Sonicare

Philips Sonicare FlexCare Platinum

„Sonic“ elektrinis dantų šepetėlis

  Philips Sonicare FlexCare Platinum

  „Sonic“ elektrinis dantų šepetėlis

  Gilus, švelnus valymas

  Naudojant „FlexCare Platinum“ valymas bus gilus ir švelnus, kad būtų apsaugoti dantys ir dantenos. „AdaptiveClean“ šepetėlio galvutė ir intuityvus spaudimo jutiklis padės švelniai pašalinti visas apnašas. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Sonicare FlexCare Platinum „Sonic“ elektrinis dantų šepetėlis

3 režimų, 3 intensyvumų, 2 šepetėlių galvutės, Su spaudimo jutikliu HX9112/12 Surasti panašius produktus

Gilus, švelnus valymas

Sveikesnės dantenos ir iki 10 k. daugiau pašalintų apnašų*

 • Pašalinkite iki 10 kartų daugiau apnašų su „AdaptiveClean“*

  Pašalinkite iki 10 kartų daugiau apnašų su „AdaptiveClean“*

  Uždėkite „AdaptiveClean“ šepetėlio galvutę ir išsivalykite dantis giliai kaip niekada anksčiau. 4 kartus didesnis kontaktas su paviršiumi**, iki 10 kartų daugiau pašalintų apnašų sunkiai pasiekiamose vietose* ir iš tikrųjų gilus valymas palei dantenų liniją ir tarpdančiuose.

 • Pagerina dantenų sveikatą vos per 2 savaites

  Pagerina dantenų sveikatą vos per 2 savaites

  Optimaliai valant su „FlexCare“, dantenos taps sveikesnės per 2 savaites. Pašalina 7 kartus daugiau apnašų palei dantenų liniją nei paprastas dantų šepetėlis, tad puikuositės sveikiausia šypsena.

 • Rinkitės iš 3 režimų ir 3 intensyvumo nustatymų

  Rinkitės iš 3 režimų ir 3 intensyvumo nustatymų

  Su „FlexCare Platinum Connected“ išsivalysite tikrai giliai. Naudodami 3 intensyvumo nustatymus išvalysite geriau, o naudodami 3 režimus patenkinsite ypatingus poreikius: valymo režimas – geriausiam kasdieniam valymui, balinamasis – paviršinėms dėmėms šalinti, giluminio valymo – stiprinančiam gaivumui.

 • Giluminio valymo režimas skirtas rūpesčių keliančioms vietoms

  Giluminio valymo režimas skirtas rūpesčių keliančioms vietoms

  Su mūsų giluminio valymo režimu iš tikrųjų galite akcentuoti tam tikras vietas ir skirti joms papildomo dėmesio. Suderinome mūsų unikalų šepetėlio galvutės judesį su pailgintu, 3 min., valymo laiku, kad dantis išsivalytumėte iš tikrųjų giliai.

 • Praneša, jei per daug spaudžiate

  Praneša, jei per daug spaudžiate

  Galite nepastebėti, kad valotės per stipriai, tačiau „FlexCare Platinum“ tai pastebės. Jei per daug spausite, rankena pradės švelniai virpėti. Tai priminimas mažiau spausti ir leisti šepetėlio galvutei atlikti darbą. 7 iš 10 žmonių ši funkcija padėjo geriau valytis dantis.

 • Mūsų unikali technologija valo veiksmingai, tačiau švelniai

  Mūsų unikali technologija valo veiksmingai, tačiau švelniai

  Veiksmingos garso vibracijos suplaka dantų pastą į su apnašomis kovojančius burbuliukus ir nukreipia juos giliai tarp dantų ir palei dantenų liniją. Tuo pačiu metu dantis valys 31 000 švelnių, bet veiksmingų brūkštelėjimų. Vos per 2 minutes išvalysite tiek, kiek išvalote per mėnesį su paprastu dantų šepetėliu.

 • „AdaptiveClean“ šepetėlio galvutė prisitaiko prie dantenų linijos

  „AdaptiveClean“ šepetėlio galvutė prisitaiko prie dantenų linijos

  Uždėkite mūsų „AdaptiveClean“ šepetėlio galvutę, kad išsivaytumėte giliai ir švelniai, o dantenos taptų 2 kartus sveikesnės nei valant įprastu dantų šepetėliu. Minkšti, guminiai šonai prisitaiko prie kiekvieno dantų ir dantenų kontūro ir absorbuoja per didelį spaudimą. Šereliai įlenda giliai į tarpdančius ir dantus valotės patogiai bei veiksmingai.

 • Laikmačiai skatina valytis dantis šepetėliu 2 minutes

  Laikmačiai skatina valytis dantis šepetėliu 2 minutes

  Kruopštus dantų valymas šepetėliu trunka vos 2 minutes. Mūsų „QuadPacer“ praneša, kai praeina optimalus kiekvienos burnos dalies valymo laikas, o „Smartimer“ signalai praneša, kai baigiasi visas laikas. Kartu jie jums padeda kaskart valyti dantis tiek, kiek rekomenduojama.

 • Saugiai ir švelniai tenkina burnos sveikatos poreikius

  Saugiai ir švelniai tenkina burnos sveikatos poreikius

  Kad ir kokių ypatingų poreikių turėtumėte, galite būti tikri, kad valymas šepetėliu su „FlexCare Platinum“ bus saugus. Mūsų „sonic“ technologija tinkama naudoti dėvint kabes, karūnėles, turint plombų ir apmautų dantų, ją galima naudoti kasdieniam dantenų ligų gydymui.

 • Ilgai neišsikraunanti baterija ir kelioninis dėklas

  Ilgai neišsikraunanti baterija ir kelioninis dėklas

  Mūsų puikios kokybės kelioniniame dėkle dantų šepetėlis bus laikomas higieniškai, o kompaktišku kelioniniu įkrovikliu jį galėsite bet kada įkrauti. Pilnai įkrautą dantų šepetėlį galėsite reguliariai naudoti dvi savaites iš eilės, todėl ir keliaudami galėsite pasirūpinti burnos gaivumu.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • nei paprastas dantų šepetėlis
 • * Palyginta su „DiamondClean“ šepetėlio galvute
 • ** dviejų minučių valymo procedūros du kartus per dieną

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti