Heritage Audio

Komponentinė Hi-Fi sistema

  Heritage Audio

  Komponentinė Hi-Fi sistema

  Sužavėti garsų

  Pasinerkite į audiofilų kokybės garsą, skleidžiamą iš akustinės hi-fi sistemos su „Philips“ komponentais, kurioje naudojamas šilkinis kupolo formos aukšto dažnio garsiakalbis. Be to, medinis garsiakalbių korpusas ir aliumininis blokas pagerina garso kokybę, užtikrindamas tikslumą ir garso valdymą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Heritage Audio Komponentinė Hi-Fi sistema

„Hi-Fi“ televizorius, Šilkinis aukštų tonų stiprintuvas, 150 W MCM906/12 Surasti panašius produktus

Sužavėti garsų

Mėgaukitės šiltu „Hi-Fi“ garsu

 • Aukščiausios kokybės „Hi-Fi“ vamzdžiai švariam ir natūraliam garsui

  Aukščiausios kokybės „Hi-Fi“ vamzdžiai švariam ir natūraliam garsui

  Naudodami integruotus „Hi-Fi“ vamzdžius, galite mėgautis aukščiausios kokybės garsu, kuris paprastai siejamas su audiofilų pamėgtomis aukščiausios kokybės sistemomis. Analoginė vamzdžio konstrukcija užtikrina malonesnį garsą mūsų nelinijinei klausos sistemai. Garsas iš vamzdžio yra mažai iškraipomas ir yra labiau mėgstamas dėl švarumo, tikslumo, šilumos bei tikroviškumo.

 • Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Garso įrašų glaudinimo technologija leidžia didžiulius skaitmeninės muzikos failus sumažinti iki 10 kartų nepabloginant garso kokybės. MP3 arba WMA yra du glaudinimo formatai, kuriuos naudojant skaitmenine muzika galima mėgautis „Philips“ grotuvu. Atsisiųskite MP3 arba WMA dainas iš įgaliotųjų muzikos svetainių internete arba kurkite savo MP3 arba WMA muzikos failus nukopijuodami CD diskus ir perkeldami juos į grotuvą.

 • Šilkinis aukštų tonų stiprintuvas krištolo skaidrumo garsui

  Šilkinis aukštų tonų stiprintuvas krištolo skaidrumo garsui

  Šilkinis aukštų tonų stiprintuvas turi diafragmą, pagamintą iš šilko, kuris yra labiausiai tinkamas iš visų įprastai naudojamų aukštų tonų stiprintuvuose. Diafragmoje naudojamas šilkas turi puikias garso slopinimo savybes, o jo minkšta tekstūra užtikrina minimalų akustinį pasiskirstymą. To pasekoje, šilkinio aukštų tonų stiprintuvo sukuriamas garsas yra švelnus, šiltas ir turi platų diapazoną.

 • Paauksuota garsiakalbio jungtis geram signalo perdavimui

  Paauksuota garsiakalbio jungtis geram signalo perdavimui

  Paauksuota garsiakalbio jungtis užtikrina geresnį garso signalą, palyginus su kitomis tradicinėmis jungtimis. Ji taip pat sumažina elektros signalo iš stiprintuvo į garsiakalbio dėžę praradimo galimybę, todėl garso atkūrimas yra labai artimas realybei.

 • „USB Direct“ MP3/WMA muzikos perklausai

  „USB Direct“ MP3/WMA muzikos perklausai

  Kai naudojate „USB Direct“ režimą, paprasčiausiai prijunkite savo USB įrenginį prie „Philips“ įrenginio USB prievado, ir jūsų skaitmeninė muzika bus atkuriama tiesiogiai iš „Philips“ įrenginio.

 • Mediniai garsiakalbiai natūraliam garsui

  Mediniai garsiakalbiai natūraliam garsui

  Gamta mums duoda tai, ką turi geriausio. Medis yra tikrai ne paskutinėje vietoje. Jis turi akustines savybes, kurios unikaliai tinka naudoti garso prietaisuose ir instrumentuose. Muzikiniai instrumentai tokie, kaip pianinas ir smuikas, yra pagaminti iš medžio dėl tos pačios priežasties, kodėl ir šie garsiakalbiai yra padengti medžiu. Puikus sodrus ir tikroviškas klausymosi potyris, kurį suteikia šie mediniai garsiakalbiai.

 • Kokybiška aliuminio korpuso išvaizda ir puikus potyris

  Kokybiška aliuminio korpuso išvaizda ir puikus potyris

  Aliuminio lydinio korpusas yra lengvas ir gali atlaikyti aukštą aplinkos temperatūrą. Jis yra ypač tvirtas ir atsparus korozijai.

 • Diskanto ir žemųjų dažnių reguliavimas lengvam aukštų ir žemų tonų nustatymui

  Diskanto ir žemieji dažniai yra išlyginamoji savybė, kontroliuojanti garso įrašo aukštų ir žemų dažnių garso lygius. Diskantas reguliuoja aukštų muzikos tonų stiprėjimą, o žemieji dažniai - žemų. Galima lengvai sustiprinti ar susilpninti žemuosius ir aukštuosius tonus naudojantis „žemyn“ ir „aukštyn“ mygtukais arba nekeisti diskanto ir žemųjų dažnių bei klausytis muzikos tokios, kokia ji buvo įrašyta. Diskanto ir žemųjų dažnių reguliavimas suteikia galimybę klausytis muzikos taip, kaip pageidaujate.

 • Žemų dažnių ir aukštų tonų garsumo padidinimas

  Garso spektre aukšti ir žemi dažniai yra palyginus mažiau girdimi žmogaus ausiai - ypač esant tyliam garsui. Aktyvuodami garsumo funkciją, sustiprinsite žemus ir aukštus dažnius, todėl galėsite mėgautis labiau subalansuotu garsu.

 • 150W RMS bendra išvesties galia

  Ši sistema turi 150W RMS bendros išvesties galią. RMS („Root Mean Square“) yra tipinis garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, kuri yra perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamo garso galią. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti