ intuityviai perklausai ir garsumo reguliavimui

  „Touch panel“ intuityviai perklausai ir garsumo reguliavimui

  Intuityvus „Touch panel“ reguliavimas leidžia reguliuoti garsą ir kitas perklausos parinktis, paprasčiausiai paspaudžiant jutiklinius mygtukus priekinėje panelėje.

 • Prijunkite „iPod“ ir atkurkite mediją naudodami ekrano valdiklius

  Prijunkite „iPod“ ir atkurkite mediją naudodami ekrano valdiklius

  Su namų kino sistema gausite prijungimo stotelę, kurią naudodami galėsite leisti „iPod“ saugomus filmus, muziką ir nuotraukas. Be to, valdyti „iPod“ ir naršyti po jo turinį galėsite televizoriaus ekrane – viską galėsite atlikti namų kino sistemos valdymo pultu. Prijungimo stotelė suteikia galimybę mobiliąsias pramogas perkelti į namų kino sistemą – labai patogu ir lengva naudoti.

 • Mėgaukitės CD ir DVD filmais ir muzika

  Mėgaukitės CD ir DVD filmais ir muzika
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti