1
„Philips Sonicare AirFloss“

Sonicare

Philips Sonicare

„AirFloss Pro/Ultra“ – tarpdančių valymo prietaisas

  Philips Sonicare

  „AirFloss Pro/Ultra“ – tarpdančių valymo prietaisas

  Užtikrintai sveikesnės dantenos per 2 savaites*

  Nenuosekliai naudojantiems tarpdančių siūlą „AirFloss Pro/Ultra“**** antgalis – lengviausias būdas veiksmingai išvalyti tarpdančius. „AirFloss Pro/Ultra“ gali būti naudojamas su burnos skalavimo skysčiu arba vandeniu; klinikiniais tyrimais įrodyta, kad jis veiksmingai išvalo tarpdančius ir pagerina dantenų sveikatą.** Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Sonicare „AirFloss Pro/Ultra“ – tarpdančių valymo prietaisas

su 1 antgaliu HX8331/01 Surasti panašius produktus

Užtikrintai sveikesnės dantenos per 2 savaites*

Sukurta nenuosekliai naudojantiems tarpdančių siūlą

 • Pašalina iki 99,9 % apnašų***

  Pašalina iki 99,9 % apnašų***

  Gydomose zonose pašalina iki 99,9 % apnašų.***

 • Oro ir mikrolašelių technologija

  Oro ir mikrolašelių technologija

  Kliniškai patvirtinti rezultatai gauti pritaikius unikalią technologiją, kai naudojant orą ir burnos skalavimo skystį arba vandenį švelniai išvalomi tarpdančiai ir sritis prie dantenų.

 • Lengvas būdas išsiugdyti sveiką įprotį

  Lengvas būdas išsiugdyti sveiką įprotį

  Tarpdančių valymas labai svarbus visos burnos sveikatai. Naudodami „AirFloss Pro/Ultra“ lengvai išvalysite giliuose tarpdančiuose esančias sritis ir išsiugdysite sveiką įprotį.

 • Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad tai taip pat veiksminga kaip ir tarpdančių siūlas, o jūs galėsite džiaugtis sveikomis dantenomis**

  Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad tai taip pat veiksminga kaip ir tarpdančių siūlas, o jūs galėsite džiaugtis sveikomis dantenomis**

  Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad naudojant „Philips Sonicare AirFloss Pro/Ultra“ dantenos yra sveikesnės, kaip ir naudojant tarpdančių siūlą.** Sveikesnės dantenos per dvi savaites.

 • Išvalo per 60 sekundžių: nukreipkite, paspauskite, valykite!

  Išvalo per 60 sekundžių: nukreipkite, paspauskite, valykite!

  Naudodami „AirFloss Pro/Ultra“ visą burną išvalysite greičiau nei per 60 sekundžių. Pasirinkite purškimo dažnumą (vienas, du arba trys) ir laikykite nuspaustą įjungimo mygtuką, jei norite naudoti nuolatinio automatinio pliūpsnio funkciją, arba nuspauskite ir atleiskite, jei norite naudoti rankinio pliūpsnio režimą.

 • Gaiva ir švara suteiks jums pasitikėjimo kiekvieną dieną

  Gaiva ir švara suteiks jums pasitikėjimo kiekvieną dieną

  Pripildykite rezervuarą burnos skalavimo skysčio arba vandens, nukreipkite į norimą vietą ir spauskite mygtuką. Naudokite burnos skalavimo skystį, jei norite jausti gaivą ir sunaikinti mikrobus.

 • Padeda išvengti ertmių tarpdantėse

  Padeda išvengti ertmių tarpdantėse

  Su „Philips Sonicare AirFloss Pro/Ultra“ antgaliu švelniai išvalysite apnašas, kurių nepasiekėte šepetėliu, todėl tarpdančiuose nesiformuos ertmės.

 • Efektyvus antgalis

  Efektyvus antgalis

  Naujasis „Airfloss Pro/Ultra“ antgalis valo dar stipresniu oro ir mikrolašelių srautu, todėl jis yra itin efektyvus ir ekonomiškas.

 • Pritaikomi trijų pliūpsnių nustatymai

  Pritaikomi trijų pliūpsnių nustatymai

  „AirFloss Pro/Ultra“ antgalio purškimo galingumą galite reguliuoti taip, kaip jums patinka. Galite rinktis, kad spustelėjus įjungimo mygtuką būtų purškiama vieną, du arba tris kartus.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • arba sugrąžinsime pinigus
 • * pacientai, turintys nedidelį arba vidutinį dantenų uždegimą, naudojo kartu su įprastu dantų šepetėliu ir antibakteriniu burnos skalavimo skysčiu; „AirFloss“ skirtas žmonėms, kurie tarpdančius valo nereguliariai, įprasti prie kasdienės tarpdančių valymo procedūros. Daugiau informacijos rasite palaikymo skirtuke, klausimuose ir atsakymuose.
 • * * Tyrimas atliktas laboratorijoje, individualūs rezultatai gali skirtis.
 • ***“AirFloss Ultra“ ir „Pro“ yra tie patys gaminiai, tačiau gali būti skirtingai vadinami atsižvelgiant į šalį ar informacijos kanalą.
 • ****priklausomai nuo naudojamo purškimo nustatymo

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti