Klasikinė muzikos mikrosistema

  Klasikinė muzikos mikrosistema

  Sužavėti garsų

  Džiaukitės fantastišku garsu, sklindančiu iš tikrai kompaktiškos ir stilingos „Philips“ klasikinės muzikos mikrosistemos. Mėgaukitės savo mėgiamos MP3-CD muzikos ir „USB Direct“ leidžiamumu, žymiai raiškesniu dėl galingos „Dynamic Bass Boost“ technologijos. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Sužavėti garsų

Atsipalaiduokite klausydamiesi puikios muzikos

 • Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Garso įrašų glaudinimo technologija leidžia didžiulius skaitmeninės muzikos failus sumažinti iki 10 kartų nepabloginant garso kokybės. MP3 arba WMA yra du glaudinimo formatai, kuriuos naudojant skaitmenine muzika galima mėgautis „Philips“ grotuvu. Atsisiųskite MP3 arba WMA dainas iš įgaliotųjų muzikos svetainių internete arba kurkite savo MP3 arba WMA muzikos failus nukopijuodami CD diskus ir perkeldami juos į grotuvą.

 • Naudojant FM skaitmeninio nustatymo funkciją galima nustatyti iki 20 stočių

  Naudojant FM skaitmeninio nustatymo funkciją galima nustatyti iki 20 stočių

  Skaitmeninis radijas leidžia naudotis papildomos muzikos klausymosi galimybėmis „Philips“ garso sistemoje. Paprasčiausiai suraskite norimą stotį, paspauskite ir laikykite nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Nustatę ir išsaugoję mėgiamą radijo stotį galite greitai ją pasiekti, ir nereikia kiekvieną kartą iš naujo nustatyti dažnių.

 • Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

  Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

  Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija maksimaliai padidina mėgavimosi muzika galimybes: galite pasirinkti įvairiausius žemųjų dažnių muzikos garsų garsumo nustatymus – nuo mažo iki didelio – ir viskas vienu mygtuko paspaudimu! Žemiausi žemieji dažniai paprastai dingsta, kai sumažinate garsumą. Kad taip nenutiktų, galima įjungti dinaminį žemųjų dažnių stiprinimą ir šiuos dažnius sustiprinti, kad nuolatos galėtumėte mėgautis tokiu pat garsu – nesvarbu, kokį garsumą pasirinksite.

 • Skaitmeninis garso valdymas optimaliam muzikos stiliaus nustatymui

  Skaitmeninis garso valdymas optimaliam muzikos stiliaus nustatymui

  Skaitmeninis garso valdymas siūlo galimybę iš anksto nustatyti „Jazz“, „Rock“, „Pop“ ir „Classic“ valdymą, kurį galite naudoti įvairių muzikos stilių dažnių optimizavimui. Kiekvienas režimas naudoja grafinio suvienodinimo technologiją, kuri automatiškai suderina garso balansą ir padidina svarbiausius jūsų pasirinkto muzikos stiliaus garso dažnius. Be to, skaitmeninis garso valdymas padeda mėgautis muzika, kruopščiai reguliuojant garso balansą ir derinant grojamos muzikos tipą.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti