1
„Philips Sonicare AirFloss“

Sonicare

Philips Sonicare AirFloss Ultra

Tarpdančių antgaliai

  Philips Sonicare AirFloss Ultra

  Tarpdančių antgaliai

  Užtikrintai sveikesnės dantenos per 2 savaites*

  Nenuosekliai naudojantiems tarpdančių siūlą „AirFloss Ultra“ antgaliai – lengviausias būdas veiksmingai išvalyti tarpdančius. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Užtikrintai sveikesnės dantenos per 2 savaites*

Sukurta nenuosekliai naudojantiems tarpdančių siūlą

 • Pašalina iki 99,9 % apnašų***

  Pašalina iki 99,9 % apnašų***

  Gydomose zonose pašalina iki 99,9 % apnašų.***

 • Oro ir mikrolašelių technologija

  Oro ir mikrolašelių technologija

  Kliniškai patvirtinti rezultatai gauti pritaikius unikalią technologiją, kai naudojant orą ir burnos skalavimo skystį arba vandenį švelniai išvalomi tarpdančiai ir sritis prie dantenų.

 • Lengvas būdas išsiugdyti sveiką įprotį

  Lengvas būdas išsiugdyti sveiką įprotį

  Interproksimalinis valymas labai svarbus visos burnos sveikatai. Naudodami „AirFloss“ lengvai išvalysite giliose tarpdantėse esančias sritis ir išsiugdysite sveiką įprotį.

 • Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad tai taip pat veiksminga kaip ir tarpdančių siūlas, o jūs galėsite džiaugtis sveikomis dantenomis**

  Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad tai taip pat veiksminga kaip ir tarpdančių siūlas, o jūs galėsite džiaugtis sveikomis dantenomis**

  Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad naudojant „Philips Sonicare AirFloss Pro/Ultra“ dantenos yra sveikesnės, kaip ir naudojant tarpdančių siūlą.** Sveikesnės dantenos per dvi savaites.

 • Padeda išvengti ertmių tarpdantėse

  Padeda išvengti ertmių tarpdantėse

  Su „Philips Sonicare AirFloss Pro/Ultra“ antgaliu švelniai išvalysite apnašas, kurių nepasiekėte šepetėliu, todėl tarpdančiuose nesiformuos ertmės.

 • Efektyvus antgalis

  Efektyvus antgalis

  Naujasis „Airfloss Pro/Ultra“ antgalis valo dar stipresniu oro ir mikrolašelių srautu, todėl jis yra itin efektyvus ir ekonomiškas.

 • Pritaikomi trijų pliūpsnių nustatymai

  Pritaikomi trijų pliūpsnių nustatymai

  „AirFloss Pro/Ultra“ antgalio purškimo galingumą galite reguliuoti taip, kaip jums patinka. Galite rinktis, kad spustelėjus įjungimo mygtuką būtų purškiama vieną, du arba tris kartus.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • * pacientai, turintys nedidelį arba vidutinį dantenų uždegimą, naudojo kartu su įprastu dantų šepetėliu ir antibakteriniu burnos skalavimo skysčiu; „AirFloss“ skirtas žmonėms, kurie tarpdančius valo nereguliariai, įprasti prie kasdienės tarpdančių valymo procedūros. Daugiau informacijos rasite palaikymo skirtuke, klausimuose ir atsakymuose.
 • * * Tyrimas atliktas laboratorijoje, individualūs rezultatai gali skirtis.
 • arba sugrąžinsime pinigus

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti