Belaidis „InSightHD“ namų monitorius

  Belaidis „InSightHD“ namų monitorius

  Palaikykite ryšį su namais, augintiniais arba verslu

  Naudodami „Philips“ sukurtą „InSightHD“ monitorių galite stebėti net ir nebūdami stebimoje vietoje. Naudodami tiesioginį HD vaizdo transliavimą 24 val. per parą jūs galite stebėti namo grįžusius vaikus, pažiūrėti, ką veikia jūsų šuo, arba tiesiog stebėti savo namus. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Belaidis „InSightHD“ namų monitorius

Namams, augintiniams arba verslui, Triukšmo ir judesio aptikimas, Neribota tiesioginė peržiūra, Pasirinktinis įrašymas debesyje M115E/12 Surasti panašius produktus

Palaikykite ryšį su namais, augintiniais arba verslu

Su HD

 • Įspėjimų pranešimų ir stebimų zonų valdymas

  Įspėjimų pranešimų ir stebimų zonų valdymas

  Jūs būsite nedelsiant įspėti, kai tik bus aptiktas judesys arba triukšmas. Jautrumas yra reguliuojamas ir stebėjimo zonos gali būti nustatytos taip, kad diapazonas ir stebėjimo lygis atitiktų jūsų poreikius.

 • Atsisiųskite programą ir pažiūrėkite tiesioginę „InSightHD“ parodomąją versiją

  Atsisiųskite programą ir pažiūrėkite tiesioginę „InSightHD“ parodomąją versiją

  „InSightHD“ programą galite atsisiųsti iš „App Store“ arba „Google Play“. Parodomasis režimas padės suprasti, kaip veikia „InSight“. Tereikia programų paieškos juostoje įvesti „InSightHD“.

 • HD vaizdo kokybė užtikrina itin aiškų vaizdą

  HD vaizdo kokybė užtikrina itin aiškų vaizdą

  „InSightHD“ monitorius perteikia itin detalų įrašo vaizdą. Vaizdo įrašai perduodami didele 720p raiška, todėl jie yra itin aiškūs ir tikroviški. Skaičius „720“ nurodo horizontalių eilučių skaičių ekrane. „p“ reiškia progresyvųjį nuskaitymą ir nuoseklų kiekvieno kadro eilučių rodymą.

 • Triukšmo ir judesio aptikimas ir pranešimai į telefoną

  Triukšmo ir judesio aptikimas ir pranešimai į telefoną

  Neįmanoma numatyti, kada gali kas nors įvykti. „In.Sight“ nuolat stebi reguliuojamais triukšmo ir judesio jutikliais. Jei bus aptiktas judesys arba triukšmas, į jūsų telefoną bus automatiškai siunčiami pranešimai.

 • Debesų srautinis perdavimas ir vaizdo įrašų saugykla, sukurta „Ivideon“

  Debesų srautinis perdavimas ir vaizdo įrašų saugykla, sukurta „Ivideon“

  „InSightHD“ veikia kartu su „Ivideon“, kad būtų užtikrintas saugus ir patikimas vaizdo perdavimas, bei vaizdo įrašų saugojimas debesyse. „InSightHD“ gali būti naudojamas su prenumerata, kad būtų automatiškai įrašyti triukšmo arba judesio aptikimo įvykiai. Tokie įvykiai išsaugomi „iVideon“ debesyje ir juos galite peržiūrėti savo telefone.

 • Papildomai pasirenkamas įrašymas ir saugojimas turint mokamą prenumeratą

  Papildomai pasirenkamas įrašymas ir saugojimas turint mokamą prenumeratą

  Turint mėnesio arba metinę prenumeratą, įvykiai gali būti įrašomi ir saugomi debesyje, kad juos būtų galima peržiūrėti vėliau. Siūlome du planus: naudojantis sidabriniu planu įrašomi ir saugomi 7 dienų vaizdo įrašai, o naudojantis auksiniu – įrašomi ir saugomi 30 dienų vaizdo įrašai.

 • Neribotos tiesioginės peržiūros programa

  Neribotos tiesioginės peržiūros programa

  Dėl pažangių technologijų „InSightHD“ gali perduoti tiesioginį vaizdą be pertraukos, o jūs galite jį stebėti 24 val. per parą. Ar būtų diena, ar naktis, jūs galite stebėti tiesioginę vaizdo transliaciją kada tik panorėję. Ir jokių trukdžių.

 • Vaizdo įrašų šifravimas užtikrina saugą ir privatumą

  Vaizdo įrašų šifravimas užtikrina saugą ir privatumą

  Svarbiausia – saugumas. Visi debesyse esantys vaizdo įrašai, ar jie būtų perduodami ar saugomi, yra apsaugoti SSL (saugiųjų jungimų lygmens), su 256 bitų AES kodavimu. Prieš peravimą visi vaizdo įrašai yra užšifruojami, o juos iššifruoti gali tik jūsų išmanusis telefonas.

 • Žiūrėkite bet kada, naudodami „Wi-Fi“ / 3G / 4G LTE ryšį

  Žiūrėkite bet kada, naudodami „Wi-Fi“ / 3G / 4G LTE ryšį

  Nustatę „InSightHD“, naudodamiesi programa ir „Wi-Fi“, 3G arba 4G LTE ryšiu, tiesiogines vaizdo transliacijas galėsite stebėti bet kur. Jei tik turite interneto ryšį, vaizdą galėsite stebėti iš bet kur.

 • „Wi-Fi“ monitorių galima padėti bet kurioje namų vietoje

  „Wi-Fi“ monitorių galima padėti bet kurioje namų vietoje

  Belaidis „InSightHD“ monitorius „Wi-Fi“ ryšiu perduoda tiesioginį vaizdo ir garso įrašą į jūsų telefoną arba planšetinį kompiuterį, kad žinotumėte, kas vyksta, kai jūsų nėra namuose.

 • Pritaikytas universaliam montavimui ant trikojo

  Pritaikytas universaliam montavimui ant trikojo

  Kartu su „M115 InSightHD“ pateikiamas universalus trikojis, kad įrenginį galėtumėte pastatyti bet kur.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti