5.1 namų kinas

  5.1 namų kinas

  Sužavėti garsų

  Mėgaukitės kino salės pojūčiais naudodamiesi „Philips“ namų kino sistema – nesvarbu, kurioje kambario vietoje esate. „360Sound“ garsiakalbiai skleidžia garsą į priekį ir šonus, tolygiai užpildydami kambarį erdviniu garsu, – visai kaip kino salėje. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Sužavėti garsų

Erdvinis garsas iš visų krypčių - kaip kine

 • „360Sound“ sistema garsu užpildo kiekvieną jūsų kambario kampą

  „360Sound“ sistema garsu užpildo kiekvieną jūsų kambario kampą

  Visai kitoks nei įprastas 5.1 namų kino teatras, „360Sound“ yra unikaliai sukurtas su trimis tvarkyklėmis kiekviename satelitiniame garsiakalbyje – viena iš priekio ir dvi šone, kurios yra išlenktos siekiant suprojektuoti įtraukiantį garsą aplink jus. Be dipolių principo, „Philips“ naudoja patentuotą algoritmą, siekiant padidinti apgaubiančio garso efektą. Su integruotais aukščiausios kokybės akustiniais komponentais, tokiais kaip švelnūs aukštų tonų stiprintuvai, neodimio magnetai ir skaitmeninis D klasės stiprintuvas, „360Sound“ perteikia išskirtinį garsą iš visų kampų - suteikdama jums tikro kino potyrį namuose.

 • „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  Būsite sužavėti 3D filmais, žiūrėdami juos savo svetainėje per „Full HD“ 3D televizorių. „Active 3D“ naudoja naujausios kartos greitai persijungiančius ekranus ir sukuria tikrovišką gylį ir realybę maksimalia 1080x1920 HD skiriamąja geba. Žiūrint vaizdus pro specialius akinius su dešiniuoju ir kairiuoju lęšiais, kurie keičiantis vaizdams sinchroniškai atsidaro ir užsidaro, galima mėgautis HD 3D. Aukštos kokybės 3D filmai, rodomi per „Blu-ray“ – didelis aukštos kokybės turinio pasirinkimas. Be to, „Blue-ray“ perteikia nesuglaudintą erdvinį garsą suteikianti neįtikėtinai tikroviškus pojūčius.

 • Automatinis kalibravimas sinchronizuoja garsiakalbius, sukurdamas tobulą akustiką

  Automatinis kalibravimas sinchronizuoja garsiakalbius, sukurdamas tobulą akustiką

  Dabar paprasta nustatyti savo naująjį „Philips“ namų kino teatrą optimaliai garso patirčiai. Vienu mygtuko paspaudimu nuotolinio valdymo pulte įkeliama išmani iš anksto nustatyta garso kalibravimo programinė įranga ir paskleidžiami bandomieji signalai į garsiakalbius. Šie signalai yra pagaunami, analizuojami automatinio kalibravimo mikrofonu ir atliekami reikalingi nustatymai, atsižvelgiant į atstumą tarp garsiakalbio ir klausymo pozicijos, taip pat garsumą ir garso signalo uždelstą atsaką iš kiekvieno garsiakalbio. Per 60 sek. garso potyris jūsų kambaryje yra sustiprinamas ir optimizuojamas.

 • „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD – itin tikslus erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD – itin tikslus erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD“ ir „DTS-HD Master Audio Essential“ tvarkyklė perteikia tikslų garsą iš jūsų „Blu-ray“ diskų. Atkuriamas pagrindinės studijos garsas yra virtualiai nepastebimas, todėl girdite tai, ką kompozitoriai ir sukūrė. „Dolby TrueHD“ ir „DTS-HD Master Audio Essential“ papildo jūsų aukštos raiškos pramogų potyrius.

 • Integruota „WiFi“ su „Net TV“ skirta mėgautis medija ir video pagal pareikalavimą

  Integruota „WiFi“ su „Net TV“ skirta mėgautis medija ir video pagal pareikalavimą

  Integruotos „WiFi“ dėka, paprasčiausiai prijungdami namų kino teatro sistemą tiesiogiai prie namų tinklo, galite išbandyti didžiulį populiarių internetinių paslaugų su „Net TV“ pasirinkimą bet kuriuo metu. Su „Net TV“ taip pat galite mėgautis ir vienomis geriausių svetainių, siūlančių filmus, vaizdus, informacinį-pramoginį ir kitą turinį internete, kuris yra puikiai rodomas jūsų televizoriaus ekrane. Be to, galite išsinuomoti ar nusipirkti SD ir HD filmų, TV šou ir muzikos vos per kelias mintutes naudodamiesi „Net TV“ video pagal pareikalavimą paslaugomis.

 • Prijungimo stotelė skirta patogiai jūsų „iPod/iPhone“ turinio perklausai

  Prijungimo stotelė skirta patogiai jūsų „iPod/iPhone“ turinio perklausai

  Naudokitės savo „iPod/iPhone“ prijungimo stotelėmis ir mėgaukitės muzika „iPod“ ir „iPhone“ namų kino teatro sistemoje.

 • Sklandžiai veikia su „Multi-view“ funkcija „Philips Cinema 21:9 “ televizoriuje

  Sklandžiai veikia su „Multi-view“ funkcija „Philips Cinema 21:9 “ televizoriuje

  Sklandžiai veikia su „Multi-view“ funkcija „Philips Cinema 21:9 “ televizoriuje, todėl jūs visada žiūrėdami televizorių galite sužinoti naujienas. Atverdami keletą langų vienu metu, galite žiūrėti namų kino teatro turinį kartu su televizija aiškiai išdėstytame ekrane. Internetinių paslaugų, tokių kaip „Net TV“, langas gali būti atidarytas šalia televizoriaus. Mažas ekranas gali lengvai keistis su jūsų pagrindine veikla, todėl galite viską kontroliuoti.

 • Ikoniški ir kompaktiški garsiakalbiai padidina namų erdvę

  Ikoniški ir kompaktiški garsiakalbiai padidina namų erdvę
 • Puikiai dera su „Cinema 21:9“ televizoriumi dėl preciziškai juodo aliuminio

  Sustiprinkite savo namų kino keliamus pojūčius žiūrėdami „Philips Cinema 21:9“ preciziškai juodo aliuminio korpuso televizorių. Tegu kiekviena naktis būna premjera su unikaliu deriniu: šis puikus televizorius leidžia filmus 21:9 formatu, tokiu, kokie jie ir turėtų būti žiūrimi, ir sustiprina filmų keliamus pojūčius – žiūrėkite šį ypač platų televizorių, išsiskiriantį „Perfect Pixel HD“ varikliu bei „LED Pro“. Daugiau informacijos apie šį puikų gaminį teiraukitės jau šiandien!

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti